Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 30.11.12 | 20:45 | BECH | Rum Zahořany HT FC 1869 | 11. | 1:3 |
Pá 30.11.12 | 20:45 | HANSP | xPěstební dělnice Junior Motol | 11. | 5:2 |
Pá 30.11.12 | 20:45 | DEKAN | La Masia Eukaryota 2.LKW | 11. | 0:6 k. |
Pá 30.11.12 | 20:30 | ZAK | Pragoflora TJ Gladiators Beroun | 11. | 5:3 |
Pá 30.11.12 | 20:15 | TEMPO | Na zdraví p.Macháčka Tutto bene A | 11. | 12:7 |
Pá 30.11.12 | 19:30 | HOSTI | Sparta Pivaři AC Beach attack 90210 | 11. | 8:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junior Motol | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:31 | 16 |
2. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:18 | 15 |
3. | Tutto bene A | 11 | 7 | 1 | 3 | 47:41 | 15 |
4. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:30 | 12 |
5. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:24 | 12 |
6. | Beach attack 90210 | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:36 | 12 |
7. | xPěstební dělnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:26 | 11 |
8. | FC 1869 | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:36 | 11 |
9. | Gladiators Beroun | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:24 | 10 |
10. | Rum Zahořany HT | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:38 | 10 |
11. | Pragoflora TJ | 11 | 2 | 0 | 9 | 32:60 | -2 |
12. | La Masia | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 6.9.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Beach attack 90210 |
Čt 6.9.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | La Masia |
Po 10.9.12 | 16:45, 18:00 | zzZARUB | Gladiators Beroun |
Po 10.9.12 | 17:45, 19:00, 20:15 | STOD | Sparta Pivaři AC |
Po 10.9.12 | 19:00, 20:15 | DABLI | Na zdraví p.Macháčka |
Út 11.9.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | xPěstební dělnice |
St 12.9.12 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Pragoflora TJ |
Čt 13.9.12 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Rum Zahořany HT |
Ne 16.9.12 | 16:15, 17:30 | P3 | Eukaryota 2.LKW |
Po 17.9.12 | 17:45, 19:00, 20:15 | STER3 | Beach attack 90210 |
St 19.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Junior Motol |
St 19.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | FC 1869 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Michal Příbaň | Eukaryota 2.LKW | 18 |
2. | Daniel Klimek | Beach attack 90210 | 16 |
3. | Jiří Macháček | Junior Motol | 15 |
4. | Pavel Kubal | Zkama FC | 13 |
5. | Lukáš Novák | FC 1869 | 12 |
6. | Jakub Jirousek | Pavilon 8 AHC | 11 |
7. | Petr Nepraš | Rum Zahořany HT | 11 |
8. | Miloš Kracík | Junior Motol | 10 |
9. | David Balun | Na zdraví p.Macháčka | 10 |
10. | Vojtěch Sládek | Gladiators Beroun | 9 |
11. | Radek Zuzák | Junior Motol | 7 |
12. | Filip Exner | Beach attack 90210 | 7 |
13. | Dalibor Pavlíček | FC 1869 | 7 |
14. | Jaroslav Ječný | Eukaryota 2.LKW | 6 |
15. | Petr Pavlíček | FC 1869 | 6 |
16. | Petr Lochman | Unreal Students FC | 6 |
17. | Petr Kramer | Rum Zahořany HT | 6 |
18. | Tomáš Bruštík | Améby AFC A | 6 |
19. | Miroslav Jančok | Dromedarians Praha | 6 |
20. | David Jahodář | Tutto bene A | 6 |