Čt 13.9.12 17:45 ZABEH Trops Old Boys 1.SK Kent   (VL3C)
Čt 13.9.12 19:00 ZABEH Kalparta Kids Viktor 1.FC   (HL8I)
Čt 13.9.12 20:15 ZABEH Strážné Javorák plus   (SVL3C)
Po 8.10.12 18:00 zzSTRE Arabská Dirty Bastards   (HL6A)
Po 8.10.12 19:15 zzSTRE Dynamit Vršovice Le Jardin   (HL8A)
Po 8.10.12 20:30 zzSTRE Sedm zbabělých A 64! FC Kobylisy B   (HL8B)

30. 11. 12 20:45 BECH Rum Zahořany HT FC 1869 11. 1:3 (0:2)
Bojovný zápas, v němž výsledek visel na vlásku až do poslední vteřiny. Zejména ve druhé půli se hrálo především na půli vítězů, ti však stupňujícímu se tlaku Záhořan nakonec odolali a z poslední akce utkání pečetili své šťastné vítězství.
Rum Zahořany HT FC 1869
Radek Petřina – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, David Krpata, Petr Nepraš, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner, Bedřich Zamrazil vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík
47. Petr Kramer 7. Lukáš Novák
8. Josef Šafařík
60. Alexandr Jakobe
23. 11. 12 17:45 ZABEH Eukaryota 2.LKW Rum Zahořany HT 10. 3:0 (1:0)
Kvalitní hra z obou stran s minimem faulů. Mnoho šikovných hráčů, vítěz bere výhru díky potenci střelce Ječného. Vladimír Zelenka, Václav Žák
Eukaryota 2.LKW Rum Zahořany HT
Adam Dvořák – Miroslav Jančok, Jaroslav Ječný, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Martin Vrbovský vs Lukáš Vidner – Roman Čadek, Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Nepraš, Radek Petřina, Bedřich Zamrazil
29., 42., 53. Jaroslav Ječný
18. 11. 12 15:00 MIKU2 Rum Zahořany HT Beach attack 90210 9. 3:6 (2:4)
Zasloužená výhra hostí. Roman Sahula, Tomáš Hettner
Rum Zahořany HT Beach attack 90210
Lukáš Vidner – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Bedřich Zamrazil vs Jan Janda – Jan Boltnar, Filip Exner, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Lukáš Vincent, Petr Žáček
38. Petr Žáček
9. 11. 12 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC Rum Zahořany HT 8. 3:4 (1:2)
V prvním poločase byli lepší hosté, po přestávce Sparta zlepšila, ale vyrovnat nedokázala.
Sparta Pivaři AC Rum Zahořany HT
Michal Navrátil – Jan David, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík vs Lukáš Vidner – Roman Čadek, Marek Doktor, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Zdeněk Škába
13., 55. Petr Lochman
40. Josef Pelikán
16., 17., 32. Petr Nepraš
43. Roman Čadek
4. 11. 12 15:00 DEKAN Rum Zahořany HT La Masia 7. 6:0 k.
28. 10. 12 17:30 MIKU3 Tutto bene A Rum Zahořany HT 6. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání, domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Petr Karlický, Tomáš Krupka
Tutto bene A Rum Zahořany HT
Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Lukáš Josinek, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs Lukáš Vidner – Roman Čadek, Marek Doktor, Miroslav Klouda, Petr Kramer, Petr Lhotský, Radek Petřina, Tomáš Pouček, Zdeněk Škába
2. Marek Doktor
52. Petr Kramer
54. Miroslav Klouda
21. 10. 12 13:45 DEKAN Pragoflora TJ Rum Zahořany HT 5. 2:7 (1:4)
Průměrné klidné utkání.
Pragoflora TJ Rum Zahořany HT
Martin Konvalinka – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Robert Hůlek, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Jiří Lhotský ml. – Roman Čadek, Marek Doktor, Josef Janeš, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Zdeněk Škába, Bedřich Zamrazil
11., 52. Jiří Záhora 17., 29., 58. Petr Kramer
23., 28. Roman Čadek
42. Marek Doktor
54. Petr Nepraš
12. 10. 12 17:45 TEMPO Rum Zahořany HT xPěstební dělnice 4. 4:6 (1:2)
V utkání plném branek jasně dominoval hráč Bruštík, díky němuž hosté vyhráli. Stránský
Rum Zahořany HT xPěstební dělnice
Lukáš Vidner – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Bedřich Zamrazil vs Alan Balha – Tomáš Bruštík, Petr Fučík, Václav Fučík, Vojtěch Fučík, Martin Kopecký, Tomáš Najman, Matěj Šiška
13., 42. Petr Nepraš
50., 57. Radek Petřina
6. Martin Kopecký
26., 45. Alan Balha
37., 51. Tomáš Bruštík
47. OG
7. 10. 12 17:30 MIKU3 Na zdraví p.Macháčka Rum Zahořany HT 3. 2:4 (1:3)
Do poločasu velice rychlé utkání. Po pauze sice domácí snížili na 2:3, ale víc jim Rum nedovolil a zaslouženě vyhrál. David Kabát, Marcin Lukaszewski
Na zdraví p.Macháčka Rum Zahořany HT
Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Jiří Kašpárek, Robert Keil, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, Josef Záhlava vs Lukáš Vidner – Marek Doktor, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Tomáš Pouček, Zdeněk Škába
29. David Balun
45. Jakub Jirousek
7 Michal Nehasil 1. Petr Lhotský
6. Tomáš Pouček
14., 55. Petr Nepraš
21. 9. 12 18:15 zzNOVOB Rum Zahořany HT Junior Motol 2. 1:8 (1:3)
Prohibice se Rumu pořádně dotkla a utrpěl debakl, i když předvedená hra takovému rozdílu ve skóre neodpovídala. Hošek
Rum Zahořany HT Junior Motol
Radek Petřina – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Petr Kramer, David Krpata, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Tomáš Pouček, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner vs Daniel Behina – Jan Diviš, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák
24. Petr Nepraš 1. Radek Zuzák
12., 28., 51. Jiří Macháček
48., 50., 57. Miloš Kracík
58. Ludvík Marek
14. 9. 12 19:00 STOD Gladiators Beroun Rum Zahořany HT 1. 5:0 (4:0)
Pohledné utkání, ve kterém domácí hráli pohledný kombinační fotbal a povedlo se jim rozhodnout třemi rychlými brankami. Zvrat nenastal ani po zbytečném vyloučení brankáře Gladiatorů, navíc hosté neproměnili ani po faulu následující penaltu. Petr Učík, Luboš Mlejnek
Gladiators Beroun Rum Zahořany HT
Samuel Kuchař – Radek Beneda, Josef Hejna, Vít Holub, Antonín Joska, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek vs Radek Petřina – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Lukáš Vidner, Bedřich Zamrazil