Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.12 | 18:45 | ZAK | Real Sharks Sokol V.-Notorax B | 11. | 9:3 |
Ne 18.11.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Strážci Pomeranče | 10. | 2:7 |
Ne 11.11.12 | 13:45 | ZAK | My Sokol V.-Notorax B | 9. | 6:3 |
Ne 4.11.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Slavoj Legends | 8. | 0:9 |
Ne 28.10.12 | 18:45 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Sokol V.-Notorax B | 7. | 7:2 |
Ne 21.10.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Samson Bonella B | 6. | 3:4 |
Ne 14.10.12 | 13:45 | ZAK | Bez názvu Sokol V.-Notorax B | 5. | 2:1 |
Ne 7.10.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Květák | 4. | 2:5 |
Ne 30.9.12 | 15:00 | HANSP | Petrovice B Sokol V.-Notorax B | 3. | 3:0 |
Ne 23.9.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Real Spořilov | 2. | 1:4 |
Ne 9.9.12 | 17:30 | ZAK | Bamboocha City Sokol V.-Notorax B | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Spořilov | 11 | 7 | 2 | 2 | 49:24 | 16 |
2. | Bamboocha City | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:45 | 16 |
3. | My | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:26 | 15 |
4. | Květák | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:29 | 15 |
5. | Petrovice B | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:25 | 13 |
6. | Kolomajzna TJ | 11 | 5 | 2 | 4 | 49:34 | 12 |
7. | Real Sharks | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:41 | 12 |
8. | Samson Bonella B | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:37 | 12 |
9. | Slavoj Legends | 11 | 3 | 3 | 5 | 42:50 | 9 |
10. | Strážci Pomeranče | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:45 | 8 |
11. | Bez názvu | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:46 | 4 |
12. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 0 | 0 | 11 | 19:59 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 27.10.12 | 11:15 | P3 | Los Zewlos Gremio (HL8K) |
So 27.10.12 | 12:30 | P3 | B-Side Titans FC Homogen 1.FC A (HL7I) |
So 10.11.12 | 12:30 | P1 | B-Side Titans FC Notor Střešovice FC (HL7I) |
So 10.11.12 | 13:45 | P1 | Bakera Kings FC (HL3A) |
Ne 9.12.12 | 12:30 | TEMPO | Bohemia AFK Tycho de Brahe FC A (HL4E) |
Ne 9.12.12 | 13:45 | TEMPO | Real Motion SG Kanálpucers PL (HL8P) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dvořák Petr | 11 | 4 |
Jambor ml. Petr | 10 | 1 |
Kro Tomáš | 10 | 1 |
Kuchař Ondřej | 11 | 0 |
Kuna Petr | 10 | 0 |
Kunst Pavel | 11 | 2 |
Němeček Radim | 5 | 0 |
Nesměrák Michal | 11 | 1 |
Rezdovič Tibor | 9 | 10 |
Sysel Jaroslav | 3 | 0 |