Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Milan Velhuda
11. 11. 12 13:45 zzZARUB Slovan Amatéři !nBev Tigers 9. 1:1 (0:0)
Slovan Amatéři !nBev Tigers
Jan Schauta – David Cajthaml, Jan Hořejší, Georgi Kiknavelidze, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Jan Včelák vs Niels Lambrix – Michael Dörries, Rutmer Klarus, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman
33. Jiří Navrátil 48. Paulo Machado
31. 10. 12 20:15 ZABEH !nBev Tigers Pneuservis-Bartoušek 8. 2:5 (1:0)
Domácí se ujali vedení hned v první minutě. Ve druhé půli se podařilo hostům vyrovnat a od té doby bylo o vítězi rozhodnuto. Hosté si za druhou půli vítězství zasloužili. Smetana,Rataj
!nBev Tigers Pneuservis-Bartoušek
Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Stephen Tallett vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak
1. Yoann Kollner
56. Stephen Tallett
31. Petr Opočenský
38., 47. Jan Dvořák
45. Sergey Greshnyakov
60. OG
16. 10. 12 19:00 P2 Modrá vopice TJ !nBev Tigers 7. 7:0 (0:0)
Přes snahu hostů se časem projevilo víc hráčů na straně domácích, kteří v 2.půli získali vítězství jednoznačně na svou stranu. Ondřej Melichar
Modrá vopice TJ !nBev Tigers
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Jiří Kubelka, Lukáš Radil, Petr Šilhánek, Lukáš Vítek vs Niels Lambrix – Yoann Kollner, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman
32., 43., 58. Marek Jaroš
36., 60. Michal Hlavatý
44. Jiří Kubelka
55. Petr Šilhánek
11. 10. 12 18:15 MIKU2 !nBev Tigers Metro AFK 6. 3:3 (3:3)
První půli nedokázali své šance využít domácí, v té druhé naopak hosté. Zasloužená remíza. Tomáš Starý, Tomáš Kaliba
!nBev Tigers Metro AFK
Niels LambrixRutmer Klarus, Yoann Kollner, Paulo Machado, Remigiusz Nowak, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Stephen Tallett vs Jiří Vácha – Tomáš Bláha, Jan Dryk, Stanislav Kopinec, Jan Kubát, Vít Melichar
6., 26. Rutmer Klarus
27. Yoann Kollner
10. Vít Melichar
26. Jan Kubát
28. Jan Dryk
4. 10. 12 19:30 MIKU4 Les Miserables !nBev Tigers 5. 1:1 (0:1)
Spravedlivá remíza ikdyž domácí měli více ze hry a více šancí. Tomáš Strnad, Miroslav Vavroušek
Les Miserables !nBev Tigers
Michal Richter – Pavel Kasal, David Kopka, Petr Krajsa, Vladimir Molodchenko, Petr Prosek, Jiří Švec vs Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Rutmer Klarus, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Jakub Máchal, Johannes Pollmann
60. Pavel Kasal 20. Paulo Machado
27. 9. 12 19:30 MIKU2 !nBev Tigers Koloušci AK 4. 0:7 (0:1)
Hrálo se prakticky na jednu bránu. Paleček
!nBev Tigers Koloušci AK
Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Yoann Kollner, Paulo Machado, Jakub Máchal, Johannes Pollmann, David Twort vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Jiří Růžička, Michal Šíma, Štěpán Šiška, Václav Slunka
15., 57. Vladislav Kašpar
34., 49. Tomáš Fišer
34., 55. Jiří Růžička
41. František Barták
20. 9. 12 17:30 zzSTRE Credit Praha FC !nBev Tigers 3. 6:3 (1:3)
Slušné utkání, po vyrovnané první půli se domácí rozstříleli a zvítězili. Jan Kroj, Jiří Koudelka
Credit Praha FC !nBev Tigers
Filip Bouřil – Petr Flášar, Radomír Grünspan, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Petr Secký, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Rutmer Klarus – Yoann Kollner, Remigiusz Nowak, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Stephen Tallett
30. Hugo Staman
13. 9. 12 18:45 zzSTRE !nBev Tigers Black mamba IBD 2. 0:4 (0:3)
Pohledné utkání plné akcí nahoru dolů, vyhrál techničtější tým. Jan Šíp, Michael Rutar
!nBev Tigers Black mamba IBD
Hugo StamanRutmer Klarus, Yoann Kollner, Luc Yves Lahaije, Niels Lambrix, Johannes Pollmann vs Tomáš Mašek – Petr Bušek, Jan Dörfl, Luděk Hrdlička, Milan Lukáš, Miroslav Nečas, Petr Paukner
18., 21., 23. Miroslav Nečas
48. Milan Lukáš
6. 9. 12 18:15 MIKU2 !nBev Tigers Youngsters FC 1. 1:10 (0:3)
Poté, co hosté ještě v první půli odskočili na tříbrankový rozdíl, nebylo co řešit. Druhý poločas byla víceméně exhibice vítězů. Procházka