Čt 29.3.12 19:00, 20:15 P1 Tučňáci SUP B
Čt 29.3.12 19:30, 20:45 DEKAN Felix club super
Čt 29.3.12 19:30, 20:45 MIKU4 Klár Rávla SUP
Pá 30.3.12 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Super Naděje B
Po 2.4.12 18:45, 20:00 TEMPO Čechie 12° SUP
Čt 5.4.12 18:15, 19:30 HOSTI Benda 1964 OFC SUP
Čt 5.4.12 19:30, 20:45 MIKU1 PFC Kodymka SUP A
Po 9.4.12 18:45, 20:00 P1 Nic Moc Boys SUP
Čt 12.4.12 17:00, 18:15 DEKAN Felix club super
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Velmi dramatické bylo poslední kolo z hlediska boje o postup. Orion měl už všechno odehráno, vedl, jenže postup neměl ve svých rukou. V opačné situaci byla Kodymka, jenže ji totálně nezvládla, v nervózním zápase prohrála o čtyři branky se Starou školou a bylo po nadějích. Radoval se tak nakonec ten třetí vzadu, i když co chybělo, aby i Benda zaváhal. Nakonec ale vítězný gól proti Felixu v poslední minutě vstřelil a může se radovat z postupu. Čechie si poradila s Bítovskou a bere nakonec místo Kodymky bronz. Flamengo rozdrtilo Wyllitým a dotančilo na sedmé místo, Tučňáci po výhře nad oslabeným Tychem skončili pátí. Titul krále střelců získal za 18 přesných zásahů Drahovský z Orionu, gólmanům vládl Dufek z Kodymky.

26. 6. 12 19:00 P3 Flamengo FC SUP Wyllitým SUP 13. 10:1 (6:0)
Jednoznačné utkání, kde domácí Charvát dal 4 góly a Klicpouch 3. Krásné zakončení sezóny desítkou.
Flamengo FC SUP Wyllitým SUP
Zdeněk Foubík – Jan Ander, Ladislav Charvát, Jiří Klicpouch, Zdeněk Kocan, Jiří Martínek, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora vs Jiří Růžička – Milan Bureš, Lubomír Dvořák, Miroslav Fiedler, Pavel Kreuz, Václav Maršál
5., 30. Zdeněk Foubík
8., 11., 22., 48. Ladislav Charvát
15., 50., 56. Jiří Klicpouch
34. Luděk Piskora
31. Lubomír Dvořák
26. 6. 12 19:00 P1 Klár Rávla SUP Nic Moc Boys SUP 13. 0:6 k.
26. 6. 12 19:00 ZABEH Bítovská SUP Čechie 12° SUP 13. 2:4 (2:3)
Vyrovnané utkání ve velmi poklidném tempu. Domácí sice vedli 2:0, ale již do poločasu vedení ztratili a Čmelík pojistil výhru 4.gólem. Michal Voldřich, Tomáš Čapek
Bítovská SUP Čechie 12° SUP
Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Stanislav Kasa, Petr Kobrle, Jan Suhrada, Miroslav Tůma vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
6., 9. Jan Choura 14., 25. Miroslav Trnka
29. Karel Bednář
52. Pavel Čmelík
26. 6. 12 18:15 HOSTI Felix club super Benda 1964 OFC SUP 13. 1:2 (0:1)
Vítězný tým si během utkání vytvořil několik velmi slibných příležitostí, avšak narážel na výborně chytajícího gólmana Říhu. Jen díky němu sahal Felix až do posledních chvil po bodu, v 60. minutě nicméně podruhé kapituloval.
Felix club super Benda 1964 OFC SUP
Jan Říha – Martin Balík, Jan Fried, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Ivo Salcman, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Stanislav Pata, Petr Pittner, Petr Vaňous, Ivan Vlasák, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
42. Miroslav Wilczek 9. Petr Vaňous
60. Ladislav Břicháč
26. 6. 12 18:15 zzPODVI Tučňáci SUP B Tycho de Brahe SUP 13. 4:2 (1:1)
Poklidné utkání s šancemi na obou stranách vyhráli o chlup lepší Tučňáci. Slušně hrané utkáni s minimem faulů. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Tučňáci SUP B Tycho de Brahe SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Jaroslav Pilecký – Bohumil Karafiát, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Antonín Tichý, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný
4., 49. Luboš Rudiš
53., 60. Petr Hartman
8. Karel Vodička
50. Bohumil Karafiát
26. 6. 12 18:00 SCBEC Stará škola PFC Kodymka SUP A 13. 6:2 (3:2)
Lepší tým zaslouženě vyhrál, o postup bojující hosté porážku neunesli. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Stará škola PFC Kodymka SUP A
Richard Kulík – Rudolf Benda, Aleš Doležal, Jiří Haman, Bohumil Martínek, Ivan Rubín, Stanislav Skákal, Bořek Štefan, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil vs Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Milan Koreš, Jan Kupr, Václav Novotný, Jiří Pípal, Roman Plura, František Sojka