Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.6.12 | 18:00 | SCBEC | Stará škola PFC Kodymka SUP A | 13. | 6:2 |
Po 18.6.12 | 20:15 | ZABEH | Čechie 12° SUP Stará škola | 12. | 2:2 |
Po 4.6.12 | 17:45 | ZABEH | Stará škola Nic Moc Boys SUP | 11. | 3:2 |
Út 29.5.12 | 18:30 | zzPODVI | Tycho de Brahe SUP Stará škola | 10. | 1:2 |
Po 21.5.12 | 17:45 | ZABEH | Stará škola Wyllitým SUP | 9. | 6:0 |
Út 15.5.12 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Stará škola | 8. | 2:2 |
Út 8.5.12 | 19:30 | DEKAN | Stará škola Felix club super | 7. | 1:1 |
St 2.5.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Stará škola | 6. | 6:2 |
Út 24.4.12 | 20:15 | ZABEH | Stará škola Tučňáci SUP B | 5. | 2:2 |
Po 16.4.12 | 17:00 | ARIT | Klár Rávla SUP Stará škola | 4. | 0:6 k. |
Út 10.4.12 | 19:00 | ZABEH | Stará škola Bítovská SUP | 3. | 1:10 |
Út 27.3.12 | 19:30 | BECH | Super Naděje B Stará škola | 1. | 6:2 |
Stará škola | 2. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda 1964 OFC SUP | 12 | 9 | 1 | 2 | 54:18 | 19 |
2. | Super Naděje B | 12 | 8 | 3 | 1 | 47:21 | 19 |
3. | Čechie 12° SUP | 12 | 8 | 2 | 2 | 45:20 | 18 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 12 | 8 | 1 | 3 | 37:15 | 17 |
5. | Tučňáci SUP B | 12 | 7 | 1 | 4 | 39:28 | 15 |
6. | Stará škola | 12 | 5 | 4 | 3 | 35:34 | 14 |
7. | Flamengo FC SUP | 12 | 6 | 1 | 5 | 46:48 | 13 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 12 | 6 | 0 | 6 | 28:20 | 12 |
9. | Felix club super | 12 | 4 | 2 | 6 | 24:27 | 10 |
10. | Nic Moc Boys SUP | 12 | 4 | 0 | 8 | 33:26 | 7 |
11. | Bítovská SUP | 12 | 3 | 1 | 8 | 37:43 | 7 |
12. | Wyllitým SUP | 12 | 2 | 0 | 10 | 27:80 | 4 |
13. | Klár Rávla SUP | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 20.4.12 | 18:00 | P2 | Borussia Dortšpunt B Berlínští lvi (HL3C) |
Pá 20.4.12 | 19:15 | P2 | Pyjavíce FK Fugas CF B (HL7F) |
Po 14.5.12 | 17:45 | STER3 | RAF Jinonice Víťazný február FK (HL5A) |
Po 14.5.12 | 19:00 | STER3 | Cvrčci FC Paráda (HL5A) |
Po 14.5.12 | 20:15 | STER3 | Pivní pohoda AC Stará garda (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Rudolf | 12 | 1 |
Doležal Aleš | 2 | 2 |
Haman Jiří | 9 | 1 |
Kulík Richard | 12 | 1 |
Martínek Bohumil | 11 | 0 |
Rubín Ivan | 10 | 1 |
Rytíř Jan | 10 | 2 |
Šafra František | 5 | 3 |
Skákal Stanislav | 4 | 0 |
Štefan Bořek | 6 | 2 |
Táborský Jiří | 8 | 0 |
Vavruška Zbyněk | 3 | 0 |
Vodák Vladimír | 11 | 11 |
Vyskočil Jindřich | 9 | 2 |
Záhora Jan | 7 | 3 |