Pá 20.4.12 18:00 P2 Borussia Dortšpunt B Berlínští lvi   (HL3C)
Pá 20.4.12 19:15 P2 Pyjavíce FK Fugas CF B   (HL7F)
Po 14.5.12 17:45 STER3 RAF Jinonice Víťazný február FK   (HL5A)
Po 14.5.12 19:00 STER3 Cvrčci FC Paráda   (HL5A)
Po 14.5.12 20:15 STER3 Pivní pohoda AC Stará garda   (HL5B)

26. 6. 12 18:00 SCBEC Stará škola PFC Kodymka SUP A 13. 6:2 (3:2)
Lepší tým zaslouženě vyhrál, o postup bojující hosté porážku neunesli. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Stará škola PFC Kodymka SUP A
Richard Kulík – Rudolf Benda, Aleš Doležal, Jiří Haman, Bohumil Martínek, Ivan Rubín, Stanislav Skákal, Bořek Štefan, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil vs Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Milan Koreš, Jan Kupr, Václav Novotný, Jiří Pípal, Roman Plura, František Sojka
12., 17. Vladimír Vodák
26. Bořek Štefan
45. Jiří Haman
52., 55. Aleš Doležal
15. Roman Plura
22. Radek Adamec
18. 6. 12 20:15 ZABEH Čechie 12° SUP Stará škola 12. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání nabídlo do poločasu minimum šancí. Ve druhé půli měla více ze hry Čechie, ale do dvoubrankového vedení šla paradoxně bránící se Stará škola. Čechie však po velkém tlaku dokázala vyrovnat a utkání skončilo zaslouženou remízou. Milan Macela, Zdeněk Trmal
Čechie 12° SUP Stará škola
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Stanislav Skákal, Bořek Štefan, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil
49. Jiří Odvody
56. Miroslav Trnka
34. Jindřich Vyskočil
46. Vladimír Vodák
4. 6. 12 17:45 ZABEH Stará škola Nic Moc Boys SUP 11. 3:2 (2:1)
Po celou dobu vyrovnané utkání. V první půlce větší herní aktivita domácích a po změně stran hosté ožili.
Stará škola Nic Moc Boys SUP
Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Aleš Doležal, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Bořek Štefan, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Karel Horáček, Miloslav Moc, Pavel Selinger, Michal Strohs
9. Bořek Štefan
12., 58. Vladimír Vodák
6. Jiří Čermák
51. Karel Horáček
26. Jiří Čermák
29. 5. 12 18:30 zzPODVI Tycho de Brahe SUP Stará škola 10. 1:2 (1:1)
Klidné, pohodové utkání odpovídající úrovně. Hosté se dvakrát ujali vedení, které se jim nakonec, i přes enormní snahu Tycha, podařilo ubránit. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Tycho de Brahe SUP Stará škola
Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Zdeněk Lust, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Stanislav Skákal, Bořek Štefan, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil
25. Hana Filipová 5. Jindřich Vyskočil
37. Vladimír Vodák
21. 5. 12 17:45 ZABEH Stará škola Wyllitým SUP 9. 6:0 (2:0)
Hosté nastoupili pouze v 5, a tak celý zápas tahali za kratší konec. Domácí se ale dlouho nemohli střelecky prosadit a hosté je drželi ve střehu rychlými brejky vedenými především technickým Dvořákem, bohužel však bez gólového efektu. Závěr už fyzicky nezládli a domácí si s chutí zastříleli. Luboš Olmr, Matyáš Olmr
Stará škola Wyllitým SUP
Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Stanislav Skákal, Bořek Štefan, Vladimír Vodák, Jan Záhora vs Pavel Kreuz – Milan Bureš, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Zbyněk Toman
6., 55. Jan Záhora
11., 57., 59. Vladimír Vodák
49. Jan Rytíř
15. 5. 12 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Stará škola 8. 2:2 (1:0)
V prvním poločase byli lepší domácí a dokázali ze své aktivity vytěžit vedení. Po rychlém vyrovnání hostů na začátku druhé půle převzali iniciativu hosté a nakonec byli i blíže k výhře. Zápas ale nakonec skončil asi zaslouženou remízou.
Benda 1964 OFC SUP Stará škola
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Petr Pittner, Petr Vaňous, Ivan Vlasák, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman vs Richard Kulík – Rudolf Benda, Ivan Rubín, Jan Rytíř, František Šafra, Bořek Štefan, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil, Jan Záhora
27. Václav Zeman
47. Petr Vaňous
31. Jan Rytíř
52. Ivan Rubín
47. Ivan Rubín
60. Vladimír Vodák
8. 5. 12 19:30 DEKAN Stará škola Felix club super 7. 1:1 (0:1)
Utkání bylo v 1. a 2.poločase vyrovnané, žádné mužstvo nemělo navrch. Hráno v duchu fairplay. Radek Komárek, Milan Horník
Stará škola Felix club super
Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, František Šafra, Jindřich Vyskočil vs Jan Fried – Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek
31. František Šafra 15. Jindřich Hříbal
2. 5. 12 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Stará škola 6. 6:2 (2:0)
Utkání zkušených týmů bez vážnějších vnějších i vnitřních rysů. Fairplay a úroveň odpovídající věku, zkušenostem a nasazení. František Polgár, Stanislav Šafránek
Flamengo FC SUP Stará škola
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Ladislav Charvát, Zdeněk Foubík, Jiří Klicpouch, Martin Kraml, Radovan Kraml, Miroslav Macháček, Jiří Martínek, Luděk Piskora, Vladimír Sidorjak, Ivo Strnad vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Jan Rytíř, František Šafra, Jiří Táborský, Zbyněk Vavruška, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil, Jan Záhora
14., 39., 54., 55. Ladislav Charvát
22. Miroslav Macháček
51. Zdeněk Foubík
43., 50. František Šafra
24. 4. 12 20:15 ZABEH Stará škola Tučňáci SUP B 5. 2:2 (2:0)
Krásný zápas starších pánů v přátelském duchu. František Ureš, Tomáš Tenkl
Stará škola Tučňáci SUP B
Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jan Záhora vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš
5. Rudolf Benda
8. Jan Záhora
44. Petr Hartman
60. Arnošt Barták
16. 4. 12 17:00 ARIT Klár Rávla SUP Stará škola 4. 0:6 k.
Zápas probíhal v naprostém klidu. Stará škola měla od začátku navrch, to taky zúročila svým prvním ovocem ve 26. minutě. Klár Rávla druhým poločasem ztráceli dech a toho využil soupeř. Petr Vorel, Martin Formánek
Klár Rávla SUP Stará škola
Miroslav Kastner – Tomáš Hořínek, Martin Milota, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Procházka, Roman Storch vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, Jan Rytíř, Jiří Táborský, Zbyněk Vavruška, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil, Jan Záhora
60. Petr Nachtigall 26., 35., 48. Vladimír Vodák
41. Jan Rytíř
10. 4. 12 19:00 ZABEH Stará škola Bítovská SUP 3. 1:10 (1:2)
Velmi klidné utkání s drtivou převahou hostů ve 2.poločase. Aleš Paldus
Stará škola Bítovská SUP
Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Jan Rytíř, František Šafra, Jiří Táborský, Zbyněk Vavruška, Vladimír Vodák, Jan Záhora vs Pavel Hájek – Jan Choura, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Jan Suhrada, Miroslav Tůma
17. Richard Kulík 1., 52. Stanislav Kasa
10., 38. Jan Choura
36., 46., 48., 49., 60. Martin Jeřábek
60. Miroslav Tůma
27. 3. 12 19:30 BECH Super Naděje B Stará škola 1. 6:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, hosté nemohli překonat brankáře. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Super Naděje B Stará škola
Jaroslav Tichý – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Marián Drahovský, Jiří Holický, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Bohumil Martínek – Rudolf Benda, Jiří Haman, Richard Kulík, Ivan Rubín, František Šafra, Jiří Táborský, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil, Jan Záhora