Čt 22.11.12 19:15 ZAK Damned CF Tučňáci VET   (VL2B)
St 28.11.12 18:15 MIKU4 Pozdní sběr II Banana Chiquíta   (HL4C)
St 28.11.12 19:30 MIKU4 SquashArena Gepard AFC   (HL3B)

6. 12. 12 19:30 MIKU4 Valník Traktor Humus SUP A 11. 2:1 (2:0)
Nudné utkání, na které se nedalo dívat. Kučera, Vlček
Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Ivo Kantor, Jindřich Procházka, Luděk Tobola, Ctirad Veverka vs Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Jaroslav Protiva, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš
7. Milan Bartoš
19. Ctirad Veverka
33. Petr Mládek
21. 11. 12 19:00 STOD Traktor Humus SUP A Koliba F.C.V. 10. 1:1 (0:0)
Zasloužená remíza ve slušně vedeném utkání. Dobře chytali oba gólmani. Na obou mužstvech byla vidět radost ze hry. Jiří Jindra, Martin Blažka
Traktor Humus SUP A Koliba F.C.V.
Aleš Michálek – Richard Dědeček, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Jaroslav Protiva, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš vs Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Aleš Musil, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
41. Petr Novák 34. Václav Jozífek
13. 11. 12 18:15 HOSTI Kapr tým SUP Traktor Humus SUP A 9. 7:1 (2:0)
Domácí převyšovali soupeře v kombinaci a proměňování brankových příležitostí. Své vítězství navýšili v posledních 15minutách, kdy se trefili 4x- z toho 3x Hradec. Čapla, Staněk
Kapr tým SUP Traktor Humus SUP A
Jaroslav Goll – Andrey Abroskin, Pavel Chuděj, Karel Holeček, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda vs Aleš Michálek – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Martin Plch, Vladimír Rožánek, Robert Varyš
4. Pavel Chuděj
19., 33. Andrey Abroskin
45., 57., 60. Jiří Hradec
58. Luboš Svoboda
31. Robert Varyš
5. 11. 12 19:30 MIKU4 Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP 8. 1:4 (1:4)
Po první půli bylo rozhodnuto pro hosty. Druhý poločas domácí byli lepší, ale bez úspěchu. Jan Severa, Jaroslav Procházka
Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Luděk Chyský, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Plch, Vladimír Rožánek, Robert Varyš vs Milan Dedera – František Brejcha, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
5. Petr Mládek 2. František Brejcha
9. Jiří Platil
23., 27. Roman Kabelka
25. 10. 12 19:00 P3 Lomíci Traktor Humus SUP A 7. 2:0 (0:0)
Hráno ve velmi příjemné přátelské atmosféře. Lomíci měli větší vůli po vítězství. Josef Plaček
Lomíci Traktor Humus SUP A
Jaromír Hajn – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Jozef Benkocký, Pavel Cisarik, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Daniel Mareš, Josef Svatek, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Luděk Chyský, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek
39. Pavel Cisarik
46. Jaroslav Bánovský
17. 10. 12 18:15 MIKU2 Traktor Humus SUP A Cormoran FC SUP 6. 4:3 (1:1)
Poklidné utkání starších pánů, hosté se snažili v závěru vyrovnat, ale nepodařilo se jim to. Trnka
Traktor Humus SUP A Cormoran FC SUP
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Plch, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš vs Vladimír Svoboda – Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík
13. Petr Mládek
34. Václav Meisner
46. Tomáš Bouška
49. Jaroslav Havran
15., 60. Josef Kurka
51. Jiří Vacík
9. 10. 12 20:45 MIKU3 Super Naděje B Traktor Humus SUP A 5. 0:1 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání solidní úrovně rozhodla mírně chaotická situace po neodpískané údajné ruce, ve které se lépe orientovali hráči Traktoru. Ondřej Kolanda, Milan Dařina
Super Naděje B Traktor Humus SUP A
Jaroslav Tichý – Vladislav Červený, Marián Drahovský, Jiří Holický, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Aleš Michálek – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý
42. Tomáš Bouška
6. 10. 12 12:30 TEMPO Traktor Humus SUP A Xamax AC SUP 4. 1:4 (0:3)
Fotbalovější hosté, mající ve svém středu výborného Sokola, ovládli zápas od začátku. Zdeněk Bajan
Traktor Humus SUP A Xamax AC SUP
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Plch, Robert Varyš vs Jan Bucháček – Martin Brož, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Josef Smutný, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský
48. Tomáš Bouška 6. Michal Matoušek
18., 50. Zdeněk Sokol
28. Luděk Záhejský
17. 9. 12 20:15 ZABEH Traktor Humus SUP A Čechie 12° SUP 3. 1:2 (1:2)
Poklidné utkání, v němž se domácí ujali vedení, hosté však do přestávky otočili vývoj zápasu a ve druhém poločase své vedení uhájili. Trnka
Traktor Humus SUP A Čechie 12° SUP
Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Robert Varyš vs Jan Hruška – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Odvody
9. Vasil Bobalik 10. Jan Hruška
29. Karel Bednář
13. 9. 12 18:15 ARIT Buran Buran SUP Traktor Humus SUP A 2. 3:2 (2:0)
Utkání slušné úrovně, v němž první poločas patřil domácím. Hosté se po změně stran výrazně zlepšili, vyrovnat však nedokázali.
Buran Buran SUP Traktor Humus SUP A
Luděk Šrein – Milan Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Michal Stránský, Jan Teubner, Libor Uhlíř vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý
22. Jan Teubner
24., 32. Michal Stránský
35. Petr Mládek
43. Tomáš Bouška
5. 9. 12 18:15 MIKU4 Traktor Humus SUP A Endoprotéza 1. 1:4 (1:1)
Hosté mají v tomto zápase dvě hvězdy. První byl Hrdý, který soupeří nasázel hattrick a druhou brankář Lukeš, který chvílemi čaroval. Klail
Traktor Humus SUP A Endoprotéza
Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Plch, Jaroslav Protiva, Vladimír Rožánek vs Jaroslav Lukeš – Miroslav Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček