Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.12 | 19:00 | STER1 | PFC Kodymka SUP B Felix club super | 9. | 4:0 |
Út 4.12.12 | 18:15 | HOSTI | Novis Praha Benda 1964 OFC SUP | 9. | 3:2 |
Út 4.12.12 | 18:15 | BECH | Kotlářka CAHA FC SUP Wyllitým SUP | 9. | 1:3 |
Út 4.12.12 | 18:00 | ZAK | Tycho de Brahe SUP Berger club SUP | 9. | 1:1 |
Út 4.12.12 | 17:45 | ZABEH | Tučňáci SUP B Bítovská SUP | 9. | 6:2 |
Út 20.11.12 | 20:45 | ARIT | Berger club SUP Tučňáci SUP B | 8. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger club SUP | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:8 | 14 |
2. | Tučňáci SUP B | 9 | 6 | 1 | 2 | 30:16 | 13 |
3. | PFC Kodymka SUP B | 9 | 5 | 2 | 2 | 25:6 | 12 |
4. | Novis Praha | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:20 | 11 |
5. | Benda 1964 OFC SUP | 9 | 4 | 2 | 3 | 25:15 | 10 |
6. | Bítovská SUP | 9 | 4 | 2 | 3 | 25:19 | 10 |
7. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:16 | 6 |
8. | Wyllitým SUP | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:32 | 6 |
9. | Felix club super | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:32 | 5 |
10. | Kotlářka CAHA FC SUP | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:33 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 9.9.12 | 18:45 | METE1 | Wyllitým SUP |
St 12.9.12 | 19:15 | METE1 | Wyllitým SUP |
St 19.9.12 | 19:15 | METE1 | Wyllitým SUP |
Čt 27.9.12 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Tycho de Brahe SUP |
Čt 27.9.12 | 19:30, 20:45 | MIKU1 | Berger club SUP |
Ne 14.10.12 | 10:00, 11:15 | TEMPO | PFC Kodymka SUP B |
Ne 14.10.12 | 18:45, 20:00 | P1 | Kotlářka CAHA FC SUP |
Ne 4.11.12 | 18:45, 20:00 | zzNOVOB | Kotlářka CAHA FC SUP |
Ne 4.11.12 | 18:45, 20:00 | P3 | Tučňáci SUP B |
Čt 8.11.12 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Benda 1964 OFC SUP |
Ne 11.11.12 | 16:00, 17:15 | HOSTI | PFC Kodymka SUP B |
Ne 11.11.12 | 18:45 | METE1 | Wyllitým SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Hartman | Ladronka | 14 |
2. | Petr Vaňous | Benda 1964 OFC SUP | 11 |
3. | Pavel Hartman | Ladronka | 10 |
4. | Július Mařík | Novis Praha | 9 |
5. | Lubomír Dvořák | Wyllitým SUP | 8 |
6. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 7 |
7. | Martin Jeřábek | Bítovská SUP | 7 |
8. | Jan Choura | Bítovská SUP | 6 |
9. | Petr Seidl | PFC Kodymka SUP B | 6 |
10. | Petr Vaněk | Berger club SUP | 5 |
11. | Milan Bureš | Wyllitým SUP | 5 |
12. | Miroslav Valenta | Berger club SUP | 4 |
13. | Ladislav Břicháč | Benda 1964 OFC SUP | 4 |
14. | Jan Doležal | PFC Kodymka SUP A | 4 |
15. | Petr Škvařil | Novis Praha | 4 |
16. | Rostislav Theimer | Novis Praha | 3 |
17. | Jiří Fiala | Bítovská SUP | 3 |
18. | Radek Adamec | PFC Kodymka SUP B | 3 |
19. | Luboš Rudiš | Ladronka | 3 |
20. | František Zalužanský | Garáže Klíčov | 3 |