Po 15.4.13 17:00, 18:15 zzZARUB Radouč FC B
Po 15.4.13 19:00, 20:15 DABLI PFC Kodymka SUP B
St 17.4.13 18:00, 19:15 zzDOLME Novis Praha
St 17.4.13 19:00, 20:15 P3 Tycho de Brahe SUP
St 15.5.13 19:00, 20:15 P3 Tycho de Brahe SUP
Po 27.5.13 18:00, 19:15 STER3 Tučňáci SUP B
Po 3.6.13 18:30, 19:45 HRAB1 PFC Kodymka SUP B
St 5.6.13 18:15, 19:30 HOSTI Nic Moc Boys SUP
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy pouze základní fakta. Do 2. ligy postoupili po těsném boji Nic moc boys, kteří za celou sezónu jako jediní neprohráli, pouze o bod za ním zaostaly Bítovská a Radouč. Nejlepším střelcem skupiny se stali shodně s 11 góly Zadák z Bendy, Baštář z Felixu, Bartl z Nic moc boys a dvojice Jeřábek – Choura z Bítovské, gólmanům kraloval Tichý z Radouče.

18. 6. 13 20:15 STOD Super Naděje B Nic Moc Boys SUP 9. 4:4 (3:2)
Domácí opírající se o výkon hrotového útočníka Růžičky v 1.půli dokonale využili faktu, že soupeřům nedorazil brankář a zaslouženě vedli. Do druhé půle NMB obětovali na NH soupeře druhého obránce a tím útočnou snahu domácích zcela vymazali. Jejich obrana polevila pouze jednou a tak se zrodila zasloužená remíza. Karel Janďourek, Richard Klípa
Super Naděje B Nic Moc Boys SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jiří Růžička, Jan Syrovátka, Petr Zienert vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs
9., 50. Jiří Růžička
16. Pavel Jelínek
25. Jan Syrovátka
18. Miloslav Moc
25., 49. Pavel Selinger
56. Vladimír Bartl
18. 6. 13 19:30 HOSTI Tučňáci SUP B Benda 1964 OFC SUP 9. 4:6 (1:5)
Utkání hrané ještě za úmorného vedra dvou rozdílných poločasů. Hostům nakonec náskok z 1.pol. stačil. Zdeněk Vojáček, Michal Šolc
Tučňáci SUP B Benda 1964 OFC SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Michal Pína, Petr Pittner, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
50. Ladislav Břicháč
18. 6. 13 19:30 DEKAN Novis Praha Tycho de Brahe SUP 9. 0:5 (0:1)
Domácí postupem času fyzicky odcházeli, čehož hosté využili. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Novis Praha Tycho de Brahe SUP
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Aleš Vobruba vs Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Vladimír Kolankiewicz, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Antonín Tichý, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný
26., 45., 60. Zdeněk Lust
31. Jiří Patka
52. Miroslav Volák
18. 6. 13 19:30 P1 PFC Kodymka SUP B Felix club super 9. 2:1 (2:0)
Za velkého vedra se snažila obě mužstva o technický fotbal. Domácí byli o něco lepší, ale v závěru se strachovali o výsledek. Aleš Musil, Václav Merta
PFC Kodymka SUP B Felix club super
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Petr Seidl vs Jan Fried – Martin Balík, Petr Flajžík, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Martin Milota, Ivo Osladil, Jan Šercl, Jan Tlačbaba
8. Rudolf Bok
17. Petr Seidl
52. Jan Tlačbaba
18. 6. 13 19:00 METE1 Radouč FC B Bítovská SUP 9. 0:1 (0:0)
Radouč nedokázala proměnit několik dobrých brankových příležitostí a Bítovská odehrála většinu 2.půle bez střídání, v závěru ustála tlak soupeře a v poslední minutě po akci Fialy slavila vítězství. Čapla, Pak
Radouč FC B Bítovská SUP
Jiří Lang – Michal Baloun, Martin Belák, Luandino Carlos, David Frabša, Jan Ježek, Richard Lottring, Kostas Maceridis, Jiří Sommer, Rudolf Zuman vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
38 Kostas Maceridis 60. Jiří Fiala
4. 6. 13 20:15 P2 Tycho de Brahe SUP Tučňáci SUP B 8. 8:1 (4:0)
Jednoznačný průběh utkání ze strany Tycho, od Tučňáků vyčníval nade všemi hráč č.7. Hezké, slušné utkání. Petr Šťáva, Martin Ondrák