Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.6.12 | 20:15 | P2 | Po Útlumu 06 Orion Praha SK B | 11. | 2:1 |
St 27.6.12 | 19:45 | HRAB3 | Jawa - Techno team Damned CF | 11. | 2:11 |
St 27.6.12 | 19:30 | DEKAN | Rokoska VET A 1.FC RUM | 11. | 4:9 |
St 27.6.12 | 19:30 | HOSTI | Dřeváci Dejvický expres VET | 11. | 6:4 |
St 27.6.12 | 19:30 | MIKU4 | Demínka VET Torzoo VET | 11. | 0:6 k. |
St 27.6.12 | 19:00 | STER1 | Kolotouš FC Slepí koně VET | 11. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF | 11 | 11 | 0 | 0 | 108:24 | 22 |
2. | 1.FC RUM | 11 | 8 | 2 | 1 | 57:28 | 18 |
3. | Dřeváci | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:21 | 15 |
4. | Po Útlumu 06 | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:31 | 13 |
5. | Torzoo VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:29 | 12 |
6. | Kolotouš FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:32 | 11 |
7. | Jawa - Techno team | 11 | 3 | 4 | 4 | 31:46 | 10 |
8. | Orion Praha SK B | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:30 | 9 |
9. | Rokoska VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:42 | 9 |
10. | Slepí koně VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:41 | 8 |
11. | Dejvický expres VET | 11 | 1 | 3 | 7 | 23:58 | 5 |
12. | Demínka VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 28.3.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Kolotouš FC |
Po 2.4.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | DEKAN | Demínka VET |
Čt 12.4.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Kolotouš FC |
Pá 13.4.12 | 18:00, 19:15 | P2 | Po Útlumu 06 |
Po 16.4.12 | 17:00, 18:15 | DEKAN | 1.FC RUM |
Út 17.4.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Jawa - Techno team |
Út 1.5.12 | 19:00, 20:15 | P3 | Po Útlumu 06 |
Pá 4.5.12 | 17:00, 18:15 | DEKAN | 1.FC RUM |
Po 7.5.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Rokoska VET A |
St 9.5.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Demínka VET |
Čt 10.5.12 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Orion Praha SK B |
Po 14.5.12 | 17:00, 18:15 | DEKAN | 1.FC RUM |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Fabio Leggeri | Vojenské lesy VET | 31 |
2. | František Jakubec | Damned CF | 21 |
3. | Ladislav Kurucz | Kříženeček plus | 14 |
4. | Petr Mácha | Úderka Žižkov | 12 |
5. | Radek Zlatník | Damned CF | 12 |
6. | Pavel Horáček | Stará Garda VET | 12 |
7. | Miroslav Plessl | Damned CF | 10 |
8. | Martin Müller | Torzoo VET | 10 |
9. | Pavel Bulín | Kings of Kent | 9 |
10. | Ondřej Ullrich | Po Útlumu 06 | 9 |
11. | Petr Zouza | Damned CF | 9 |
12. | Pavel Šnor | Rokoska VET A | 8 |
13. | Miroslav Hájek | Rokoska VET A | 8 |
14. | Miroslav Zuntych | Damned CF | 7 |
15. | Milan Žák | Dřeváci | 7 |
16. | Petr Kotlín | Jawa - Techno team | 6 |
17. | Stanislav Bednář | Torzoo VET | 6 |
18. | Daniel Veselý | Bratři v triku VET | 6 |
19. | Martin Vlasák | Damned CF | 6 |
20. | Vojtěch Dostal | Po Útlumu 06 | 6 |