11. Dejvický expres VET 11 1 3 7 23:58 5

Čt 24.5.12 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Tučňáci VET   (VL2B)
Čt 24.5.12 19:30 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Čt 24.5.12 20:45 MIKU1 Letná FC VET Traktor Praha VET   (VL3C)
Út 19.6.12 18:15 BECH Javorák Mamba club V   (VL2B)
Út 19.6.12 19:30 BECH Kliďas SFC Starci na chmelu B   (VL4B)
Út 19.6.12 20:45 BECH PFC Kodymka SUP A Super Naděje B   (SVL3A)

27. 6. 12 19:30 HOSTI Dřeváci Dejvický expres VET 11. 6:4 (3:1)
Utkání, ve kterém si oba týmy vytvořily (a většinu z nich nevyužily) šance na vstřelení gólu. Pravdou však je, že Dřeváci měli po většinu hrací doby převahu, kterou náležitě využili a po zásluze získali 2 body.
Dřeváci Dejvický expres VET
Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Martin Černý, Marcel Effenberger, Jan Falc, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák vs Stanislav Fryč – Aleš Breburda, Ilja Bureš, Ladislav Mach, Robin Náse, Petr Šmejkal, Pavel Strnad
55. Petr Šmejkal
13. 6. 12 19:00 P3 Damned CF Dřeváci 10. 4:2 (3:0)
Klidné čisté utkání. Bez závad.
Damned CF Dřeváci
František Jakubec – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Luděk Michalík, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Miroslav Zuntych vs Roman Víšek – Pavel Bulín, Marcel Effenberger, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák
7. Martin Vlasák
17. Zdeněk Plessl
19. Miroslav Plessl
53. Martin Suchý
54. Petr Shejbal
56. Pavel Bulín
4. 6. 12 19:30 KBELY Dřeváci Slepí koně VET 9. 5:1 (1:1)
Po vyrovnaném 1.poločase proměnili Dřeváci své šance a zaslouženě vyhráli.
Dřeváci Slepí koně VET
Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Marcel Effenberger, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák vs Zbyněk Staníček – Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Jiří Kalát, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda
4., 44., 52. Pavel Bulín
31., 36. Milan Žák
5. Jiří Kalát
29. 5. 12 20:45 DEKAN Orion Praha SK B Dřeváci 8. 1:2 (0:1)
Rychlé, vyrovnané utkání. Domácím zachytal brankář. Petr Fexa, Jindřich Vich
Orion Praha SK B Dřeváci
Jiří Sedláček – Petr Babický, Martin Bendl, Serghei Davidenco, Petr Hrabě, Petr Janda, Václav Jirsák, Dušan Kuzmík vs Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Martin Černý, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák
45. Dušan Kuzmík 11. Pavel Špirek
47. Jan Falc
23. 5. 12 19:30 DEKAN Dřeváci 1.FC RUM 7. 1:1 (1:0)
Poklidné utkání s góly padajícími vždy na konci poločasu zápasu.  Domácí šli do vedení 1:0, měli více příležitostí zvýšit náskok, nepovedlo se a v 59minutě přišel trest od hostů v podobě vyrovnávacího gólu.
Dřeváci 1.FC RUM
Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Martin Černý, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák vs Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
29. Martin Černý 59. Karel Vadlejch
15. 5. 12 20:15 P3 Rokoska VET A Dřeváci 6. 0:4 (0:2)
Dřevácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Jindřich Müller, Jiří Sedláček
Rokoska VET A Dřeváci
Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Martin Černý, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák
9., 27. Pavel Špirek
48. Milan Žák
49. Pavel Bulín
2. 5. 12 19:00 P1 Dřeváci Po Útlumu 06 5. 3:2 (3:0)
Fotbalovější domácí se v prvním poločase dostali do rychlého vedení, o které ve druhém poločase málem svou nerozvážností a polevením přišli. Pohledné, korektní utkání v silném májovém lijáku. Michal Šneidr, Jan Beránek
Dřeváci Po Útlumu 06
Petr Dosoudil – Martin Černý, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák vs Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek
15. Petr Shejbal
25. Jan Falc
29. Milan Žák
42. Petr Vaněček
45. Vojtěch Dostal
23. 4. 12 20:45 MIKU4 Kolotouš FC Dřeváci 4. 3:0 (2:0)
Důrazné a bojovné utkání s mírnou herní převahou FC Kolotouš. Dřeváci sice měli několik pohledných kombinací, ale k zakončení se příliš nedostali. Proti  tomu Kolotouš vytěžil z minima šancí gólové maximum, k jednomu gólu přispěl zadek soupeře. Ondřej Voda, Libor Smolík
Kolotouš FC Dřeváci
Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, Jan Hodík, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Petr Mácha, Petr Mára, Pavel Procházka, Stanislav Volf, Jan Vrba vs Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Marcel Effenberger, Pavel Hornstejner, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák
2., 7. Petr Mácha
46. Pavel Procházka
18. 4. 12 17:00 KBELY Dřeváci Jawa - Techno team 3. 2:4 (0:1)
Ačkoliv po 1.poločase vedla Jawa, na hřišti to vypadalo přesně naopak. Nikdo se nemohl divit, kdyby Dřeváci vedli o 2-3 góly. Střelecká nemohoucnost hráčů Dřeváků a vynikající výkon brankáře Jawy způsobily, že v celém utkání měl navrch tým Jawa. Petr Kubín
Dřeváci Jawa - Techno team
Roman Víšek – Pavel Bulín, Marcel Effenberger, Pavel Hornstejner, Petr Shejbal, Milan Žák vs Vladimír Hora – Richard Feuereisel, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Ladislav Sedlák, Daniel Veselý
41., 60. Milan Žák 52 Roman Víšek 21., 51. Ladislav Sedlák
38. Jaroslav Kotalík
60. Richard Feuereisel
11. 4. 12 17:00 HANSP Torzoo VET Dřeváci 2. 1:3 (1:1)
První půle byla vcelku vyrovnaná, ve druhé půli rozhodla lepší fyzická kondice Dřeváků. Karel Kříž, Martin Kubeš
Torzoo VET Dřeváci
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Jan Šmíd vs Roman Víšek – Pavel Bulín, Petr Dosoudil, Jan Falc, Pavel Hornstejner, Pavel Špirek, Milan Žák, Robert Žák
18. Boris Kopečný 26., 44. Pavel Špirek
46. Pavel Bulín
26. 3. 12 18:15 MIKU3 Demínka VET Dřeváci 1. 0:6 k.
Dřeváci jednoznačně vyhráli, od 45.minuty už nebylo o čem.. Michal Hanuš, Ondřej Mates