7. Reka Group - Calvados 11 5 0 6 28:38 10

Čt 17.5.12 19:00 P3 Oblouci 81 AFC SUP Betl KFK SUP   (SVL3B)
Čt 17.5.12 20:15 P3 Valník Lomíci   (SVL2A)
St 13.6.12 18:15 HOSTI Kapr tým SUP Dřevorubci Modřany S   (SVL2A)
St 13.6.12 19:30 HOSTI Lucián FC B Torpedo Ohrobec SKA   (HL5D)

27. 6. 12 18:15 MIKU2 Balabuška Old TJ Podolka FC VET 11. 2:1 (1:1)
Slušně hrané vyrovnané utkání s lepší koncovkou vítězného týmu. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Balabuška Old TJ Podolka FC VET
Miloš Spurný – Karel Bouček, Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Robert Kubašta, Petr Kycl, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka vs Dušan Barcík – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Daniel Mlynář, Jiří Nekola
5., 43. Karel Bouček 17. Richard Bednář
20. 6. 12 18:15 MIKU2 Podolka FC VET Čechie 12° 10. 2:6 (0:1)
Vyrovnané utkání. Slabý výkon podal domácí gólman, asi neměl svůj den.
Podolka FC VET Čechie 12°
Jiří Svátek – Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miroslav Trnka
37. Petr Miler
47. Richard Bednář
11., 41., 44., 53. Richard Slaměník
36. Miroslav Trnka
46. Martin Půlpán
15. 6. 12 18:15 DEKAN The Penguins 6:5 XXL Podolka FC VET 9. 15:2 (7:1)
Tento zápas byl plný gólů, až jsem nestíhal psát. David Pracner
The Penguins 6:5 XXL Podolka FC VET
Milan Boubín st. – Jan Bareš, Roman Čížek, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Martin Ševčík, Martin Vacka vs Robert Tržil – Richard Bednář, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Svátek
2., 45. Jan Bareš
4., 7., 17., 26., 31., 50., 59. Martin Vacka
15., 19., 55. Martin Ševčík
34. Vladimír Pešta
42., 60. Roman Čížek
28., 47. Martin Hradec
7. 6. 12 20:45 DEKAN Podolka FC VET Tycho de Brahe VET 8. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání s jasnou převahou hostů. Utkání ovládli bratři Opltové. Marek Šetina, František Jirsa
Podolka FC VET Tycho de Brahe VET
Jiří Svátek – Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Roman Malík, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý
9., 32., 47., 49. Jan Oplt
25. Josef Oplt
22. 5. 12 20:15 P2 FC Střešovice Podolka FC VET 7. 5:3 (4:2)
Utkání rozhodl nej. hráč utkání Cibík, který si dělal s protihráči co chtěl. Férové utkání. Podolka se nedokázala blíže dotáhnout. David Václavek, Vojtěch Hündl
FC Střešovice Podolka FC VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík vs Jiří Svátek – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola
10., 11., 20., 45. Milan Cibík
23. Stanislav Bruder
21., 48. Richard Bednář
29. Michal Bedrna
9. 5. 12 19:30 MIKU3 Podolka FC VET Reka Group - Calvados 6. 1:8 (1:2)
Reka se rozjížděla pomalu, avšak ve 2.půli připomínala dobře namazaný stroj. Přesnost a preciznost. Něco jako Bayern Mnichov. Pavel Martinovský, Jiří Moravec
Podolka FC VET Reka Group - Calvados
Robert Tržil – Michal Bedrna, Antonín Březina, Martin Hradec, Richard Hradec, Jiří Nekola, Jiří Svátek vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Karel Růžička, Josef Vejšický
9. Antonín Březina 3. Tomáš Hlinka
28., 47. Radek Budil
32. Josef Vejšický
37. Karel Křeček
39., 46. Karel Růžička
60. Richard Peša
4. 5. 12 20:45 DEKAN Masters V Podolka FC VET 5. 4:3 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání měli lepší koncovku domácí a v závěru strhli skóre na svoji stranu.
Masters V Podolka FC VET
Petr Sklenář – Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Jiří Sláma, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Antonín Březina – Petr Baštář, Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Jiří Svátek
13. Štěpán Vondrášek
42., 56. Tomáš Faust
46. Mauricio Pokorný de Barros
21., 24., 46. Richard Bednář
25. 4. 12 20:15 P1 Podolka FC VET Šrot FC VET 4. 3:4 (2:3)
Domácí nastoupili k utkání pouze ve 4 hráčích v poli a tak se téměř elý 1. a začátek 2.poločasu hrálo na 1 branku. I přesto ale domácí dokázali 2x odpovědět na branku Šrotu. Poločasový výsledek byl velmi překvapivě pouze  2:3. Od 38' se již hrálo v pěti hráčích na obou stranách.
Podolka FC VET Šrot FC VET
Dušan Barcík – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Jiří Nekola, Jiří Svátek vs Krasimír Marinov – Petr Dubec, Jiří Kurka, Jiří Marek, Petr Rýdl, Václav Vávra, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček
14. Martin Hradec
26. Michal Bedrna
57. Jiří Nekola
8., 45. Jiří Kurka
22., 27. Petr Rýdl
18. 4. 12 18:15 DEKAN Vršáci VET Podolka FC VET 3. 5:1 (1:0)
Celkem vyrovnané utkání, které rozhodly dva slepené góly během dvou minut. Pak už dominovalo mužstvo Vršáků a zaslouženě vyhrálo. Martin Ondrák, Jiří Sudek
Vršáci VET Podolka FC VET
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Jiří Honců, Vladimír Horák, Michal Janoška, Vladislav Loskot vs Jiří Svátek – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola
16. Jiří Honců
46. Vladimír Horák
47. Vladislav Loskot
52., 58. Zdeněk Grůša st.
43. Petr Baštář
13. 4. 12 18:15 DEKAN Podolka FC VET Kumpáni VET 2. 2:2 (1:2)
Slušně hrané a vyrovnané utkání se spoustou šancí. Remíza zcela zasloužená. Petr Herman, Martin Lepšík