Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.13 | 19:00 | MIKU1 | Vojenské lesy Dvorce SK MPI | 11. | 2:1 |
Po 10.6.13 | 20:45 | ARIT | Druháci AFK Vojenské lesy | 10. | 0:6 k. |
Po 3.6.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Deko | 9. | 2:4 |
Út 28.5.13 | 20:45 | MIKU3 | Holosmetky FC A Vojenské lesy | 8. | 2:0 |
Po 13.5.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Tuscarora A | 7. | 6:3 |
Po 6.5.13 | 20:45 | MIKU1 | Audi United FC Vojenské lesy | 6. | 5:2 |
Út 30.4.13 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice Vojenské lesy | 5. | 1:1 |
Po 22.4.13 | 20:45 | MIKU2 | Vojenské lesy Stará dáma | 4. | 3:4 |
Po 15.4.13 | 20:45 | MIKU2 | Porter CF B Vojenské lesy | 3. | 4:1 |
Po 8.4.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy MVS Vršovice A | 2. | 2:1 |
Po 25.3.13 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Vojenské lesy | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Audi United FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 60:31 | 18 |
2. | Deko | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:30 | 18 |
3. | Porter CF B | 11 | 6 | 1 | 4 | 49:37 | 13 |
4. | Holosmetky FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:35 | 13 |
5. | UTS Vršovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:36 | 12 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:26 | 11 |
7. | Stará dáma | 11 | 4 | 2 | 5 | 41:46 | 10 |
8. | Tuscarora A | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:39 | 9 |
9. | Druháci AFK | 11 | 3 | 2 | 6 | 44:61 | 8 |
10. | Dvorce SK MPI | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:42 | 7 |
11. | MVS Vršovice A | 11 | 2 | 3 | 6 | 38:52 | 7 |
12. | Ekonom WT | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:46 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 8.5.13 | 18:15 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Petrohradská BFK A (HL3C) |
St 8.5.13 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club A Saens 1.FC A (HL1A) |
St 8.5.13 | 20:45 | MIKU1 | TJ Spoje Praha A Libčice FC (HL5B) |
Čt 30.5.13 | 17:45 | ZABEH | Trops Old Boys 1.SK Sokol Vysočany VET (VL3C) |
Čt 30.5.13 | 19:00 | ZABEH | Kamarádi 1.FC The Wall (HL7F) |
Čt 30.5.13 | 20:15 | ZABEH | Balabuška Old TJ Lisako A (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bäumel Roman | 5 | 0 |
Brotánek David | 2 | 0 |
Brůžek Ladislav | 7 | 0 |
Buchálek Darek | 6 | 0 |
Buchta Petr | 4 | 0 |
Čaba Ladislav | 9 | 7 |
Čejka Ladislav | 4 | 1 |
Dittrich Jaroslav | 3 | 3 |
Kopecký Libor | 9 | 5 |
Šereda Jakub | 8 | 0 |
Šimkovský Jakub | 10 | 0 |
Sklenář Jakub | 9 | 5 |
Šmerda Jaromír | 4 | 0 |
Špulka Michal | 1 | 0 |
Šturma Jaroslav | 3 | 0 |
Vlk Tomáš | 1 | 0 |