Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 21.6.13 | 18:15 | BECH | Démoni Sklenářka FC | 11. | 3:1 |
Pá 21.6.13 | 18:15 | zzNOVOB | Real Prd Hodkovičky United FC | 11. | 0:4 |
Pá 21.6.13 | 18:15 | DEKAN | PAPE Dejvice Gumídci Méďové FC | 11. | 1:3 |
Pá 21.6.13 | 18:00 | P3 | Restaurace U Pecků B Améby AFC A | 11. | 2:5 |
Pá 21.6.13 | 18:00 | P2 | Oratoř Kobylisy Torpedo Ohrobec SKA | 11. | 2:8 |
Pá 21.6.13 | 18:00 | ZAK | Polární záře Hell´s boys | 11. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Restaurace U Pecků B | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:33 | 15 |
2. | Gumídci Méďové FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 30:22 | 15 |
3. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 7 | 0 | 4 | 53:32 | 14 |
4. | PAPE Dejvice | 11 | 6 | 1 | 4 | 50:29 | 13 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:27 | 13 |
6. | Hell´s boys | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:16 | 12 |
7. | Améby AFC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:32 | 12 |
8. | Démoni | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:32 | 11 |
9. | Oratoř Kobylisy | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:38 | 10 |
10. | Sklenářka FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:33 | 10 |
11. | Real Prd | 11 | 1 | 1 | 9 | 9:42 | 3 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 2 | 8 | 27:50 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Torpedo Ohrobec SKA |
Po 25.3.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Sklenářka FC |
Po 25.3.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Démoni |
Čt 28.3.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Gumídci Méďové FC |
Út 2.4.13 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Torpedo Ohrobec SKA |
Ne 7.4.13 | 17:30, 18:45 | ARIT | Polární záře |
Po 8.4.13 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Torpedo Ohrobec SKA |
St 10.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Hodkovičky United FC |
Ne 14.4.13 | 18:45, 20:00 | SCBEC | Polární záře |
Ne 21.4.13 | 17:30, 18:45, 20:00 | SCBEC | Démoni |
Ne 21.4.13 | 17:30, 18:45 | zzNOVOB | Améby AFC A |
Ne 21.4.13 | 18:45, 20:00 | MIKU1 | Hell´s boys |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Hartman | PAPE Dejvice | 20 |
2. | David Lojek | Polární záře | 17 |
3. | Michal Suchánek | Torpedo Ohrobec SKA | 15 |
4. | Matěj Cihelka | Dvorce SK MPI | 13 |
5. | Pavel Drápal | Démoni | 13 |
6. | Dominik Pechar | Hodkovičky United FC | 12 |
7. | Viktor Chačaturov | Torpedo Ohrobec SKA | 11 |
8. | Radek Vodička | Oratoř Kobylisy | 11 |
9. | Petr Kubát | Restaurace U Pecků B | 10 |
10. | Stanislav Škvor | Sklenářka FC | 9 |
11. | Filip Šmied | Torpedo Ohrobec SKA | 9 |
12. | Tomáš Pechar | Hodkovičky United FC | 9 |
13. | Petr Nepraš | Tream Deam FC | 7 |
14. | Zdeněk Janoušek | Hell´s boys | 6 |
15. | Pavel Strejček | Restaurace U Pecků B | 6 |
16. | Robert Chačaturov | Torpedo Ohrobec SKA | 6 |
17. | Andrej Šnajder | Torpedo Ohrobec SKA | 6 |
18. | Adam Krejča | Améby AFC A | 5 |
19. | Jakub Hněvkovský | Hodkovičky United FC | 5 |
20. | Vladimír Janoušek | Hell´s boys | 5 |