Út 3.4.12 19:30 BECH Sklenářka S.G. Malvazinky B   (VL4A)
Út 3.4.12 20:45 BECH ALT 1.AK Spajta 1905   (HL6C)
Út 24.4.12 19:30 BECH Tuscarora VET Starci na chmelu B   (VL4B)
Út 24.4.12 20:45 BECH Spajta 1905 D.G.Team   (HL6C)

22. 6. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Borcibalona FC A 11. 0:4 (0:0)
Hosté vyhráli jednoznačně, i když průběh a vývoj utkání tomu neodpovídal.
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Jan Souček vs Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Lukáš Březina, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Snopek
31., 32. Martin Snopek
38. Tomáš Hlaváč
50. Václav Šinkmajer
15. 6. 12 19:15 ZAK Berlínští lvi Sklenářka FC 10. 3:0 (1:0)
Marná byla snaha Sklenářky o zničení branky domácích. V prvnín půli se domácí prosadili jednou. Ve druhé půli Lvi přidali další dvě branky a zvítězili. Jambor
Berlínští lvi Sklenářka FC
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Ondřej Novák, Michal Piskáček, David Škoda, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík vs Petr Janoušek – František Brabec, Marek Hála, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček, Martin Včelák
24. Michal Piskáček
38. Lukáš Veselý
49. Jan Davídek
8. 6. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Tatra 04 9. 1:3 (0:0)
Utkání výborné úrovně rozhodlo proměňování šancí.
Sklenářka FC Tatra 04
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Jan Souček vs Martin Mika – Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup
53. Luboš Kardoš 35. Tomáš Sloup
39. Ondřej Frána
45. Vladimír Pešata
1. 6. 12 19:30 BECH Tuscarora A Sklenářka FC 8. 6:0 (2:0)
Pohledné utkání dvou odlišných stylů hry. Tuscarora se po celý zápas snažila kombinačně předčit svého soupeře, což se jí nakonec od závěru 1. půle dařilo a svou technickou převahu vyjádřila i gólově. Sklenářka v tomto zápase sázela na důraz, brejkové situace a standartky, ale proti pozorným hráčům soupeře se ani jednou gólově neprosadila. Michal Vrátný, Šimon Bercha
Tuscarora A Sklenářka FC
Radek Malínský – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Martin Král, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček
19., 29., 60. Roman Alba
42. Tomáš Knopp
45. Petr Vondráček
56. Petr Mocek
25. 5. 12 19:30 BECH Sedm zbabělých B Sklenářka FC 7. 4:1 (1:1)
Jednoznačný zápas, který s klidem vyhrál tým 7 zbabělých. Sedlák
Sedm zbabělých B Sklenářka FC
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Stanislav Škvor, Jan Souček
9., 36. Viktor Pšenica
35. Martin Kuča
40. Martin Pačanda
26. Stanislav Škvor
18. 5. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Scarface AC 6. 4:6 (2:3)
Raketový začátek domácích na body nestačil, Scarface zápas otočili a domácí už neměli síly na zvrat. Jan Líkař, Oldřich Dominik
Sklenářka FC Scarface AC
Martin Včelák – Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon vs Jakub Domlátil – Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Jaroslav Machota, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Richard Valoušek, Petr Zavadil
7. Lukáš Kunt
11. 5. 12 19:30 BECH Kumpáni Sklenářka FC 5. 6:1 (1:0)
Pěkné slušně vedené utkání, které rozhodla první vstřelená branka hráčů Kumpáni. Ve druhé půli již od stavu 3:1, hráči Sklenářky rezignovali a Kumpáni po nádherných kombinacích skórovali do prázdné branky. David Kácl, Jiří Sýkora
Kumpáni Sklenářka FC
František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Lukáš Matějka, Aleš Salaba, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník vs Martin Včelák – Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor
27., 39. Jan Jablonský
31., 58. Michal Vašek
50. Robert Zedník
53. Lukáš Matějka
33. Stanislav Škvor
4. 5. 12 19:15 ZAK Sklenářka FC Gepard AFC 4. 1:5 (0:1)
Hosté byli lepším mužstvem. Kovařík
Sklenářka FC Gepard AFC
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Milan Moc, Radek Polák, Karel Rozhon, Jan Souček vs Jaroslav Hájek – Marek Černý, Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Rostislav Švec, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný, Přemysl Zbončák
37. Marek Hála 1., 56. Rostislav Švec
35. Daniel Reiter
36. Michal Chaloupka
47. Marek Černý
20. 4. 12 19:30 BECH Ferri FC Sklenářka FC 3. 2:7 (2:3)
Pohledné utkání s minimem faulů. Víšek
Ferri FC Sklenářka FC
Radek Linert – František Hanzák, Václav Kolafa, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík, Miroslav Vavroušek vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
5. Jan Svoboda
22. Tomáš Tvrdík
6., 12., 37. Luboš Kardoš
18. Marek Hála
41. Jan Souček
47., 57. František Brabec
13. 4. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Důchodci 2. 1:3 (0:1)
Výborné utkání, ve kterém větší štěstí na straně hostů. Václav Kovařík
Sklenářka FC Důchodci
Milan Moc – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Radek Polák, Karel Rozhon, Jan Souček, Martin Včelák vs Martin Votava – Tomáš Čelůstka, Jakub Eibl, Stéphane Hoareau, Michal Kalát, Tomáš Pazdera, Martin Píša, Roman Strnad, Vít Svoboda
45. Luboš Kardoš 13. Jakub Eibl
44. Michal Kalát
48. Stéphane Hoareau
30. 3. 12 19:30 BECH Borussia Dortšpunt B Sklenářka FC 1. 1:5 (1:0)
Utkání velmi vysoké úrovně, ve kterém se Sklenařka postupně rozjížděla, aby nakonec jasně zvítězila. Jan Ropický, Daniel Morávek