12. Tycho de Brahe FC A 11 2 1 8 17:47 5

Ne 14.4.13 16:00 HOSTI Valícíse Kojoti Protector 1320 FC   (HL8P)
Ne 14.4.13 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Beton FC   (HL6K)
Ne 12.5.13 18:45 MIKU4 Klub odložených mužů Defect Praha   (HL7G)
Ne 12.5.13 20:00 MIKU4 ONBLACK Parádníci   (HL8N)

22. 6. 13 11:15 HOSTI SAS fans Hustec 11. 4:9 (1:7)
Hustec si na soupeři, kterému evidentně chyběl gólman, s chutí smlsnul, druhá půle už se dohrávala jen z povinnosti. Voldán
SAS fans Hustec
Aleš Glazar – Peter Giertli, Vladimír Křížek, Petr Škaloud, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána vs Martin Vohánka – Jiří Blažek, Pavel Jamrik, Tomáš Kopřiva, Jan Kořínek, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec
56. Lukáš Marček
15. 6. 13 08:45 DEKAN Gente - Yeti FC SAS fans 10. 1:2 (0:2)
Klidné utkání. Sas dal rychlé dva góly na které soupeř reagoval až v závěru. Trnka
Gente - Yeti FC SAS fans
Lukáš BendaPetr Hladík, Tomáš Kolařík, Vojtěch Maršík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal, Patrik Zálicha vs Slavomír Giertli – Blanka Beštová, Peter Giertli, Aleš Glazar, Milan Gregor, Vladimír Křížek, Richard Šubrt, Václav Tejml
55. Zbyněk Šámal 45 Petr Hladík 2., 4. Václav Tejml 59. Václav Tejml
8. 6. 13 12:30 P1 SAS fans Dynamo UK 9. 0:4 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou pohyblivějších hostů. Plucar
SAS fans Dynamo UK
Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Vladimír Křížek, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Ivan Krechun, Taras Kytselyak
2., 41. Taras Kytselyak
6. Mykhaylo Karabin
8. Yakiv Gurak
1. 6. 13 15:00 HANSP Dejvický expres SAS fans 8. 3:3 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Domácí byli o něco lepším týmem, ale hosté zase o to obětavější a kolektivnější. Miloš Niesner, Jan Linhart
Dejvický expres SAS fans
Filip Duda – Martin Briestenský, Ludvík Bruckner, Michal Dobiáš, Martin Kodera, Ondřej Miček, Radek Neveršil, Martin Podařil, Martin Savčenko, Martin Švančárek vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Vladimír Křížek, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
6., 35. Martin Kodera
29. Martin Briestenský
15. Václav Tejml
50. Peter Giertli
53. František Vrána
25. 5. 13 12:30 P1 SAS fans Tus Pelotas 7. 6:2 (3:1)
Domácí byli důraznější před oběma brankami a po zásluze zvítězili. Procházka M.
SAS fans Tus Pelotas
Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Milan Gregor, Michal Skalický, Václav Tejml, František Vrána vs Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Luboš Dzurina, Wojciech Jurojc, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Arutyun Oganesyan, Milomir Vojvodič
11., 28. Michal Skalický
16., 45., 49. Václav Tejml
60. Peter Giertli
36 Peter Giertli 3. Carlos A. Molina Tello
47. Luboš Dzurina
18. 5. 13 12:30 BECH Hosthunters SAS fans 6. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Antonín Beránek, Pavol Neupauer
Hosthunters SAS fans
Filip Kolár – Michal Čermák, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Vladimír Křížek, Petr Škaloud, Václav Tejml, František Vrána
18., 58. Milan Mařík
25. Jan Červenka
34. OG
11. 5. 13 12:30 zzNOVOB SAS fans Torpedo Barrandov 5. 4:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodli domácí ve svůj prospěch v posledních 10ti minutách utkání. Utkání nevalné úrovně, hodné spíše nižší soutěži.
SAS fans Torpedo Barrandov
Slavomír Giertli – Blanka Beštová, Peter Giertli, Vladimír Křížek, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána vs Tomáš Krucký – Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek
12. OG
15. František Vrána
52., 58. Václav Tejml
11., 22. Petr Šístek
27. 4. 13 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A SAS fans 4. 3:8 (2:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve kterém domácí dokonce vedli 3:0. Ovšem co se dělo po přestávce, to se jentak nevidí. Hosté je totálně smetli a nastříleli za 20 minut 8 branek a otočili vývoj utkání. Kohout,Janča
Tycho de Brahe FC A SAS fans
Milan Dvonč – Václav Makara, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sklenář, Zdeněk Zůna vs Richard Šubrt – Zdeněk Bartoš, Blanka Beštová, Peter Giertli, Aleš Glazar, Milan Gregor, Vladimír Křížek, Václav Tejml, František Vrána
59. Vladimír Křížek
20. 4. 13 10:00 P2 Sananim FC A SAS fans 3. 2:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Jan Gregor, Marcel Marcin
Sananim FC A SAS fans
René Benda – Tomáš Dojava, Václav Dudla, Jiří Kacovský, Martin Motúz, Jiří Ptáček, Radim Šebestík vs Slavomír Giertli – Zdeněk Bartoš, Peter Giertli, Aleš Glazar, Vladimír Křížek, Václav Tejml, František Vrána
7. Martin Motúz
49. Václav Dudla
13. 4. 13 12:30 P1 SAS fans Ross Crock 2. 3:7 (0:2)
Ze začátku vyrovnané utkání, v druhé půli jednoznačně lepší hosté zaslouženě vyhráli. Jiří Flekač, Patrik Kolen
SAS fans Ross Crock
Slavomír Giertli – Zdeněk Bartoš, Peter Giertli, Aleš Glazar, Milan Gregor, Petr Škaloud, Václav Tejml, František Vrána vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Ladislav Hašlar, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jan Sočava
33., 44., 58. Václav Tejml 20., 55., 57. Jaroslav Gaudek
28. Ladislav Hašlar
42., 51., 59. Daniel Kraft
6. 4. 13 12:30 BECH La Oliva FC SAS fans 1. 4:4 (0:3)
Hosté sice vedli v zápase už 4:0, ale Oliva ve druhé půli vstala z mrtvých a heroickým výkonem zápas vyrovnala. Janča
La Oliva FC SAS fans
Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Ismet Demiri, Leka Domdjoni, Miroslav Kopecký, Jan Malý, Ilir Preči, Daniel Ptáčník, Eduard Shiroka vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Vladimír Křížek, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána