11. Sen Černý Most II PG 11 3 2 6 25:41 8

Ne 7.4.13 12:30 HANSP Vixens Stříbrný hroch C   (HL8R)
Ne 7.4.13 13:45 HANSP Drsný šrouby Sokol Suchdol TJ   (HL5H)
Ne 7.4.13 15:00 HANSP Noční dravci Borcibalona FC A   (HL2B)
Ne 2.6.13 12:30 HANSP Ukradený širáci Bruchos HFC   (HL5I)
Ne 2.6.13 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Absinth   (HL5H)
Ne 2.6.13 15:00 HANSP Texas N.Strašecí FC Vixens   (HL8R)

15. 6. 13 08:45 TEMPO Přezletice SK RSC ABCOM 11. 4:7 (2:2)
Velmi pohledné utkání hrané v duchu fair play se zaslouženou výhrou hostů. Pavel Mičánek, Petr Mičánek
Přezletice SK RSC ABCOM
Michal Šulc – Martin Budař, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
47. Stanislav Vladař
1. 6. 13 11:15 KBELY Zimbru Olymp A Přezletice SK RSC 10. 7:5 (1:4)
Nádherné utkání plné gólů, osobních soubojů a s dramatickým obratem nakonec. Od počátku bylo vidět, že domácí jsou sehranější a fotbalovější. Jakoby ale první poločas prospali: střelec hostů Jirků zkušeně trestal okna v obraně soupeře. V 2.pol.domácí zařadili vyšší rychlost a 6 góly úplně otočili výsledek. Za parádní druhý pol. si výhru nejspíš zaslouží, hostující brankář svůj tým však moc nepodržel. Jan Karlík, Matouš Vacík
Zimbru Olymp A Přezletice SK RSC
Eugeniu Marandici – Igor Costandoi, Anton Kotlyarov, Stepan Lungu, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Renat Yessenzhanov vs Martin Budař – Jakub Chrz, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, David Rek, Libor Slavata, Milan Švec
52. Pavel Pokorný
26. 5. 13 10:00 STOD Lucky team Přezletice SK RSC 9. 3:4 (0:3)
Zápas velmi slušné úrovně. Tomáš Martinek, Petr Dolejš
Lucky team Přezletice SK RSC
Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Jakub Káš, Michal Kebert, Pavel Najman, Jiří Uher, Martin Valter vs Michal Doležal – Martin Budař, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Milan Švec
34., 39. Jiří Uher
41. Martin Valter
19. Milan Švec
22. Jakub Šiller
29., 32. Jan Moulis
18. 5. 13 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Real Spořilov 8. 2:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila větší sehranost a znalost hřiště domácích. Paleček
Přezletice SK RSC Real Spořilov
Libor Slavata – Martin Budař, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, David Rek, Milan Švec vs David Borovička – David Hanilec, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek
44. Milan Švec
57. Marek Jirků
11. 5. 13 12:30 ZABEH MJSH Team B Přezletice SK RSC 7. 5:9 (2:6)
Pohodové utkání bohaté na branky. Paleček
MJSH Team B Přezletice SK RSC
Mykhaylo Sukhan – Sergey Arshanov, Oleksandr Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov vs Martin Budař – Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, David Rek
40. Pavel Pokorný
4. 5. 13 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Pivson a Pofel 6. 3:2 (1:1)
Hosté vyrovnali dvě minuty před koncem utkání a zdálo se, že utkání skončí remízou. Domácí však v poslední minutě podnikli poslední útok a rozhodli o svém vítězství.
Přezletice SK RSC Pivson a Pofel
Michal Doležal – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý
19. Jan Moulis
39., 60. David Rek
25., 59. Matouš Bém
27. 4. 13 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Přezletice SK RSC 5. 2:8 (1:4)
Pěkné utkání hrané v režii hostů. Trnka
Sen Černý Most II PG Přezletice SK RSC
Tomáš Kebísek – František Hamouz, Lukáš Hamouz, Vladimír Junek, Daniel Lebeda, Michal Muž, Michal Muž, Michal Ulrych vs Jan Šrámek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, David Rek, Libor Slavata
4. Lukáš Hamouz
45. Vladimír Junek
3., 43., 49., 54. Marek Jirků
23., 27. Lukáš Kubelka
28., 31. David Rek
20. 4. 13 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Fifty-two faders 4. 5:1 (2:1)
Přezletice byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Paleček
Přezletice SK RSC Fifty-two faders
Michal Doležal – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek, Milan Švec vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek
25. Lukáš Kubelka
28., 40. Marek Jirků
50., 58. David Rek
20. Jakub Nedvěd
13. 4. 13 10:00 KBELY Devils of Zderaz Přezletice SK RSC 3. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza. Kovařík
Devils of Zderaz Přezletice SK RSC
Jiří Hálek – Petr Balek, Petr Beránek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Jiří Prokop vs Tomáš Říha – Martin Budař, Dušan Janura, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Jan Šrámek, Milan Švec
55. Jiří Prokop 29 Jindřich Dobřanský st. 12. Milan Švec
6. 4. 13 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Atomový veverky A 2. 1:1 (0:0)
Domácí tlačili, hosté čekali na brejky. Hosté se dostali těsně po půli do vedení, ale pár minut před koncem domácí přece jen dokázali vyrovnat. Oba týmy plně respektovali rozhodnutí rozhodčích, radost pískat!
Přezletice SK RSC Atomový veverky A
Michal Doležal – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Libor Slavata, Jan Šrámek, Jiří Švec, Milan Švec vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Viktor Máchal, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek
53. Lukáš Kubelka 31. Viktor Máchal
30. 3. 13 10:00 KBELY A - klub 90 Přezletice SK RSC 1. 1:11 (0:1)
Ve druhé půli trestali hosté ze smrtících brejků. Jindřich Hladík, Miroslav Beneš
A - klub 90 Přezletice SK RSC
Milan Svoboda – Martin Dvořák, Martin Hložánek, David Mareš, Vojtěch Široký, Oleg Sokolov, Michal Svoboda vs Libor Slavata – Martin Budař, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, David Rek, Jakub Šiller