Pá 29.3.13 19:15 P2 Černý koně TMK Purple Team AFK   (HL8J)
Út 16.4.13 17:00 KBELY Kolíci Boží bojovníci   (HL8C)
Út 16.4.13 18:15 KBELY Mindží Lhota SK Pražský axiom   (HL7F)
St 8.5.13 18:00 STER2 Kalparta Kids Fešáci ve vatě   (HL8H)
St 8.5.13 19:15 STER2 Sebranka FC VET Lisako B   (VL4C)

24. 6. 13 18:15 P3 Spirit bar FC B Demínka A 11. 3:0 (1:0)
Domácí lepším mužstvem, kombinačně lepší.
Jaroslav Randáček – Daniel Bitter, Pavel Kadlec, Václav Mojžíš, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Václav Kvapil, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál, Marian Zikmund
25. Petr Pěch
34., 47. Pavel Kadlec
10. 6. 13 19:30 MIKU2 Demínka A Pavana AK A 10. 1:2 (1:2)
Velice kvalitní utkání odpovídající boji o postup do vyšší soutěže. Zápasu nechybělo nasazení, šance a tvrdé souboje, které ale byly v duchu fair play. Klail,Dreksler
Demínka A Pavana AK A
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jan Popelka – Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Alexandr Runt
9. Jiří Harazim 37 Jiří Harazim 5. Marian Košutek
16. Jakub Oktávec
11. Marian Košutek
37. Petr Kardinál
3. 6. 13 19:30 MIKU1 Partizan Východ Demínka A 9. 2:4 (2:4)
Domácí začali utkání pouze 4+1, ale i tak byli vyrovnaným soupeřem. V plném počtu ve druhém poločase už ztrátu nedohnali. Klail
Partizan Východ Demínka A
Pavel Veverka – Loránt Csete, Tomáš Meštellér, Stanislav Miškovič, Leonard Siegfried, Adam Tlusťák vs Lukáš Dlabač – Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál
8. Tomáš Meštellér
9. Adam Tlusťák
1. Jiří Richter
4. Martin Ryšánek
14. Aleš Valiček
25. Robert Spálavský
27. 5. 13 19:30 MIKU2 Demínka A Paráda 8. 0:2 (0:2)
Domácí neproměnili tutové šance, a proto prohráli. David Kronovetr, Marek Pohanka
Demínka A Paráda
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál, Marian Zikmund vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
12. Filip Škeřík
29. Lukáš Poór
20. 5. 13 19:30 MIKU1 Libeň SK A Demínka A 7. 1:13 (0:4)
Poklidné utkání mělo jednoznačný průběh. Pavel Brejla
Libeň SK A Demínka A
David Šváb – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Jaroslav Jindrák, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Roman Vlk vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál, Marian Zikmund
40. Jaroslav Matějka 12., 34., 35., 37. Jiří Harazim
12., 36., 54., 59. Libor Koláček
17., 42., 58., 59. Marian Zikmund
28. Aleš Valiček
6. 5. 13 19:30 MIKU2 Demínka A Legends are back 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání kterému by více slušela remíza. Kučera
Demínka A Legends are back
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Zdeněk Šebek, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs David Škvor – Jan Chaloupka, Martin Čížek, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Tomáš Maxa, Jiří Škalák, Ondřej Šťastný, Karel Suchan
15. Jiří Harazim
37. Marian Zikmund
38. Tomáš Velinský
5. Ondřej Šťastný
47. Karel Suchan
29. 4. 13 19:30 MIKU2 J.R.Club B Demínka A 5. 2:3 (0:2)
Vyrovnané a pohledné utkání v němž rozhodli hosté svojí ofenzivou. Jan Páv ml., Matěj Lafata
J.R.Club B Demínka A
Petr Poláček – Petr Bláža, Arnošt Havrlant, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Jindřich Ottl, Lukáš Skřivan vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál, Marian Zikmund
43. Michal Jaroš
52. Jindřich Ottl
13. Aleš Valiček
18. Martin Ryšánek
52. Jiří Harazim
55. Jiří Richter
22. 4. 13 19:30 MIKU1 Demínka A 1.FC Holešovice 4. 1:1 (1:0)
Velmi pěkné utkání, které mělo svou kvalitou mnohem vyšší úroveň než na 6.ligu. Zasloužená remíza. Jaroslav Macek, David Davídek
Demínka A 1.FC Holešovice
Lukáš DlabačLibor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr
15. Zdeněk Šebek 45. Tomáš Krtička
15. 4. 13 19:30 MIKU2 Demínka A VŠSK MFF UK C 3. 2:0 (1:0)
Domácí byli zkušenější a zaslouženě vyhráli. Michal Pařízek
Demínka A VŠSK MFF UK C
Lukáš Dlabač – Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál, Marian Zikmund vs Šimon Srp – Daniel Bartošek, Vladimír Berdák, Jakub Kandra, Ondřej Kouklík, Dominik Marko, Matěj Ryston, Jan Salava, Viktor Szabados, Michal Vališka
20., 60. Marian Zikmund
8. 4. 13 18:15 DEKAN Barclays Demínka A 2. 1:5 (0:1)
V prvním poločase se servírovala dietní kopaná a jeden pěkný fotbalový okamžik, který skončil brankou, kdy se po pěkné akci prosadil Velinský. Stejný hráč zvýšil ve stejné minutě druhé půle a uklidnil lepší Demínku. Nejhezčí gól si schoval do 46.minuty Šebek, který napálil míč z 15m do šibenice. Pak už se hrál otevřený fotbal a skóre se nakonec zastavilo na rozdílu 1:5. Robert Chačaturov, Lukáš Mašek