6. Pragochmel Blšany A 11 5 2 4 39:27 12

Ne 9.6.13 19:15 BECH Double United Běchovice VET   (VL4B)
Ne 9.6.13 20:30 BECH Team Motivated Úžas 1.FFS   (HL5I)
Ne 23.6.13 15:00 MIKU3 S.N.F. A 4077 DUCKS   (HL3D)
Ne 23.6.13 16:15 MIKU3 Petrovice B Klikaři FC   (HL6L)

16. 6. 13 17:30 SCBEC Rumové pralinky FC Dropa FC A 11. 3:5 (0:4)
Hosté byli od první minuty lepší, zvláště vynikal nejmladší hráč na hřišti Horák, který zápas vpodstatě sám rozhodl. Jakub Hejret, Petr Pícha ml.
Rumové pralinky FC Dropa FC A
Pavel Kohout – Robert Baran, Martin Beď, Dušan Cendelín, Vladimír Kovařík, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Robert Václavík vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček
33., 60. Robert Baran
46. Dušan Cendelín
4., 9., 18., 37. Miroslav Horák
21. OG
2. 6. 13 13:45 KBELY Dropa FC A Los Gigoalos 10. 4:1 (2:0)
Za prudkého deště nečekaně vyrovnané utkání, které Dropa rozhodla v posledních minutách a zaslouženě vyhrála. Smetana, Čáp
Dropa FC A Los Gigoalos
Martin Vávra – Martin Babička, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič vs Aleš Kovář – Vladan Crha, Jakub Ječmínek, Josef Kostelecký, Luboš Mercel, Jan Papež
17., 55. Pavel Jančovič
26. Patrik Gregor
57. Martin Babička
47. Josef Kostelecký
26. 5. 13 20:00 SCBEC Integrita Jinonice Dropa FC A 9. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání. Ondřej Prchal, Ondřej Nekola
Integrita Jinonice Dropa FC A
Jan Kotrč – Pavel Beránek, Petr Cirus, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Václav Karas, Josef Kutil, Tomáš Šimíček, Leoš Vik vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič
20. Jan Kalaš 21., 29. Jiří Blažek
53. Jan Horák
57. Miroslav Horák
59. Patrik Gregor
19. 5. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A Free team 8. 1:2 (0:1)
Velice slušně hrané utkání, v němž nakonec v hustém dešti zvítězil šťastnější tým. Jiří Procházka, Peter Galavský
Dropa FC A Free team
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Lukáš Brož, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Jiří Ondráček vs Jakub Žinčík – Robert Apolín, Václav Frýba, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
55. Jiří Blažek 51 Jan Horn 26. Petr Meckel
49. Václav Frýba
12. 5. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A Talent Praha FC 7. 3:3 (1:1)
K vidění byl zajímavý a rychlý fotbal díky oběma týmům. Domácí zachraňovali spravedlivou remízu v posl.minutě díky vynikajícímu hráči č.7 Horákovi. Husák, Kupr
Dropa FC A Talent Praha FC
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Lukáš Brož, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Jan Štangel, Adam Stuchel
15. Jan Horák
52. Pavel Jančovič
60. Miroslav Horák
26., 36. Adam Stuchel
45. Petr Hejkal
5. 5. 13 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Dropa FC A 6. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání ve velkém tempu rozhodli dva brejky domácích. Jakub Gottwald, Michal Adámek
Malvazinky 1.FC Dropa FC A
David Adamec – Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček
25. Pavel Rákosník
55. Jiří Šesták
40. Martin Babička
28. 4. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A Deportivo Praga 5. 4:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí. Libor Viták, Jan Spěvák
Dropa FC A Deportivo Praga
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič vs Luboš Vacek – Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Petr Martiník, Roman Palmin, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík
4. Jiří Blažek
34., 51., 57. Pavel Jančovič
1. Tomáš Bruder
27. Vladimír Šafařík
21. 4. 13 20:00 SCBEC Beton FC Dropa FC A 4. 2:4 (1:0)
Pohlední utkání se zaslouženou výhrou hostů. Jiří Přeučil, Karel Hartig
Beton FC Dropa FC A
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle st., Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček
27. Mohamed Amine Mouaddab
41. Jan Lebeda
39. Jiří Blažek
46. Miroslav Horák
50. Pavel Jančovič
54. Jan Horák
14. 4. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A Rychlí banáni 3. 3:2 (2:1)
Bojovné utkání zaslouženě vyhráli domácí. Petr Štěpánek, Marek Novotný
Dropa FC A Rychlí banáni
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Lukáš Brož, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček vs Jan Mrázek – Petr Český, David Havlíček, David Havrda, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
11. Pavel Jančovič
19. Miroslav Horák
33. Jiří Blažek
27. David Havlíček
60. Jakub Vaníček
7. 4. 13 20:30 DABLI Pragochmel Blšany A Dropa FC A 2. 1:2 (1:2)
Heclé, herně kvalitní utkání, Pragochmel se ujal vedení, Dropa otočila výsledek už do půle ve svůj prospěch, více už oba dobře chytající gólmani nedovolili. Hošek, Smetana
Pragochmel Blšany A Dropa FC A
Patrik Mališ – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Jan Ludvík, Lukáš Olekšák, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Peter Trenkner, Pavel Vaněček vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Lukáš Brož, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček
19. Matouš Faltus 26. Jan Horn
30. Jiří Blažek
1. 4. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A M16 AC FC 1. 5:0 (4:0)
Jednoznačná záležitost z pohledu domácích. Dufek
Dropa FC A M16 AC FC
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček vs Radek Prokop – Milan Kaštil, Tomáš Porazil, Jiří Růžička, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Jakub Vokatý