St 17.4.13 18:15 MIKU3 Károv ZJ veteran Prohibice FKK VET   (VL4A)
St 17.4.13 19:30 MIKU3 Playboy team AC Strakonická 2007 1.FC   (HL8F)
St 17.4.13 20:45 MIKU3 VSK MFF UK Praha VET A Rokoska VET A   (VL3B)
St 15.5.13 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Sebranka FC VET   (VL4C)
St 15.5.13 19:15 SCBEC Kumpáni Pozdní sběr II   (HL4C)
St 15.5.13 20:30 SCBEC Po Útlumu 06 Běchovičtí sršni A   (VL3B)

25. 6. 13 19:30 DEKAN Pragoflora TJ MIFA Fighters FO 11. 2:4 (2:1)
Velmi pohledný zápas hraný ve vysokém tempu. Zaslouženě vyhrál tým hostů, který dokázal promněnit více svých šancí. Hettnes, Malý
Pragoflora TJ MIFA Fighters FO
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Martin Konvalinka, Jiří Záhora vs David Svoboda – Petr Fišer, Martin Hošek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Roman Ševčík, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Tříska, Michal Vít
5. Tomáš Bahník
27. Jiří Záhora
2., 48. Michal Vít
37., 47. Jaroslav Šimáček
11. 6. 13 20:15 ZABEH Medvědi C Pragoflora TJ 10. 4:7 (0:3)
V sedmé minutě to bylo 3:0 a zápas tím prakticky skončil. Domácí tlačili, ale ze spousty šancí využili minimum. Vzápětí z náhodných akcí hosté zvyšovali skóre. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Medvědi C Pragoflora TJ
Michal Černík – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Petr Želechovský vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
60. OG
4. 6. 13 18:15 MIKU3 Pragoflora TJ Kovárna PC 9. 3:6 (1:1)
Technicky velmi dobře vybavená Pragoflora nemohla bez střídání udržet krok s o generaci mladší Kovárnou. První půle skončila remízou jen díky zbrklosti Kovárny v zakončení. Ve druhé půli se Kovárna uklidnila a zápas rozhodla během prvních pěti minut.
Pragoflora TJ Kovárna PC
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Tomáš Procházka – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Dominik Pinto, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Michal Skála
59. Michael Košata
21. 5. 13 19:45 HRAB2 Friends Prague Pragoflora TJ 8. 5:2 (3:2)
V nepříliš pohledném utkání nakonec zvítězili domácí, nicméně utkání rozhodli až ke konci. Většina gólů padla po chybách nejistých gólmanů. Martin Cuhra, Filip Petrásek
Friends Prague Pragoflora TJ
Martin Ocelák – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, David Nulíček, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
25. Miroslav Schnider
14. 5. 13 20:45 MIKU1 Pragoflora TJ ALT 1.AK 7. 3:3 (0:3)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. V první půli lepší hosté, ve druhé zase měli navrch domácí.
Pragoflora TJ ALT 1.AK
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Martin Bauer – Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka
32. Martin Konvalinka
35., 54. Tomáš Bahník
11. Július Šaróka
24. Michal Čejka
25. Jiří Bejček
7. 5. 13 20:15 P3 Strahovská 10 B Pragoflora TJ 6. 2:6 (0:3)
Férové utkání jednoznačně v režii Pragoflory. Technicky i takticky Strahovskou přehrávali a přečíslovali. NH Pragoflory měl být Cavalieri T., nicméně hattrick je hattrick :). Domácí využili poklesu nasazení soupeře, ale proměnili jen 2 brejky, další jasné šance nikoliv. Michal Víšek, Martin Zajíc
Strahovská 10 B Pragoflora TJ
Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Jan Václavík, David Vícha vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
47. David Vícha
54. Ladislav Havlíček
12., 13., 55. Martin Konvalinka
18. Miroslav Schnider
32. Tomáš Cavalieri
46. David Černý
30. 4. 13 18:15 DEKAN Pragoflora TJ Sváteční mančaft 5. 3:8 (1:2)
Atraktivní ukání plné branek rozhodli dva 3gólový střelci na straně hostů. Miroslav Nečas, Martin Vlček
Pragoflora TJ Sváteční mančaft
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
47. Tomáš Bárta
23. 4. 13 18:15 SLIVE Smíchov PSK Pragoflora TJ 4. 6:1 (2:1)
Když na konci vyrovnané první půle snížili hosté stav utkání, vypadalo to, že budou ještě ve druhé půli bojovat o body, ale domácí si utkání s přehledem hlídali a navíc stříleli branky jen oni. František Hubr, Tomáš Tesař
Smíchov PSK Pragoflora TJ
Radek Dvořák – Roman Bukva, Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Zbyněk Vaňous vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Tomáš Cavalieri, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Jiří Záhora
10., 41. Zbyněk Vaňous
25., 58. Tomáš Častulík
47. Zdeněk Buřič
53. Vladimír Moc
30. Martin Konvalinka
16. 4. 13 19:15 SCBEC Pragoflora TJ Pražské Peklo 3. 2:8 (1:5)
Další z mnoha generačních zápasů, ve kterém se hráči domácího týmu maximálně snažili, ale proti fotbalově velmi nadaným mladíkům z hostujícího týmu neměli sebemenší šanci.
Pragoflora TJ Pražské Peklo
Jan Cavalieri – Tomáš Bahník, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Roman Jakš – Jiří Moravec, Karel Nepraš, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
28., 58. Jiří Záhora 7., 55., 60. Tomáš Vilímec
11., 22., 35. Karel Nepraš
17. Ondřej Sláma
26. Adam Vejvoda
2. 4. 13 19:30 HOSTI Trenhos Pragoflora TJ 2. 0:6 (1:3)
Domácí v 50. minutě po napadení svého brankáře jedním z hráčů Pragoflory odmítli pokračovat v utkání - kontumace. Miroslav Nečas, Martin Vlček
Trenhos Pragoflora TJ
Vladimír Černý – Martin Gabaj, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Machulka, Václav Novák, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Pavel Vrtiška vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
17. Jiří Růžička
42. Václav Kočárek
13. Radek Frýdl
22. Tomáš Bahník
28. Martin Konvalinka
50. Radek Frýdl
26. 3. 13 19:45 HRAB2 Motor 1.TF Pragoflora TJ 1. 0:6 k.
V utkání, které značně přesahovalo kvality 7.ligy nastoupil Motor nejprve ve 4  hráčích v poli a dokonce v oslabení nastřelil tyčku. Poté co se doplnil počet hráčů předváděl Motor fotbalový koncert narážeček, rychlé přechody do útoku a svoji kvalitu potvrdil 4 brankami do poločasu. Hned po změně stran Pragoflora zaznamenala čestný úspěch, ale Motor si to nenechal zdramatizovat a pokračoval v brankostroji do stavu 1:7. Jakub Fajfr