Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.6.13 | 20:45 | MIKU3 | Strakonická 2007 1.FC Demínka B | 11. | 3:5 |
St 26.6.13 | 20:45 | MIKU1 | Playboy team AC Lipnice | 11. | 3:6 |
St 26.6.13 | 20:45 | MIKU4 | Tazmánští čertíci Blšany FK | 11. | 6:7 |
St 26.6.13 | 20:45 | MIKU2 | Ši Kyo Dynamo R.U.M. B | 11. | 1:6 |
St 26.6.13 | 20:45 | DEKAN | OrangeBoom TJ Bohemia Chips 1980 | 11. | 7:3 |
St 26.6.13 | 20:30 | ZAK | Rumburaci A Green shock FC | 11. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blšany FK | 11 | 9 | 1 | 1 | 50:24 | 19 |
2. | OrangeBoom | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
3. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:25 | 15 |
4. | Green shock FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 20:29 | 12 |
5. | Lipnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 61:33 | 11 |
6. | Playboy team AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:26 | 11 |
7. | Ši Kyo | 11 | 5 | 0 | 6 | 23:36 | 10 |
8. | Dynamo R.U.M. B | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:54 | 10 |
9. | Rumburaci | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:30 | 8 |
10. | Strakonická 2007 1.FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:41 | 8 |
11. | Demínka B | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:35 | 7 |
12. | Tazmánští čertíci | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:56 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Tazmánští čertíci |
St 27.3.13 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Green shock FC |
St 3.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | zzSTRE | Ši Kyo |
St 3.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | OrangeBoom |
Čt 4.4.13 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Demínka B |
Po 8.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Playboy team AC |
St 10.4.13 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Dynamo R.U.M. B |
St 10.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Strakonická 2007 1.FC |
Po 15.4.13 | 19:30, 20:45 | HANSP | TJ Bohemia Chips 1980 |
Út 16.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Rumburaci A |
Po 22.4.13 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Green shock FC |
Pá 26.4.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Lipnice |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Ondruš | Slavoj Lopaty | 25 |
2. | Lukáš Kalenda | Klucy PFS | 20 |
3. | Lukáš Srb | TJ Bohemia Chips 1980 | 16 |
4. | David Pracner | Dynamo R.U.M. B | 13 |
5. | Stanislav Novák | Kolíci | 11 |
6. | Lukáš Palarczyk | Union Zlonín | 11 |
7. | Robert Šupák | Horno Porno | 10 |
8. | Hynek Kunstmüller | Lipnice | 10 |
9. | Ladislav Horký | Lipnice | 9 |
10. | Jan Houdek | Tazmánští čertíci | 9 |
11. | Martin Baniunynský | OrangeBoom | 9 |
12. | Jozef Drábek | United clans | 9 |
13. | Richard Kubát | Lipnice | 9 |
14. | Jan Šimoníček | Lipnice | 9 |
15. | Petr Bechyňák | Lipnice | 8 |
16. | Jan Beránek | Strakonická 2007 1.FC | 8 |
17. | František Pytela | Dream team Praha AC | 8 |
18. | Jakub Říha | Demínka B | 6 |
19. | Lukáš Andras | Nebeský bastardi | 6 |
20. | Lukáš Novisedlák | Strakonická 2007 1.FC | 6 |