Po 18.6.12 18:15 DEKAN Sokol Újezd nad Lesy Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 18.6.12 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Litrpůl FC   (HL5A)
Po 18.6.12 20:45 DEKAN Unnamed Shooters FC Dynamit Vršovice   (HL8A)

25. 6. 12 20:15 STOD Notorlet Stodůlky Ši Kyo 11. 4:0 (1:0)
Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Václav Novák, Petr Pozděna, Jiří Raida, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
40. Pavel Rach
46. Jakub Poláček
57. Vladimír Valášek
11. 6. 12 20:45 MIKU4 Ši Kyo Kerata Chíjos 10. 0:4 (0:0)
Hosté hráli celou dobu lépe, přesto v 1.půli nevstřelili gól a to především díky vynikajícím zákrokům Lecjakse. Ve druhé půli však obrana domácích neodolala a po 4 gólech bylo rozhodnuto.
Ši Kyo Kerata Chíjos
Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek vs Jan Adámek – Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Tomáš Vosátka
44., 54. Petr Ševčík
48. Tomáš Vosátka
49. Martin Doubrava
4. 6. 12 17:45 STER2 Ši Kyo Traktor Praha A 9. 0:7 (0:4)
Jednoznačné utkání.
Ši Kyo Traktor Praha A
Oleksandr Shekhovtsov – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Rudolf Lecjaks, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček
5., 16., 33. Marek Seidel
9., 48. Petr Hošek
24. Jan Novotný
60. Vojtěch Bulíček
28. 5. 12 18:15 KBELY K.K.K. Ši Kyo 8. 7:1 (2:0)
Zápas ovládli domácí a zaslouženě vyhráli. Tomáš Sloup, David Kotouč
K.K.K. Ši Kyo
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Vladmír Grendel, Libor Jelen, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd vs Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Oleksandr Shekhovtsov
6., 33., 45. Dejan Milinkovič
16., 41., 58. Vladmír Grendel
54. Petr Brabec
59. Lukáš Palarczyk
21. 5. 12 19:30 KBELY Ši Kyo Gambrinus VH 7. 1:8 (0:4)
Jednoznačné utkání s jasným koncem.
Ši Kyo Gambrinus VH
Oleksandr Shekhovtsov – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Petr Šrámek vs Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Čeněk Karmazín, Tomáš Mašín, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček
47. Jiří Havelka 8., 53., 59. Jan Novák
10., 20. Jakub Ondráček
17., 55. Čeněk Karmazín
46. Lukáš Novák
14. 5. 12 19:15 zzDOLME England United FC Ši Kyo 6. 8:1 (4:0)
Od úvodních minut naprosto jednoznačná partie. Procházka M.
England United FC Ši Kyo
Michal Nemček – Vladimír Beer, Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, David Pomahač, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek
58 David Pomahač 46. Lukáš Palarczyk
7. 5. 12 19:30 MIKU4 Ši Kyo Emperators 5. 3:3 (0:2)
Ani tříbrankové, pracně získané vedení, hostům nestačilo a během 4 minut o něj přišli. Josef Nepomucký, Martin Kubů
Ši Kyo Emperators
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs David Hejra – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
41., 42. Lukáš Palarczyk
45. Jan Hrdlička
47 Petr Šrámek 15. Michal Kalina
29., 38. Pavel Vrtiška
30. 4. 12 19:30 MIKU1 Tazmánští čertíci Ši Kyo 4. 7:1 (3:0)
Utkání, ve kterém bylo k vidění mnoho nepřesností a školáckých chyb, ale také dostatek možností na vstřelení branky, všemožných přečíslení i brejkových situací, nakonec lépe zvládli a zaslouženě vyhráli Tazmánští čerti. Na druhou stranu budiž ke cti hráčů hostí, jež neměli možnost střídání, že i přes vysokou porážku, odešli z hrací plochy se vztyčenou hlavou.
Tazmánští čertíci Ši Kyo
Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Matyáš Staněk vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek
40. Jan Hrdlička
16. 4. 12 19:00 STER2 Ši Kyo Saens 1.FC B 3. 0:2 (0:1)
Fotbalovější a lepší hosté nakonec se štěstím vyhráli, protože domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Karel Sláma, Milan Jechoutek
Ši Kyo Saens 1.FC B
Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs Rostislav Hnídek – Antonín Jandus, Dominik Jandus, Patrik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
9., 56. Patrik Jandus
2. 4. 12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Ši Kyo 2. 2:1 (0:1)
Domácí byli fotbalovější týmem a ve druhém poločase vývoj zápasu zaslouženě otočili. Nepraš
PFC Kodymka B Ši Kyo
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Čermák, Pavel Honců, Dalibor Janota, Richard Kejval, David Kupr, Jiří Škarvada vs Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek
34. Jan Čermák
38. Jan Abrahamčík
21. Lukáš Palarczyk
26. 3. 12 20:15 STER3 Ši Kyo Orange Predators B 1. 1:1 (0:0)
První půle spíše průměrný zápas se zajištěnými brankami. Druhý poločas věrnou kopií toho prvního a zasloužená i spravedlivá remíza. Zdeněk Martinovský, Petr Vítek
Ši Kyo Orange Predators B
Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Jan Krouský, Jiří Mareš, Michael Trnka, Jan Wiesner