Ne 29.9.13 11:15 ZAK Krabice Fernet team Říčany   (HL8O)
Ne 29.9.13 12:30 ZAK Stříbrný hroch C Pfefrs FC   (HL8R)
Ne 6.10.13 18:45 P1 K.T.S. FC Šrot FC   (HL3D)
Ne 6.10.13 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Sokol Vysočany B   (HL4F)
Ne 3.11.13 17:30 TEMPO Budvarka B Gólostroje FC   (HL7L)
Ne 3.11.13 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Bum bar PV B   (HL4F)

1. 12. 13 12:30 P3 Hosthunters Normální Chlapi 11. 8:3 (4:1)
Zápas se hrál v pěkném tempu a bylo se na co koukat. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Ladislav Malý, Tomáš Axler
Hosthunters Normální Chlapi
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Jan Varga – Jan Dont, Ondřej Havelka, Michal Kabelka, Jan Kramář, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
58. OG
17. 11. 13 10:00 ZAK Hustec Hosthunters 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Dufek
Hustec Hosthunters
Jiří Blažek – David Balling, Martin Kubelík vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
9. 11. 13 11:15 zzNOVOB Hosthunters Devils of Zderaz 9. 6:1 (1:1)
Jednoznačné utkání pro domácí tým, který zejména ve druhé půli nedal soupeři nejmenší šanci a zaslouženě vyhrál. Trousil,Šoukal
Hosthunters Devils of Zderaz
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Jiří Hálek – Petr Balek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
25., 53. Milan Mařík
34. Jan Červenka
39., 43. Martin Adámek
50. Martin Fejlek
15. Petr Balek
2. 11. 13 08:45 P2 SAS fans Hosthunters 8. 0:5 (0:3)
Hosté byli přesnější v kombinaci a zaslouženě vyhráli. Procházka M.
SAS fans Hosthunters
Milan Gregor – Zdeněk Bartoš, Slavomír Giertli, Aleš Glazar, Jan Kaňok, Vladimír Křížek, Jiří Šenk, Václav Tejml, František Vrána vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Milan Mařík, Radek Zaoral
5. Jan Červenka
6., 45. Milan Mařík
27. OG
57. Martin Adámek
28. 10. 13 16:15 ZAK Dynamo UK Hosthunters 1. 2:3 (0:2)
Hosté lépe naložili se svými šancemi. Klail
Dynamo UK Hosthunters
Oleg Ivantsiv – Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Kostiantyn Kozlovskyi, Ivan Krechun, Taras Kytselyak, Volodymyr Parakhonyak vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
59. Milan Mařík
19. 10. 13 08:45 P2 Hosthunters Ross Crock 7. 5:2 (2:2)
Velmi pěkný a zpočátku vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase pro sebe zápas získali lepší domácí. Michal Vráblík, Pavel Brožík
Hosthunters Ross Crock
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Petr Hájek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Petr Liška, Jan Sočava
2., 32. Martin Adámek
4., 37., 60. Milan Mařík
4. Petr Hájek
25. Ladislav Hašlar
13. 10. 13 17:30 P3 S.N.F. A Hosthunters 6. 3:2 (3:2)
S.N.F. A Hosthunters
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík, Radek Zaoral
3. Jiří Sehnoutka
10. Pavel Čech
16. Vít Zukal
14. Radek Zaoral
27. Milan Mařík
5. 10. 13 08:45 P2 MTPCH Hosthunters 5. 3:4 (1:2)
MTPCH Hosthunters
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Michal Drga, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík, Radek Zaoral
50. Martin Adámek
28. 9. 13 12:30 P1 Hosthunters Kliďas FC 4. 9:1 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas, ve druhé jednoznačná převaha domácích. Nebýt hostujícího brankáře byl výsledek dvouciferný. David Jiroušek, Roman Kovařík
Hosthunters Kliďas FC
Filip KolárMartin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Bohuslav Křeček – Jaroslav Baka, Miloš Bureš, Radek Cerha, Tomáš Duchoň, Matěj Lopata, Martin Pecha, Petr Pechar
36. Radek Zaoral
36. Jan Červenka
43., 49., 52., 60. Milan Mařík
45., 59. Václav Červenka
56. Martin Adámek
33. Radek Cerha
22. 9. 13 16:15 P2 Gente - Yeti FC Hosthunters 3. 1:7 (0:2)
Pohyblivější a kombinačně lepší hosté ovládli oba poločasy a zaslouženě vyhráli. Kohout
Gente - Yeti FC Hosthunters
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Tomáš Kolařík, Lukáš Růžička, David Šámal, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal, Patrik Zálicha vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
49. Zbyněk Šámal 6. Martin Adámek
11., 48. Jan Červenka
31., 39. Václav Červenka
44. Radek Zaoral
45. Milan Mařík
14. 9. 13 10:00 KBELY Hosthunters Přezletice SK RSC 2. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl klíčový hráč Klíč z Hosthunters dvěma góly. Utkání odehráno v duchu fair play. Petr Škvor
Hosthunters Přezletice SK RSC
Martin Adámek – Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Michal Klíč, Filip Kolár, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Michal Doležal – Martin Budař, Martin Budař, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Libor Slavata, Milan Švec