St 16.10.13 19:00 P1 Tatra 04 Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 16.10.13 20:15 P1 Bakera Gepard AFC   (HL3C)
St 23.10.13 19:00 P1 Petrohradská BFK A Hertha ZMZ   (HL3B)
St 23.10.13 20:15 P1 Martini BC Úderka Žižkov junioři   (HL3B)
St 30.10.13 19:00 P1 Inter Ohradní Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 30.10.13 20:15 P1 Úderka Žižkov junioři SquashArena   (HL3B)

25. 11. 13 20:45 HOSTI Lucián FC B Santovi Sobi 11. 3:4 (1:1)
Utkání, ve kterém hosté projevili větší chuť po výhře, a té se jim zaslouženě dostalo. Šťástka
Lucián FC B Santovi Sobi
Jan Dovolil – Petr Čech, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček vs Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl
51. Lukáš Garreis
11. 11. 13 19:30 HOSTI Kvantanámo Lucián FC B 10. 7:4 (3:3)
Lucián zpočátku přehrával soupeře ve všech směrech, ale pak povolil a domácí dokázali otočit výsledek. Stránský
Kvantanámo Lucián FC B
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Daniel Doubek, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Jakub Jančí, David Král, Dušan Kuzmík, Jan Reichert vs Jan Dovolil – David Davídek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Pavel Zajíček, Miloš Zenkl
16., 58. Michal Hudeček
25. Petr Čáha
29., 36., 45. Jan Reichert
54. Jakub Jančí
6., 13., 22., 55. Adam Kraus
4. 11. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B F.C.K. 9. 2:4 (0:1)
Utkání slušela remíza, ale hosté byli proti!
Lucián FC B F.C.K.
Pavel Zajíček – Petr Čech, David Davídek, Pavel Hašek, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Jiří Smola – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Pavel Monhart, Martin Servus, Jaromír Šolc
37. Pavel Mrňa
51. Pavel Slánský
18. Matěj Kaplan
49., 52. Milan Cibík
55. Martin Servus
21. 10. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Lucián FC B 8. 0:5 (0:1)
Lucián rozhodl zápas ve 14. minutě, kdy vstřelil svůj první gól v zápase. Také v druhé půli Lucián nastřílel 4 góly a zápas rozhodl. Jambor
Erectico TBC Lucián FC B
Petr Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Pavel Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek vs Pavel Slánský – Petr Čech, Jaroslav Chalaš, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
14. Pavel Hašek
44., 56. Petr Čech
47., 51. Adam Kraus
14. 10. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B England United FC 7. 6:8 (3:6)
Jiří Žďárský, Karel Ehrenberger
Lucián FC B England United FC
Miloš Zenkl – Petr Čech, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček vs Michal Nemček – Libor Bečvář, Michal Lampír, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, David Pomahač, David Tomek, Martin Vokál
52. Karel Michl
7. 10. 13 19:30 HOSTI Cvrčci FC Lucián FC B 6. 4:6 (3:5)
Dramatický souboj dvou rozdílných mužstev. Techničtí hosté nakonec se štěstím udrželi vedení s agresivními a tvrdými domácími. Petr Zienert, Vojtěch Engelmann
Cvrčci FC Lucián FC B
Jan Vokřínek – Daniel Boťcha, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko vs Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
22., 23., 26., 32. Jan Goll 5. Luboš Vaculík
12., 16., 19., 29. Adam Kraus
57. Pavel Hašek
30. 9. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B River lejt B 5. 4:2 (1:2)
Pohledné, rychlé a hlavně "fotbalové" utkání, kde více ze hry měli hosté. Trnka
Lucián FC B River lejt B
Miloš Zenkl – David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček vs Jan Lőbl – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Michal Brebis, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán, Jonáš Žantovský
26., 60. Adam Kraus
36., 42. Pavel Slánský
14. Adam Mayer
25. Jan Botlík
23. 9. 13 20:15 P2 Pražští lvi Lucián FC B 4. 4:6 (2:3)
Velmi pěkné utkání bez zbytečných faulů. Technická podívaná. Zasloužená výhra Luciánu. Jiří Vácha, Jindřich Vich
Pražští lvi Lucián FC B
Rudolf Morávek – Michal Dunkler, David Hofman, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vít Průša, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Zbyněk Zika vs Jan Dovolil – Petr Čech, Jaroslav Chalaš, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
59. Pavel Slánský
16. 9. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B Pivní pohoda AC 3. 7:1 (3:0)
Jednoznačné utkání od 1. do 60.minuty. Domácí mohli vyhrát vyšším rozdílem, ale zahazovali i ty nejvyloženější šance.
Lucián FC B Pivní pohoda AC
Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Pavel Zajíček vs Michal Pastorek – Jan Hrnčář, Václav Krch, Martin Melzoch, Otto Mertens, Petr Novák, Jan Říha, Libor Utěkal
15. Miloš Kraus
20., 46. David Davídek
30., 34. Adam Kraus
49. Pavel Slánský
60. Pavel Mrňa
57. Martin Melzoch
9. 9. 13 18:00 ZAK Pekárny United FC Lucián FC B 2. 6:1 (1:1)
K vidění byl skvělý zápas, ve kterém domácí dominovali skvělou fotbalovostí. Hosté neměli nic, čím by soupeře překvapili, a proto si domácí jen s postupem minut zlepšovali skóre. Symon
Pekárny United FC Lucián FC B
Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Tomáš Nytra, David Šturma, Petr Švanda, Jan Yousif vs Jan Dovolil – Petr Čech, Jaroslav Chalaš, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
4. Martin Kosík
36., 44., 50. Oleh Lazaryev
48. David Šturma
59. Tomáš Konya
4. David Davídek
2. 9. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B Nikdo nikde 1. 4:4 (3:3)
Vyrovnaná hra, hezký a čistý fotbal. Milan Pokorný, Miroslav Běloch
Lucián FC B Nikdo nikde
Jan Dovolil – Petr Čech, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Pavel Zajíček vs Václav Královec – Petr Kafka, Vojtěch Lukáš, Martin Novák, Václav Novák, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Miroslav Šlehofer, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý