So 16.11.13 11:15 ZAK Šílené veverky Stars beer   (HL8M)
So 16.11.13 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Sananim FC A   (HL5G)
Ne 1.12.13 16:15 MIKU2 Sportbar ZIPO Čanda bůráků   (HL8P)
Ne 1.12.13 17:30 MIKU2 La Famiglia Habet Praha FŇ   (HL7J)

24. 11. 13 17:30 MIKU3 Youngsters FC Dropa FC A 11. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání plné individuálních průniků. Rozdílné poločasy vyzněly vítězně pro Youngstars. Boris Homolka, David Vavřínka
Youngsters FC Dropa FC A
Lukáš Mihula – Patrik Duga, Tomáš Hlaváček, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Jakub Nesvorný, Jan Nováček, Miloslav Pavelka vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček
3. Patrik Duga
13., 59. Jakub Maršoun
52 Lukáš Mihula 37. Jiří Ondráček 35. Patrik Gregor
17. 11. 13 16:15 P3 Absinth Youngsters FC 10. 5:2 (2:1)
Absinth měl výborný začátek a rychle se ujal vedení. Youngsters se po změně stran podařilo srovnat, ale vzápětí opět inkasovali. V závěru odolával Absinth tlaku soupeře, který přestál a v posledních dvou minutách přidal dva góly z brejků. Čapla, Žák
Absinth Youngsters FC
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Jan Nováček – Tomáš Hlaváček, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk
1. Martin Moník
8., 58. Marek Šumník
39. Michal Vacátko
60. Ondřej Pohan
27., 38. Lukáš Mihula 17. Dominik Letko
10. 11. 13 15:00 P3 Youngsters FC Zimbru Olymp A 9. 1:1 (0:0)
Utkání vynikající úrovně, které skončilo naprosto zaslouženou remízou. Pavel Hupka, Jakub Krucký
Youngsters FC Zimbru Olymp A
Jan Nováček – Denis Duga, Patrik Duga, Tomáš Hlaváček, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka vs Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ivan Komorskyy, Stepan Lungu, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Sergiy Rumyantsev, Vladimir Šarapanovschi, Aureliu Secara, Yauheni Vasilyeu
42. Denis Duga 58. Igor Costandoi
3. 11. 13 18:45 HANSP Paraguay Youngsters FC 8. 4:4 (1:2)
Utkání plné zvratů mělo od začátku až do konce "vražedné" tempo. Paraguay vždy stačila vyrovnat náskok soupeře. Zápas skončil spravedlivou remízou. Husák
Paraguay Youngsters FC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs Lukáš Mihula – Jakub Býček, Denis Duga, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka
39. Jakub Býček
20. 10. 13 18:45 P3 Vozovna Hloubětín B Youngsters FC 7. 3:8 (1:3)
Hosté i ve čtyřech v poli rychle vedli 2:0 a po vyloučení gólmana Vozovny už nebylo co řešit. Youngsters hráli stále v tempu a zaslouženě vyhráli. Husák
Vozovna Hloubětín B Youngsters FC
Jiří Belšán – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl vs Jan Nováček – Denis Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný
59. Jakub Nesvorný
13. 10. 13 18:45 MIKU4 Youngsters FC Ukradený širáci 6. 10:2 (3:2)
Druhý poločas se hosté téměř nedostali k balonu.
Youngsters FC Ukradený širáci
Jan Nováček – Denis Duga, Patrik Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka vs Petr Železný – Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
9., 10., 55., 56. Denis Duga
14., 51. Jakub Maršoun
31., 32., 39. Lukáš Mihula
35. Jakub Nesvorný
25., 26. Jiří Šikner
6. 10. 13 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Youngsters FC 5. 2:4 (1:1)
Youngsters vcelku pohodlně došli k vítězství, když domácí nebyli schopni proměnit své vyložené šance. Husák
S.T.R.U.P. Youngsters FC
Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Milan Tima, Petr Uvízl vs Jakub Nesvorný – Denis Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka
17., 55. Milan Tima 2., 60. Denis Duga
35. Jakub Maršoun
40. Tomáš Koubek
37. Jakub Nesvorný
29. 9. 13 18:45 ZABEH Youngsters FC s.Oliver A 4. 6:3 (4:2)
Kvaliní utkání z obou stran, domácí přece jen byli kvalitou někde jinde a určitě by se neztratili ani o 2 ligy výš. Klail, Napoleaová
Youngsters FC s.Oliver A
Lukáš Mihula – Denis Duga, Patrik Duga, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Jakub Nesvorný vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík, Michal Zahrádka
56. Petr Horák
22. 9. 13 20:00 DEKAN Rival club FC A Youngsters FC 3. 1:9 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou střelecky lepších hostů. Radim Jírovský, Daniel Jordák
Rival club FC A Youngsters FC
Jaroslav Troníček – Aliaksandr Bratsikau, František Chrenák, Tomáš Kozák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Lukáš Mihula – Patrik Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk
15. Eduard Topor 4. Miloslav Pavelka
20., 25., 34., 44., 52., 57., 60. Jakub Maršoun
54. Tomáš Koubek
15. 9. 13 20:00 DEKAN Youngsters FC Puk PFC 2. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas hraný od začátku ve velkém tempu. Ve druhé půli se mírně přiostřilo, domácí nakonec těsnou výhru udrželi. David Kabát, Eduard Skramuský
Youngsters FC Puk PFC
Lukáš Mihula – Jakub Býček, Patrik Duga, Michal Král, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka vs Matěj Havlík – Martin Čížek, Jakub Peroutka, Jan Slabý, Filip Sobota, Radek Zukal
7., 24. Jakub Maršoun
48. Jakub Nesvorný
57 Jakub Býček 17., 53. Filip Sobota 54. Martin Čížek
8. 9. 13 18:45 MIKU1 Klikaři FC Youngsters FC 1. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání, kde tým Klikařů byl přece jen o něco lepší. První půle rozhodla. Druhý poločas si Klikaři výsledek hlídali a v závěru se jim to málem vymstilo. Tomáš Flekač