Út 15.10.13 17:00 HANSP Žabí hlen Válcovna plechu FC   (HL8A)
Út 15.10.13 18:15 HANSP TBC Lachtan A Slamník I.USP   (HL4B)
Út 15.10.13 19:30 HANSP AGČV/Ajax Endoprotéza   (SVL2A)
Po 25.11.13 18:15 MIKU4 Samson Bonella A Autobazar Duo A   (HL3A)
Po 25.11.13 19:30 MIKU4 BongoBongo AC Don Giovanni   (HL4A)
Po 25.11.13 20:45 MIKU4 Holosmetky FC A Vojenské lesy   (HL2A)

2. 12. 13 19:30 MIKU2 Les Miserables H.K. 12 11. 7:2 (3:2)
Během 2.půle se ukázal větší přehled a dravost v zakončení u domácích. Stanislav Roček, Jindřich Trmal
Les Miserables H.K. 12
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Tomáš Válek vs Zdeněk Klíma – Miroslav Ceman, Michal Černý, Václav Havránek, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
4., 29., 38., 51. Jan Prosek
28. Pavel Kasal
41., 57. Martin Chalupa
20 Jiří Kuti 12. Martin Štětka
24. Jaromír Topič
22. Martin Štětka
18. 11. 13 19:30 MIKU1 Demínka A Les Miserables 10. 1:7 (1:2)
V první půli hra vyrovnaná, akce střídala akci, zaslouženě vyrovnaný stav. Ve druhém pol. hosté trestali chyby v rozehrávce a proto si Demínka z tohoto zápasu odnesla "výprask". Filip Donát, Martin Šimek
Demínka A Les Miserables
Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Filip Skabrouth, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek
2. Filip Skabrouth 5., 60. Martin Chalupa
25., 53., 57., 59. Jan Prosek
48. Pavel Kasal
13. 11. 13 18:15 MIKU4 Les Miserables Dejnámbůra FC 9. 8:2 (5:1)
Tým "Bídníků" vůbec nepůsobil herně dle svého muzikálového názvu, naopak tým Bejnámbůra ano, neboť do konce 1. poločasu pětkrát inkasoval a o osudu zápasu bylo rozhodnuto již v prvním poločase. Jinak poměrně slušné utkání. Husák
Les Miserables Dejnámbůra FC
Jan Šícha – Martin Chalupa, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf
8. Lukáš Pokorný
13., 16., 43., 48. Jan Prosek
21. Martin Chalupa
22., 58. Petr Prosek
24. Miloslav Goll
41. Václav Lysczas
29. 10. 13 20:45 MIKU2 Saens 1.FC B Les Miserables 8. 0:6 (0:6)
Zasloužené vítězství aktivnějšího týmu. Domácí by se měli zamyslet nad pointou hraní hanspaulské ligy a řeči přenést na hřiště. Dufek, Vejvoda
Saens 1.FC B Les Miserables
Michael Dvořák – Marek Červenka, Marek Fiala, Dominik Jambor, Matěj Vrána, Jan Zachar vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek
10., 12., 22., 29. Jan Prosek
30. Tomáš Válek
21. 10. 13 19:00 MOTO3 Les Miserables Arabská 7. 8:0 (4:0)
Pohledný zápas, ve kterém domácí byli fotbalovější a produktivnější. Tým vítězů nemá v 6.lize co dělat - výborná organizace i hra naslepo. Petr Casanova, Jakub Smrčka
Les Miserables Arabská
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Lukáš Pokorný, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Vít Mach, Petr Pařízek
7., 29., 36., 48. David Kopka
11., 38. Pavel Kasal
28. Petr Prosek
56. Martin Chalupa
14. 10. 13 20:15 STOD Traktor Praha A Les Miserables 6. 0:11 (0:6)
Jednoznačná záležitost v režii hostů. Napoleaová, Rajniš
Traktor Praha A Les Miserables
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek
2., 20., 52., 54. Jan Prosek
8. OG
12. Martin Chalupa
16., 35. David Kopka
45., 46. Pavel Kasal
8. 10. 13 18:15 MIKU2 Les Miserables Bandidoz 5. 8:0 (1:0)
Domácí byli jednoznačně lepší, hosty v 1.pol. držel brankář. Rozhodnutí přinesl vstup do 2.pol.. Martin Gryc, Otakar Moučka
Les Miserables Bandidoz
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Tomáš Zelenka
29., 42., 51. Jan Prosek
32., 48. Pavel Kasal
44. Tomáš Válek
45. Martin Chalupa
49. Petr Prosek
30. 9. 13 19:00 MOTO3 RAF Jinonice Les Miserables 4. 0:10 (0:7)
Úžasně rychlé mužstvo hostů zaslouženě vysoko vyhrálo. Jen někdy fantastické zákroky gólmana Brože zabránily daleko většímu vítězství Miserables. Tomáš Mládek, Jan Kroj
RAF Jinonice Les Miserables
Jiří Zach – Petr Brož, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, David Krejdl, Jan Zeman vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek
4. Martin Chalupa
4., 38., 41., 51. Jan Prosek
14., 18., 19. Pavel Kasal
16. David Kopka
24. Tomáš Válek
23. 9. 13 19:00 MOTO2 Les Miserables R.I.P. B 3. 7:2 (3:0)
Utkání plné pohledných akcí a hezkých gólů. Jasná výhra domácích, kteří převálcovali R.I.P., ačkoliv hráli 20 minut v oslabení. Jiří Bukai, Jakub Čermák
Les Miserables R.I.P. B
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Michal Rolínek – David Gabriel, Martin Horyna, Michal Kočí, Lukáš Němec, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, František Vosecký