St 11.9.13 19:30, 20:45 zzNOVOB Pavana AK A
Čt 12.9.13 19:30, 20:45 DEKAN Shooters Morava FC
Pá 13.9.13 19:30, 20:45 DEKAN Friends Prague
Po 16.9.13 19:00, 20:15 METE1 Pražské Peklo
Po 30.9.13 17:45, 19:00 HRAB1 Pavana AK A
Čt 3.10.13 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Síla vůle
Pá 4.10.13 18:00, 19:15 P2 Pavana AK A
Pá 4.10.13 18:15, 19:30 HOSTI Shooters Morava FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve skupině se sešly velmi silné týmy, takže není náhoda, že o ligu výš postupují hned tři. Z prvního místa si to do pětky nakráčí The Wall, které do posledního kola zbyly prémiové dva body za kontumaci s Peklem. To Kamarádi si v posledním zápase pořádně užili, nejenže brankář udržel čisté konto, ale hráči nastříleli hned 13 branek, z toho Škyta a Korejčík každý po pěti. Morová rána to měla trochu méně výrazné, ale i jednogólový rozdíl jí přinesl vítězství a posun do páté ligy. Na spodku tabulky se hrálo v podstatě jen o jedno sestupové místo. Peklo se dvěma kontumacemi v řadě samo vyloučilo a Krabí výměšky se výhrou nad Real Sharks zvládli dostat na nulu. Zároveň ale pohřbili naději Žraloků na záchranu. Z udržení se nakonec radovali Shooters, kteří s Pavanou prohráli a v případě výhry Žraloků by sestupovali místo nich.

3. 12. 13 20:15 METE1 Shooters Morava FC Pavana AK A 11. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém domácí tahali celý zápas za kratší konec. Šťástka
Shooters Morava FC Pavana AK A
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Miroslav Husařík, Miroslav Mrákota, Richard Netopil, Antonín Novák, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Tomáš Tetur, Lukáš Valeš vs Jan Popelka – Jakub Grafnetr, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Alexandr Runt
47. Lukáš Valeš 41 Miroslav Mrákota 4. Petr Kardinál
46. Marian Košutek
54. Jakub Grafnetr
59. Vít Krutilek
3. 12. 13 20:15 METE2 Morová rána 1.FC Albuquerque tuplaks 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy v 1.půli byli lepší hráči hostů, avšak v 2.půli již domácí dominovali, ale rozhodující gól si schovali až na samotný závěr. Roman Byrtus, Václav Kobes
Morová rána 1.FC Albuquerque tuplaks
Rudolf Hadrava – Adam Boruta, František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, David Volf vs Miroslav Paštěka – Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Jiří Smitka, Jiří Wolf, Petr Zicha
24., 60. Adam Boruta
45. Jan Hrabal
16. OG
37. Petr Zicha
3. 12. 13 19:30 MIKU4 Pražské Peklo The Wall 11. 0:6 k.
3. 12. 13 19:30 MIKU3 Síla vůle J paví Ř 11. 4:1 (2:0)
Pohledné utkání dvou sympatických týmů. Vítěz měl mírnou leč rozhodující převahu. David Křivánek, Petr Syrůček
Síla vůle J paví Ř
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Richard Zelenák – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Petr Jeník, Tomáš Kočí, Erich Wolny
12. Lukáš Bejček
23. Ondřej Bednář
47., 48. Josef Nepomucký
48. Petr Dušek
3. 12. 13 19:30 HOSTI Real Sharks Krabí výměšky FC 11. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, hosté měli více štěstí. Kohout
Real Sharks Krabí výměšky FC
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Jan Liška – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Ondřej Liška, Pavel Němeček, Tomáš Valeš
51. Tomáš Fojtek
54. Ondřej Liška
3. 12. 13 19:15 ZAK Tajfun AC Friends Prague 11. 0:13 (0:4)
Příliš otevřený fotbal se pokoušeli hrát domácí s výborným soupeřem, ani poločasových 0:4 nebylo dostatečnou výstrahou a tak se skóre zastavilo na 13 gólech. Husák, Mleziva
Tajfun AC Friends Prague
Pavel Heral – Petr Dvořák, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard vs Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil