Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 17:45 | ZABEH | Shooters Morava FC GE Team | 11. | 7:3 |
St 14.6.23 | 19:45 | MIKU2 | Opatovští kanonýři FC Shooters Morava FC | 10. | 6:3 |
St 31.5.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Medvídkova tlapička | 9. | 2:14 |
St 24.5.23 | 18:00 | LITVI | Demoliční četa Shooters Morava FC | 8. | 16:4 |
St 17.5.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Batalion 91 A | 7. | 1:3 |
St 3.5.23 | 19:00 | METE1 | Nanosekundy Shooters Morava FC | 6. | 6:0 |
St 26.4.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Polární záře | 5. | 2:7 |
St 19.4.23 | 19:00 | METE1 | Palmeiras Prosek Shooters Morava FC | 4. | 5:3 |
St 12.4.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Nebeský bastardi | 3. | 0:4 |
St 29.3.23 | 19:00 | METE2 | Vošach gang-bang Shooters Morava FC | 2. | 0:6 k. |
St 22.3.23 | 19:00 | METE1 | Kbelské vosy B Shooters Morava FC | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:34 | 18 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 2 | 1 | 58:28 | 18 |
3. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:47 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:50 | 14 |
5. | Nanosekundy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:33 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:55 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:42 | 12 |
8. | GE Team | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:51 | 8 |
9. | Vošach gang-bang | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:60 | 8 |
10. | Palmeiras Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:71 | 4 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 0 | 10 | 35:66 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 29.5.23 | 18:15 | DEKAN | Enzian UVL Kodymka Ultra (UVL2A) |
Po 29.5.23 | 19:30 | DEKAN | Socra SUP Čechie 12° SUP (SVL3A) |
Po 29.5.23 | 20:45 | DEKAN | Kojots United VET La Kosa Nostra 2023 (VL4A) |
Po 5.6.23 | 18:15 | DEKAN | D.G.Team Merck stars (HL6B) |
Po 5.6.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Amfora restaurant (HL3A) |
Po 5.6.23 | 20:45 | DEKAN | Emergency Strašnická SK A (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čelůstka Tomáš | 8 | 3 |
Kuttler Martin | 4 | 1 |
Lhotka Jan | 11 | 1 |
Lhotka Michal | 3 | 0 |
Netopil Richard | 10 | 1 |
Ntalios Lampros | 10 | 9 |
Skála Roman | 9 | 0 |
Špaček Lukáš | 9 | 1 |
Štěpančík Petr | 5 | 4 |
Švrčina Roman | 6 | 2 |
Uher Lukáš | 9 | 1 |
Vávra Jiří | 5 | 0 |