Po 9.9.13 19:00 HRAB3 Drink SOS VET Torzoo VET   (VL3A)
Po 30.9.13 17:45 HRAB2 Speciál Bráník B Le Jardin   (HL7A)
Po 30.9.13 19:00 HRAB2 Senioři Praha A Literpool United   (HL7A)
Čt 3.10.13 19:30 DEKAN Jawa - Techno team Traktor Praha VET   (VL4D)
Čt 3.10.13 20:45 DEKAN Target FC Oranjes 04 FC   (HL6F)

4. 12. 13 19:00 P3 Paráda J.R.Club B 11. 1:2 (0:1)
Pavel Kural – Vojtěch Hněvkovský, Ondřej Losos, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Arnošt Havrlant – Petr Bláža, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Jindřich Ottl, Lukáš Skřivan
54. Pavel Kural 22. Marek Martínek
58. Jindřich Ottl
20. 11. 13 19:15 STER3 Czech line Paráda 10. 8:6 (5:3)
Velmi pěkné utkání z obou dvou stran. Velmi vysoké tempo a hra se neustále přelévala z jedné strany na druhou. Domácí ale byli produktivnější a to ještě několik velmi dobrých šancí zahodili. Marek Kouřímský, Martin Beneš
Czech line Paráda
Stanislav Smeták – Stanislav Apolenár, Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Silvestr Svoboda, Libor Zientek vs Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
4., 15., 21., 41. David Křížek
11., 54. Stanislav Apolenár
20. Libor Zientek
39. Jakub Fišer
1., 17., 46., 48. Zbyšek Tržil
29., 41. David Vaško
13. 11. 13 17:45 HRAB1 Paráda Alkohol Tea FC 9. 4:2 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita domácího týmu. Klail
Paráda Alkohol Tea FC
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Zbyšek Tržil, Petr Vorlíček vs Daniel Marek – Pavel Brabec, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
12. Ondřej Losos
32. Vojtěch Hněvkovský
35., 56. Petr Vorlíček
5. Jan Neuvirth
5. Jiří Neuwirth
13. Tomáš Václavík
30. 10. 13 19:15 STER1 Sváteční mančaft Paráda 8. 2:1 (2:0)
Zápas plný emocí, který v prvním poločase pro sebe rozhodli domácí. Jiří Bačkora, Martin Dokoupil
Sváteční mančaft Paráda
Aleš Ulrych – Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
5. Ondřej Kubát
8. Pawel Lesiak
41. Lukáš Poór 51. Pavel Kural
21. 10. 13 19:00 P2 Paráda Spirit bar FC B 7. 1:2 (0:2)
V prvním pol. výrazná převaha vítěze. Druhý pol. vyrovnaný, kdy poražený nebyl daleko od vyrovnání. Libor Stočes, Tomáš Svoreň
Paráda Spirit bar FC B
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Pavel Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Martin Švehla, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Petr Pěch – Václav Bělunek, Václav Mojžíš, Rostislav Šefraný, David Soucha, Roman Vyšín, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
50. Filip Škeřík 10. Václav Bělunek
17. Tomáš Zahradníček
16. 10. 13 20:45 MIKU3 PRKA Paráda 6. 3:3 (1:0)
Zasloužená remíza. Boubín
PRKA Paráda
Ondřej Erban – Maxime Gardie, Lukáš Kutek, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
13., 54., 60. Maxime Gardie 37. Zbyšek Tržil
46. Lukáš Poór
47. Ondřej Losos
50. Zbyšek Tržil
9. 10. 13 19:30 zzNOVOB Paráda Killing power FC 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání v duchu fair play, mírně aktivnější domácí, kteří také nakonec vyhráli jako šťastnější. Daniel Mareš, Jan Blahož
Paráda Killing power FC
Martin Mottl – Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Jiří Černý – Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Miroslav Mikula, Daniel Preis, Lukáš Preis
29. Petr Vorlíček
34. Zbyšek Tržil
4. Milan Hromas
2. 10. 13 18:00 zzDOLME Žalud United 1.PC Paráda 4. 0:6 (0:4)
První poločas rozhodl. Poklidné utkání. Kvalita na straně hostů. Jiří Holub, Tomáš Fořt
Žalud United 1.PC Paráda
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jan Šobr vs Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Petr Vorlíček
1. David Vaško
5., 16., 41. Zbyšek Tržil
27. Pavel Kural
52. Ondřej Losos
25. 9. 13 19:15 STER3 NBND FC Paráda 3. 3:1 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnaná a skončila shodným výsledkem 1:1. Druhá půle však patřila většinou domácímu celku, který přidal dvě branky a odskočil tak soupeřovi na konečný výsledek 3:1. Symon
NBND FC Paráda
Pavel ŠafářJakub Kaifer, Martin Loquens, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Petr Šebesta, Petr Stejskal, Milan Šturma vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
23. Jan Rett
33. Jakub Kaifer
59. Petr Šebesta
24. Zbyšek Tržil
11. 9. 13 19:15 STER3 Paráda Lachtánci 1.WC 2. 3:1 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Trnka
Paráda Lachtánci 1.WC
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Jan Masopust, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
15., 33. David Vaško
22. Zbyšek Tržil
36 Zbyšek Tržil 12. Jan Tyburec
4. 9. 13 19:15 STER3 Kelímci 3.FC Paráda 1. 3:3 (1:1)
Zasloužená remíza. Hráči týmu Paráda mohli dát více gólů, zejména hráč Tržil. Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
Kelímci 3.FC Paráda
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář vs Petr Vorlíček – Vojtěch Hněvkovský, Martin Kwolek, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil