11. Polnohospodár Praha 11 3 1 7 17:35 7

Pá 25.10.13 18:00 ZAK Hell´s boys Démoni   (HL4D)
Pá 25.10.13 19:15 ZAK Cormoran FC SUP Blesk VK SUP   (SVL2A)
Pá 25.10.13 20:30 ZAK Sorbino Viktoria Bítovská B   (HL8J)
St 13.11.13 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A Tycho de Brahe FC A   (HL5D)
St 13.11.13 18:15 HANSP Horoušany FC Arctica Islandica   (HL7E)
St 13.11.13 19:30 HANSP Kliďas SFC Estudiantes VET B   (VL3A)

5. 12. 13 18:00 ZAK Palouček AC Koloušci AK 11. 6:4 (5:2)
Domácí tahali za delší konec lana od 8´. Hosté v dobrém tempu sekundovali, ale gólově nestačili dorovnat.
Palouček AC Koloušci AK
Erik Štěpnička – Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka
54. Jiří Růžička
21. 11. 13 18:00 SCBEC Jemné a Solené 1.FC Palouček AC 10. 10:1 (4:0)
Jednoznačné vítězství techničtějšího mužstva. Petr Šťástka, Jan Zita
Jemné a Solené 1.FC Palouček AC
Jiří Chvatík – Ivo Bartoň, Vladimír Čermák, Michal Freiberg, Hynek Moravec, Jan Šusta vs Erik Štěpnička – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil
11., 37., 38. Vladimír Čermák
17., 24., 27., 32., 36., 48. Hynek Moravec
54. Michal Freiberg
51. Petr Bartoníček
14. 11. 13 19:30 HANSP Palouček AC Indiana Team 9. 3:4 (0:1)
Zápas byl plný drobných faulů. Domácí si udělali dvoubrankový náskok, ale hosté za osm minut dokázali obrátit skóre pro sebe a až do konce ho udržet. Vlasák
Palouček AC Indiana Team
Erik Štěpnička – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil vs Ladislav Neumar – Martin Duchek, Denis Firment, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Jan Řehořek, Martin Volf
32. Jakub Kadeřábek
37., 40. Jan Kadeřábek
55 Vojtěch Frula 20., 43. Miroslav Pechar
45., 51. Martin Duchek
7. 11. 13 18:00 SCBEC Dromedarians Praha Palouček AC 8. 5:2 (1:0)
Hezké utkání, ve kterém hosté poté, co otočili v úvodu druhé půle, tak se zdálo, že nemohou prohrát. Leč lacině inkasované branky dovedly k vítězství tým Dromedarians, za který podal výborný výkon gólman. Procházka
Dromedarians Praha Palouček AC
Jiří Červený – Jozef Chudý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš vs Petr Přibáň – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil
2., 60. Martin Kožár
39., 41., 45. Michal Koval
33. Petr Bartoníček
35. Jan Kadeřábek
53. Jakub Kadeřábek
24. 10. 13 18:00 SCBEC Palouček AC Cerveza 18.FC 7. 6:1 (4:1)
Palouček předčil tým Cerveza ve všech fotbalových činnostech a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Husák
Palouček AC Cerveza 18.FC
Erik Štěpnička – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil, Petr Přibáň vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Michal Neubauer, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
14., 52. Petr Bartoníček
22., 25., 26. Jan Kadeřábek
60. Vojtěch Frula
5. OG
17. 10. 13 18:00 SCBEC Rival club FC B Palouček AC 6. 4:9 (2:5)
Než se Rival dal do kupy z pozdních příchodů některých hráčů, už se mu to tam sypalo. Poté snižoval, ale Palouček zase zapnul a jasně zvítězil. Hošek
Rival club FC B Palouček AC
Petr Schwank – Radek Bačovský, Tomáš Klaban, Erik Kubeša, Tadeáš Kubíček, Lukáš Ledvina, Kirill Mina, Marek Vomočil vs Jaroslav Tůma – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil, Petr Přibáň
20., 22. Erik Kubeša
34., 40. Kirill Mina
3. Vojtěch Frula
4., 11., 39., 43., 52. Jan Kadeřábek
10., 21. Petr Bartoníček
46. Jakub Kadeřábek
10. 10. 13 18:00 SCBEC Palouček AC Orosený Paragraf 5. 5:3 (2:1)
Zápas hraný za silného deště, zvítězilo fotbalovější družstvo. Boubík
Palouček AC Orosený Paragraf
Jaroslav Tůma – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil, Petr Přibáň vs David ZdvořáčekAleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Milan Vrchotka
8., 22., 53., 54. Jan Kadeřábek
43. Vojtěch Frula
6. Aleš Blahut
51. Pavel Bret
60. Zdeněk Dítě
3. 10. 13 18:00 SCBEC Polnohospodár Praha Palouček AC 4. 1:4 (1:1)
Rychlé a důrazné utkání, ve kterém měli hosté mírně herně navrch. Tomáš Machotka, Marián Kolesár
Polnohospodár Praha Palouček AC
Jiří Havle – Jan Kanta, Petr Pek, Karel Podrazký, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář vs Petr Přibáň – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Tomáš Navrátil, Ondřej Žáček
28. Pavel Škába 20., 46. Petr Bartoníček
38. Viacheslav Grigoryk
56. Vojtěch Frula
26. 9. 13 18:00 SCBEC Palouček AC Oranjes 04 FC 3. 8:3 (5:1)
Utkání dobré úrovně, které ve svůj prospěch rozhodli domácí už v první půli. V druhé půli se hrálo spíše vyrovnaně a domácí si pohlídali svoje zasloužené vítězství.
Palouček AC Oranjes 04 FC
Jaroslav Tůma – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Viacheslav Grigoryk, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Tomáš Navrátil vs Martin PešavaTomáš Dobrý, Marek Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Tomáš Víšek