So 14.9.13 11:15 HANSP Stars beer Divocí andělé   (HL8M)
So 14.9.13 12:30 HANSP La Oliva FC Internazionale AC B   (HL3D)
So 2.11.13 08:45 TEMPO Bránický tank Prague United   (HL6H)
So 2.11.13 10:00 TEMPO Stars beer Sebulba Utd.   (HL8M)
Ne 10.11.13 13:45 P1 Terron AC Bozi B Velká Bučina FK   (HL8Q)
Ne 10.11.13 15:00 P1 Guinness AC Vodka team FC   (HL8Q)

24. 11. 13 16:15 MIKU4 Sací komando Modřany Améby AFC B 11. 4:3 (1:1)
Domácí po houževnatém výkonu dokázali obrátit nepříznivý stav a zaslouženě vyhráli. Daniel Knespl, Michal Slavík
Sací komando Modřany Améby AFC B
Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Tomáš Strnad, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek vs Jan Beneš – Richard Adamec, Marek Čekan, Ivan Lach, Martin Matoušek, Jan Šípek, Daniel Souček, Ivan Souček
21., 50. Ondřej Dýba
46. Martin Kupka
55. Tomáš Strnad
3. Marek Čekan
32. Martin Matoušek
36. Ivan Souček
17. 11. 13 18:45 MIKU2 Améby AFC B Květák 10. 5:4 (4:1)
První poločas byl ve vedení týmu domácích. Ve druhém poločase se soupeř probral a málem zápas otočil, ale zasloužená výhra domácích. Napoleaová, Vojtěch
Améby AFC B Květák
Jan Beneš – Richard Adamec, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Petr Maxa, Daniel Souček vs Štěpán Havel – Vít Havel, Ondřej Koc, Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák
10., 13. Martin Matoušek
15., 23., 50. Daniel Souček
16. Ondřej Koc
43. Jakub Tesař
55. Jan Tesař
59. Václav Skála
3. 11. 13 15:00 TEMPO M16 AC FC Améby AFC B 9. 2:3 (2:3)
Technické utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. M16 v poslední minutě v obrovské šanci selhali a obránce stačil balon odkopnout z čáry. Jan Janovský, Jaroslav Masopust
M16 AC FC Améby AFC B
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Lukáš Porazil, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Jan Beneš – Richard Adamec, František Kroužil, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Petr Maxa
5. Michal Zvoník
28. Tomáš Porazil
10., 28. Tomáš Macalík
14. Martin Matoušek
28. 10. 13 18:45 MIKU1 Améby AFC B Komety FC A 8. 1:4 (0:2)
Hosté byli lepší zejména v koncovce, kde měly Améby naopak docela smůlu, když několikrát nastřelily tyč.
Améby AFC B Komety FC A
Martin Matoušek – Richard Adamec, Marek Čekan, František Kroužil, Ivan Lach, Petr Maxa, Daniel Souček, Ivan Souček vs Stanislav Ineshin – Igor Efimov, Chacik Gevorkjan, Eduard Leganov, Maksym Plokhin, Sebastian Skradde, Alexej Tsarev, Dzmitry Zhmako
38. Ivan Souček 16. Chacik Gevorkjan
28. Maksym Plokhin
31. Dzmitry Zhmako
37. Igor Efimov
20. 10. 13 18:45 MIKU2 Kolomajzna TJ Améby AFC B 7. 2:6 (1:0)
V pohledném utkání zvítězil lepší tým, který se gólově prosadil až po poločase. Jiří Hron, Ivan Weber
Kolomajzna TJ Améby AFC B
Karel Klíma – Juan Carlos Bernal, Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Samih Mukhaimer, Jiří Philipp vs Martin Matoušek – Richard Adamec, Marek Čekan, Tomáš Macalík, Petr Maxa, Daniel Souček, Ivan Souček
14. Juan Carlos Bernal
60. Martin Horák
40. Ivan Souček
41., 49., 59. Marek Čekan
56. Richard Adamec
58. Daniel Souček
13. 10. 13 18:45 MIKU2 Améby AFC B Bruchos HFC 6. 5:4 (0:2)
Atraktivní utkání s mnoha góly a šancemi. Domácí zabrali na konci utkání a urvali vítězství. Petr Svoboda, Pavel Čapek
Améby AFC B Bruchos HFC
Martin Matoušek – Richard Adamec, Marek Čekan, František Kroužil, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Petr Maxa, Daniel Souček, Ivan Souček vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Petr Steinbauer, Petr Urban, Vladislav Valenta, David Valeš
46. Michal Bendl
6. 10. 13 18:45 MIKU2 Atomový veverky B Améby AFC B 5. 0:4 (0:1)
Fotbalovější Améby zaslouženě vyhrály. Husák
Atomový veverky B Améby AFC B
Václav Froněk – Michal Boháč, Vladimír Gaži, Ivan Procházka, Jan Rutar, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Bohumil Vojta vs Martin Matoušek – Richard Adamec, Marek Čekan, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Petr Maxa, Ivan Souček
30. Ivan Lach
41. Tomáš Macalík
47. Marek Čekan
57. Richard Adamec
29. 9. 13 18:45 MIKU1 Améby AFC B Atlanta Žižkov FC 4. 8:2 (6:0)
Technicky vyspělejší domácí si už v prvních deseti minutách vytvořili rozhodující náskok. A i když ve druhé půli znatelně polevili, došli nakonec k pohodlnému a vysokému vítězství. Atlanta prolomila svou smůlu v koncovce příliš pozdě. Jakub Mrhal, Martin Votřel
Améby AFC B Atlanta Žižkov FC
Jan Beneš – Richard Adamec, Marek Čekan, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Daniel Souček, Ivan Souček vs Jan Krutský – Jaroslav Franěk, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Petr Pudil, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund