Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 30.11.13 | 15:00 | TEMPO | Opatovští kanonýři FC Bratři v lihu FC | 11. | 9:2 |
So 16.11.13 | 12:30 | P3 | Avengers FC Opatovští kanonýři FC | 10. | 3:2 |
Ne 10.11.13 | 17:30 | MIKU4 | Opatovští kanonýři FC Atletico de Toranja | 9. | 12:5 |
So 2.11.13 | 12:30 | P3 | Real Motion SG Opatovští kanonýři FC | 8. | 1:12 |
So 26.10.13 | 13:45 | ZAK | Opatovští kanonýři FC Petrovice A | 7. | 9:1 |
So 19.10.13 | 12:30 | P1 | Vozovna Hloubětín A Opatovští kanonýři FC | 6. | 6:7 |
So 5.10.13 | 13:45 | KBELY | Letňany BD Opatovští kanonýři FC | 5. | 3:8 |
So 28.9.13 | 13:45 | TEMPO | Opatovští kanonýři FC Příkopy FC | 4. | 8:4 |
So 21.9.13 | 13:45 | KBELY | Kult žlutého míče Opatovští kanonýři FC | 3. | 1:6 |
Ne 15.9.13 | 16:15 | MIKU4 | Opatovští kanonýři FC Golden City FC | 2. | 5:3 |
So 7.9.13 | 12:30 | KBELY | Česlo Opatovští kanonýři FC | 1. | 1:14 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 92:30 | 20 |
2. | Avengers FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 58:18 | 19 |
3. | Bratři v lihu FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 49:26 | 16 |
4. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:38 | 13 |
5. | Letňany BD | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:42 | 11 |
6. | Golden City FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 66:36 | 10 |
7. | Příkopy FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:47 | 8 |
8. | Kult žlutého míče | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:36 | 7 |
9. | Real Motion SG | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:50 | 7 |
10. | Česlo | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:37 | 5 |
11. | Petrovice A | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:39 | 5 |
12. | Atletico de Toranja | 11 | 0 | 0 | 11 | 13:93 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 12.10.13 | 08:45 | P2 | Ross Crock MTPCH (HL4E) |
So 12.10.13 | 10:00 | P2 | Hilton Prague Catchers SC (HL7H) |
So 12.10.13 | 11:15 | P2 | Made in Košíře One Team, One Dream (HL8L) |
Ne 13.10.13 | 16:15 | MIKU1 | Samson Bonella B Komety FC A (HL6J) |
Ne 13.10.13 | 17:30 | MIKU1 | Zimbru Olymp A S.T.R.U.P. (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gillern Pavel | 8 | 6 |
Hančl Josef | 10 | 21 |
Hubínek Michal | 8 | 12 |
Hyršl Tomáš | 10 | 3 |
Knedlík Petr | 10 | 10 |
Koževnikov Michael | 9 | 1 |
Lačík Matěj | 5 | 1 |
Lupoměch Ondřej | 11 | 15 |
Mezentsev Valery | 7 | 14 |
Smutný Robert | 4 | 0 |
Štádler Jiří | 11 | 9 |