7. Supráci Šumavan-Balkán 11 4 3 4 29:32 11

St 10.4.13 19:00 DABLI Berlínští lvi Útlum   (HL3C)
St 10.4.13 20:15 DABLI Banditi z Palmovky Víťazný február FK   (HL5D)
St 24.4.13 18:15 MIKU2 Buran Buran SUP Cormoran FC SUP   (SVL2A)
St 24.4.13 19:30 MIKU2 Demínka B Dynamo R.U.M. B   (HL8F)
St 24.4.13 20:45 MIKU2 Tazmánští čertíci Lipnice   (HL8F)

19. 6. 13 18:15 MIKU4 Radouč FC A Endoprotéza 11. 2:5 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, který byl od začátku mírně lepším týmem. Utkání vzal do svých rukou hráč Slaměník, který vstřelil všechny branky hostů. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Radouč FC A Endoprotéza
Martin Vrzal – Luandino Carlos, Milan Fanta, Pavel Karas, Kostas Maceridis, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba vs Libor Panenka – Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich
19. Zdeněk Srba
37. Vladimír Podskuba
7., 29., 40., 50., 52. Richard Slaměník
12. 6. 13 20:45 MIKU4 Endoprotéza Pražačka seniors A 10. 1:5 (0:2)
Pražačka udělila Endoprotéze lekci z produktivity, vítězům navíc po celý zápas viditelně držela palce i paní štěstěna. Voldán, Hošek
Endoprotéza Pražačka seniors A
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Petr Jaško, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Radek Líbal – Martin Frejlach, Ivan Haco, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
49. Richard Slaměník 20. Zdeněk Korch
25. Branislav Večerek
47., 57. Martin Frejlach
60. Jan Syrovátka
4. 6. 13 19:15 zzDOLME Ortopedie Endoprotéza 9. 3:1 (2:1)
Výborný zápas, ve kterém byli domácí o něco lepší a zaslouženě vyhráli. Hosté se ale nemají za co stydět, protože i oni odehráli výborné utkání. Miloš Zenkl, David Davídek
Ortopedie Endoprotéza
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Martin Vyštejn vs Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Petr Jaško, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich
9. Jiří Balcar
26., 55. Petr Kozel
11. Tomáš Hrdý
29. 5. 13 18:15 MIKU1 Endoprotéza Klokan Perón club SUP 8. 2:6 (2:3)
Pohledné a klidné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Endoprotéza Klokan Perón club SUP
Jaroslav Lukeš – Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Petr Králíček – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora
9., 25. Richard Slaměník 4. Milan Němeček
17., 44., 56. Vladimír Klupsa
27. Petr Kozlík
42. Jan Kyněra
23. 5. 13 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Endoprotéza 7. 4:0 (1:0)
V utkání dobré úrovně zvítězilo mužstvo Kbeláku díky lepší koncovce v závěru zápasu.
Kbelák FC SUP Endoprotéza
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Jaroslav Lukeš – Tomáš Hrdý, Petr Jaško, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Petr Valenta, Jindřich Vich
4., 44., 56. Lubomír Nešpor
59. Jiří Pácha
16. 5. 13 19:30 BECH Endoprotéza Kapr tým SUP 6. 1:5 (1:2)
Ze začátku vyrovnané utkání, pak ale vládl na hřišti Kapr tým. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Endoprotéza Kapr tým SUP
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Petr Jaško, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Pavel Chuděj, Karel Holeček, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
14. Tomáš Hrdý 15., 39. Andrey Abroskin
16. Karel Holeček
34. Luboš Svoboda
40. Jiří Hradec
29. 4. 13 18:15 MIKU3 Endoprotéza Tučňáci SUP A 5. 2:4 (0:3)
Utkání v režii vítězného mužstva. Michal Uhlíř, Stanislav Kodr
Endoprotéza Tučňáci SUP A
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Jiří Hroník – Richard Bursa, Jaroslav Hrdlička, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
45. Tomáš Hrdý
60. Richard Slaměník
22., 23. Richard Bursa
25., 52. Stanislav Lehocký
25. 4. 13 19:30 MIKU4 Dřevorubci Modřany S Endoprotéza 4. 5:2 (3:0)
Utkání rozhodl začátek, kdy domácí dali rychlé dva góly. Stránský
Dřevorubci Modřany S Endoprotéza
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Viktor Starec, Ludvík Szarka vs Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Petr Jaško, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
2., 17., 40. Milan Cibík
5. Viktor Starec
52. Dušan Bruncko
32. Tomáš Hrdý
36. Petr Jaško
18. 4. 13 18:15 ARIT Endoprotéza AGČV/Ajax 3. 1:4 (0:2)
Na SV. ligu velmi běhavý a bojovný zápas. Kuznetsov
Endoprotéza AGČV/Ajax
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Jiří Vajnar
47. Tomáš Hrdý 14. Daniel Schmidt
26. Matěj Pánek
42., 44. Tomáš Prošek
8. 4. 13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Endoprotéza 2. 5:2 (3:1)
Spravedlivé vítězství fotbalovějšího Šumavanu. Ten se dostal do vedení v 15.minutě. Místo aby své skóre navýšil, nechal projít přes půl hřiště Nehasila a ten vyrovnal. Ovšem rozhodla 3minutovka před koncem poločasu, kdy 2 slepenými góly Šumavan soupeři odskočil. Ve druhé půli ještě hráči Endoprotézy zápas zdramatizovali, ale koncovka utkání byla v režii Šumavanu. David Pecka, Petr Kovařík