Ne 7.4.13 14:45 BECH Jednota Košík Rokoska   (HL4F)
Ne 7.4.13 16:00 BECH Alvarez D.C. Avengers FC   (HL8P)
Út 16.4.13 17:00 BECH FNT Praha Sedm zbabělých A   (HL8C)
Út 16.4.13 18:15 BECH Touš KK Kulišáci CF VET   (VL3A)

17. 6. 13 18:15 P2 Úderka Žižkov SUP Estudiantes 9. 6:0 (3:0)
Utkání byli předčasně ukončeno ve 38. minuté poté, co hráči Estudiantes odmítli pokračovat v zápase po zranění jednoho z hráčů. Milan Mašek, František Šťasta
Úderka Žižkov SUP Estudiantes
Milan Mazáč – Jiří Dusil, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Pavel Řezáč, Jaroslav Tesařík vs Jiří Fiala – Jiří Herden, Antonín Herzog, Martin Just, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Petr Walter
5. Pavel Řezáč
17., 25. Václav Jebousek
3. 6. 13 17:00 DEKAN Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP 8. 12:1 (4:1)
Domácí si příjemně zatrénovali, hosté kladli odpor pouze 1.poločas, 2.pol. už na soupeře, který se snažil kombinovat z první, nestačili. Husák, Svoboda
Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Felix Hampapa, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Jaroslav Tesařík
5., 12., 24., 35., 35., 39. Jindřich Ludmila
16. Jan Dřevíkovský
34., 46. Daniel Dvořák
37. František Fencl
45., 50. Jaroslav Výborný
22. Milan Kuboš
26. 5. 13 18:45 P3 Úderka Žižkov SUP Veget FC SUP 6. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Smetana
Úderka Žižkov SUP Veget FC SUP
Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Felix Hampapa, Miroslav Jakubík, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Tomáš Fořt, Marek Herman, Jiří Holub, Martin Hrabánek, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Milan Muzika, Jiří Rejzek
1. Tomáš Fořt
49., 54. Marek Herman
13. 5. 13 18:30 HRAB3 Suprtechno Úderka Žižkov SUP 5. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s velkým nasazením. Janča
Suprtechno Úderka Žižkov SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Milan Mazáč – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Miroslav Jakubík, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč
47. Jiří Šipoš 4. Václav Jebousek
35. Jiří Dusil
23. 4. 13 20:15 P2 Úderka Žižkov SUP SuperNova L.F.C. 4. 4:0 (1:0)
Poklidné a slušné utkání s mírnou, ale konstatní převahou domácích. Matěj Görner, Jindřich Fornůsek
Úderka Žižkov SUP SuperNova L.F.C.
Milan Mazáč – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka
12., 36., 56. Václav Jebousek
46. Jiří Dusil
21. 4. 13 18:45 P2 PFC Kodymka SUP A Úderka Žižkov SUP 3. 0:5 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
PFC Kodymka SUP A Úderka Žižkov SUP
Jan Dufek – Dušan Čech, Michal Čermák, František Janda, Milan Koreš, Václav Novotný, Roman Plura, František Sojka vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Jaroslav Tesařík
17. Milan Mazáč
20. Pavel Řezáč
50., 57. Zdeněk Janků
59. Václav Jebousek
8. 4. 13 20:15 STOD Úderka Žižkov SUP Koliba F.C.V. 2. 3:3 (1:0)
Ačkoliv hráli domácí bez střídání, byli po 45 minut lepším týmem a zaslouženě vedli 3:0. Ke konci jakoby jim došel dech a hosté vyrovnali ztracený zápas a ještě mohli rozhodnout o svém vítězství. Zasloužená remíza. Petr Fišer, Tomáš Soukup
Úderka Žižkov SUP Koliba F.C.V.
Michal Antonický – Jiří Dusil, Václav Jebousek, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Aleš Musil, Jindřich Tůma, Petr Vácha, Martin Vaněček
28., 33. Václav Jebousek
41. Jiří Dusil
47. Václav Jozífek
51. Martin Vaněček
55. Jindřich Tůma
16. Václav Jozífek
1. 4. 13 18:45 P3 Houbaři Úderka Žižkov SUP 1. 3:1 (2:1)
Po aktivní a kombinačně pěkné první půli vedli o chlup šťastnější domácí, kteří po přestávce jen kontrolovali výsledek a přidali další gól. Tomáš Najman, Alan Balha
Houbaři Úderka Žižkov SUP
Pavel Podskalský – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Jiří Kubát, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Šíp, Jiří Stádník, Karel Štěpánek vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Jaroslav Tesařík