St 18.9.13 19:00 STOD Hells Bells 1.FC 1.W.C.   (HL6E)
St 18.9.13 20:15 STOD Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC A   (HL7E)
Po 7.10.13 19:00 STOD Houbaři Vibromax 2012   (SVL3A)
Po 7.10.13 20:15 STOD Pajzovna FC Orange Predators A   (HL3A)

26. 11. 13 18:15 MIKU1 Koliba F.C.V. Tyran Saens FC SUP 9. 6:0 (0:0)
Jasná převaha ve druhém poločase pro domácí. Hosté sice byli v první půli lepším týmem, ale své šance a to ani vyložené nedokázali proměnit. Klail
Koliba F.C.V. Tyran Saens FC SUP
Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Pavel Drobílek – Zdeněk Hladík, Miroslav Kastner, Petr Němeček, Marek Palán, Marek Prosický, Miloslav Smetana, Petr Zach
34., 38., 53. Leoš César
41. Jindřich Tůma
43. Vladimír Sadílek
48. Martin Vaněček
12. 11. 13 19:30 DEKAN Felix club super Koliba F.C.V. 8. 0:5 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Smetana
Felix club super Koliba F.C.V.
Jan Fried – Martin Balík, Petr Flajžík, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Ivo Osladil, Jan Šercl, Jan Tlačbaba vs Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
9. Vladimír Karban
35., 57. Jaroslav Němec
45. Martin Vaněček
47. Vladimír Sadílek
7. 11. 13 20:15 STOD Koliba F.C.V. Enzian 7. 5:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších domácích. Smetana
Koliba F.C.V. Enzian
Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Václav Matoušek – Miroslav Bílek, Tomáš Horník, Roman König, Miroslav Michalec, Alexandr Popescu, Leo Švéda
15. Zdeněk Dražík
31., 35. Jaroslav Němec
45. Vladimír Sadílek
51. Antonín Sýkora
22. 10. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Koliba F.C.V. 6. 1:7 (0:3)
Koliba rozhodla o svém vítězství v závěru první půle, kdy vstřelila dvě branky. Po změně stran svůj náskok ještě zvýraznila. Čapla J., Čapla M.
Bítovská SUP Koliba F.C.V.
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Luboš Vaculík vs Zdeněk Dražík – Leoš César, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma
49. Jan Choura 10. Vladimír Sadílek
29., 56. Zdeněk Dražík
30., 43. Leoš César
32. Jaroslav Němec
34. Jindřich Tůma
17. 10. 13 20:15 STOD Koliba F.C.V. Benda 1964 OFC SUP 5. 5:1 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších domácích. Jan Smaha, Mario Tichavský
Koliba F.C.V. Benda 1964 OFC SUP
Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Martin Vaněček vs Richard Klír – Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Michal Pína, Petr Vaňous, Ivan Vlasák, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
20. Vladimír Sadílek
33., 37. Jaroslav Němec
40. Leoš César
57. Martin Vaněček
10. Ladislav Břicháč
3. 10. 13 20:15 STOD Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V. 4. 1:13 (0:8)
Jednoznačný zápas pro hosty, kteří pod taktovkou Cesare nedali domácím nejmenší šanci. Libor Hruška, Jan Doležel
Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V.
Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Pavel Kopečný, Michal Košťál, Jiří Patka, Antonín Tichý, Karel Vodička, Pavel Živný vs Martin Vaněček – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma
40. Karel Vodička 5., 14., 30., 37., 46. Leoš César
9., 19., 49. Zdeněk Dražík
12. Vladimír Sadílek
18. Jindřich Tůma
22., 50., 54. Jaroslav Němec
24. 9. 13 20:15 STOD Koliba F.C.V. Radouč FC B 3. 4:0 (2:0)
Poklidné utkání hráno s dávkou grácie. Koliba prvních 10 minut horším mužstvem, ale po otrkání převzala otěže utkání na svá bedra a vyhrála. Janča, Horák
Koliba F.C.V. Radouč FC B
Miroslav Kos – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma vs Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Vladislav Červený, Jiří Holický, Václav Hrabě, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Zdeněk Srba
21. Vladimír Sadílek
27., 42., 53. Jaroslav Němec
10. 9. 13 20:15 STOD PFC Kodymka SUP B Koliba F.C.V. 2. 1:3 (1:2)
Hosté byli po celý zápas aktivnější i díky hráči Sadílkovi, který stíhal bránit, tvořit hru i dávat góly a zaslouženě vyhráli. Tomáš Turna, Emin Sulejmanov
PFC Kodymka SUP B Koliba F.C.V.
Stanislav Heller – Martin Baitler, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Petr Seidl, Jan Vurm vs Miroslav Kos – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Martin Vaněček
5. Petr Pospíšil 11., 22., 53. Vladimír Sadílek
3. 9. 13 20:15 STOD Koliba F.C.V. Novis Praha 1. 3:1 (1:1)
Zasloužená výhra Koliby. Voldán
Koliba F.C.V. Novis Praha
Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Jan Jančar, Vladimír Karban, Jaroslav Němec, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Vít Ševčík – Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák