Út 3.9.13 17:00 HANSP Deportivo Estudiantil FC B Ministerstvo obrany   (HL8E)
Út 3.9.13 18:15 HANSP Gangbeng Viktoria Bítovská A   (HL8C)
Út 3.9.13 19:30 HANSP Ďáblice FK Petřiny 09 FC   (HL5C)
Po 14.10.13 18:15 MIKU4 Orange Predators A Samson Bonella A   (HL3A)
Po 14.10.13 19:30 MIKU4 Santa Tranta VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 14.10.13 20:45 MIKU4 Boston HS Trops 1.SK   (HL1A)

25. 11. 13 19:00 P3 Traktor humus VET A CFC Letňany 11. 6:3 (2:2)
Pohledné kombinační utkání. Po vyrovnaném poločase se kvalita a výsledek překlopil na stranu domácích. Roman Mach, Milan Pulec
Traktor humus VET A CFC Letňany
Mykola Frydrak – Jan Chadima, Petr Jedlička, David Kudrnáč, Petr Lahovský, Pavel Špás, Dušan Valenta, Robert Varyš, Miroslav Zeman, Roman Zvolský vs Lubomír VojtaPetr Adamec, Jaroslav Charvát, Martin Felix, Zdeněk Kreuzer, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Oldřich Vodrážka
55. Jaroslav Charvát
13. 11. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Traktor humus VET A 10. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání.
Dřevosprint SC Traktor humus VET A
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Milan Hes, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Petr Jedlička, Filip Křesťan, Václav Meisner, Petr Mládek, Robert Varyš, Roman Zvolský
38. Zdeněk Šlemenda
52. Jaromír Tomaides
55. Pavel Bokůvka
58. Robert Varyš
6. 11. 13 18:15 MIKU4 Prapražačka A Traktor humus VET A 9. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, domácí hrotili z protiútoků. Zasloužená remíza. Jan Maxa, Jan Strouhal
Prapražačka A Traktor humus VET A
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Filip Křesťan, Adrian Lehnert, Václav Meisner, Petr Mládek, Karel Němeček, Pavel Špás, Robert Varyš, Roman Zvolský
19., 52. Radovan Dostál 45. Adrian Lehnert
54. Václav Meisner
30. 10. 13 18:30 BECH Traktor humus VET A Premiéra TV 4. 1:2 (0:0)
V 1.půli vyrovnané utkání hrané ve slušném tempu. Ve druhé půli byla Premiéra lepší a zaslouženě se ujala vedení 2:0 a mohla do otevřené obrany několikrát skórovat. Střelec Richter odmítl hattrick, když minul prázdnou bránu. Traktor v závěru snížil, ale drama se nekonalo. Premiéra si vítězství pohlídala. Tomáš Němec, Michal Janoška
Traktor humus VET A Premiéra TV
Mykola Frydrak – Petr Jedlička, Filip Křesťan, Adrian Lehnert, Václav Meisner, Petr Mládek, Pavel Špás, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, David Rozvald
58. Adrian Lehnert 45., 52. Martin Richter
23. 10. 13 20:45 DEKAN Traktor humus VET A PH Servis 8. 2:4 (0:3)
Jasné utkání pro hosty, kteří v druhém poločase neproměnili spoustu šancí a dva rychlé góly Traktoru ještě vnesly na hřiště nervozitu.
Traktor humus VET A PH Servis
Mykola Frydrak – Jan Chadima, David Kudrnáč, Petr Lahovský, Adrian Lehnert, Petr Mládek, Petr Šebor, Roman Zvolský vs Roman SoukupTomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil
44. Jan Chadima
46. Petr Mládek
12. Milan Kvajsar
15., 34. Tomáš Bartecký
18. Milan Macela
17. 10. 13 18:15 MIKU4 Pankráckej válec Traktor humus VET A 7. 0:3 (0:2)
Traktor nemít brankáře tak by utkání možná skončilo remízou. Jinak pohledný zápas z obou stran. Stránský
Pankráckej válec Traktor humus VET A
Miloslav Smetana – Tomáš Bárta, Peter Budoš, Martin Čihák, Leoš Jindra, Jan Pospíšil, Jan Přibyl vs Karel Němeček – Jan Chadima, Filip Křesťan, Václav Meisner, Petr Mládek, Pavel Špás, Robert Varyš, Roman Zvolský
10., 28., 60. Jan Chadima
7. 10. 13 20:45 MIKU3 Traktor humus VET A Kikina bar 1.FC VET 6. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza, na kterou domácí dosáhli i v oslabení. Jiří Sušický, Jan Krtil
Traktor humus VET A Kikina bar 1.FC VET
Mykola Frydrak – Petr Jedlička, Adrian Lehnert, Václav Meisner, Petr Mládek, Karel Němeček, Pavel Špás, Dušan Valenta, Robert Varyš vs Petr Hádek – Martin Beseda, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Matěj Urban, Václav Zrno
6., 18. Dušan Valenta
59. Karel Němeček
55 Dušan Valenta 15. Jan Šantroch
24. Matěj Urban
43. Pavel Sedlák
44. Petr Sedlák
30. 9. 13 20:30 ZAK Javorák Traktor humus VET A 5. 1:4 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Javorák Traktor humus VET A
Roman Jungwirth – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Urx, Petr Vlasák vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Petr Jedlička, David Kudrnáč, Petr Lahovský, Petr Mládek, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Zvolský
11. Jan Eibl 17. Jan Chadima
23. Robert Varyš
49. Roman Zvolský
55. Petr Jedlička
18. 9. 13 20:30 SCBEC Gambrinus VH VET Traktor humus VET A 3. 5:0 (3:0)
Utkání dobré úrovně se hrálo za stálé převahy Gambrinusu. Ten také po pěkných brankách zcela zaslouženě zvítězil. Husák