16. 6. 14 19:30 MIKU2 Rowdies HFC Santa Dominica 11. 7:2 (4:1)
Jednoznačné vítězství lepšího týmu. Kučera
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Radek Zlatník vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
16., 54. Stanislav Kodr
4. 6. 14 18:15 MIKU1 Boston HS Rowdies HFC 10. 0:6 k.
Tým domácích se k utkání nedostavil. Kohout
28. 5. 14 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Borcibalona FC A 9. 5:0 (2:0)
Domácí po první brance ovládli hřiště. Jejich kombinace byli nápaditější a účinnější, a proto zaslouženě vyhráli. Janča
Rowdies HFC Borcibalona FC A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Radek Zlatník vs Václav Šinkmajer – Michal Bartuš, Matěj Baum, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Matěj Kracman, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Ondřej Renský
15., 40. Tomáš Sluka
18. Michal Holeček
59., 60. Radek Zlatník
46. Lukáš Hora
21. 5. 14 18:15 MIKU1 Audi United FC Rowdies HFC 8. 3:0 (2:0)
Po chybě obrany šli domácí brzy do vedení. Do poločasu přidali další branku a kontrolovali vývoj. Hosté byli častěji na míči, ale větší šance mělo Audi což vyústilo ve třetí branku. Kohout
Audi United FC Rowdies HFC
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima vs Jan Klíma – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Pavel Stejskal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník
3. Roman Alba
20. Stanislav Hřebeček
50. Georgi Ivanov Tsonev
12. 5. 14 20:45 MIKU4 Rowdies HFC Akta - rez 7. 2:0 (2:0)
Domácí v první půli lepší. Dokázali si vybudovat dvoubrankový náskok. Ve druhém poločas hosté zatlačili ovšem na změnu skóre to vliv nemělo. Kohout
Rowdies HFC Akta - rez
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Richard Peer, Václav Spal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník vs Jan Stareček – Martin Beneš, Petr Farář, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc, Martin Toupal
10. Michal Holeček
16. Jan Horáček
7. 5. 14 18:15 MIKU4 Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC 6. 0:3 (0:1)
Hned oz první minuty bylo vidět kdo bude na hřišti pánem. Byla jen otázka času, kdy se hosté prosadí. Domácí se snažili, ale na fotbalovějšího soupeře to nestačilo. Dufek
Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Jakub Hejret, Jan Pícha, Petr Pícha ml., Michal Voldřich, Lukáš Zahradník vs Filip Fuchsa – Martin Dlouhý, Jan Horáček, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Tomáš Sluka, Tomáš Voráček, Radek Zlatník
26. Martin Dlouhý
33. Zdeněk Sláma
36. Jan Horáček
30. 4. 14 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Traktor humus A 5. 6:1 (4:0)
Od začátku utkání jasní převaha Rowdies. Golman traktoru měl skvělé zákroky, díky kterým jeho tým nedostal více branek. Klail, Janků
Rowdies HFC Traktor humus A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Tomáš Voráček, Radek Zlatník vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Bohumil Exner, Petro Frydrak, Ladislav Kautský, David Šefrna, Martin Špás, Alexandr Štach, Roman Zvolský
7. Jan Horáček
11., 20., 44. Michal Holeček
30. Martin Dlouhý
58. Radek Hanzlík
45. Jan Chadima 42. Ladislav Kautský
16. 4. 14 18:15 MIKU1 Restaurace U Pecků A Rowdies HFC 4. 7:2 (3:1)
Velmi kvalitní zápas. Domácí dokázali proměnit všechny své šance a díky kvalitnější hře zaslouženě vyhráli. Voldán
Restaurace U Pecků A Rowdies HFC
Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Karel Kristen, Jakub Slunéčko, Tomáš Vajnar vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Richard Peer, Václav Socher, Pavel Stejskal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník
8. Jakub Slunéčko
18., 54. Ivan Faitl
29., 54. Tomáš Vajnar
45. Jan Kahuda
52. Karel Kristen
44. Michal Holeček
9. 4. 14 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Smutný potapěči 3. 3:7 (0:4)
Hosté jasně ovládli první poločas a v pohodě dovedli utkání k vítězství. Trnka
Rowdies HFC Smutný potapěči
Filip Fuchsa – Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Václav Spal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud