11. Torpedo Ohrobec SKA 11 3 2 6 31:52 8

Po 7.4.14 19:00 P1 Audi United FC Trops 1.SK   (HL1A)
Po 7.4.14 20:15 P1 Santa Dominica Traktor humus A   (HL1A)
Po 9.6.14 19:15 SCBEC Javorák Malostranský SK   (VL2A)
Po 9.6.14 20:30 SCBEC Bakera Stará dáma   (HL3A)
Čt 26.6.14 19:00 ZAK Polnohospodár Praha Krabí výměšky FC   (HL7G)
Čt 26.6.14 20:15 ZAK Sokol Vysočany VET Reka Group - Calvados   (VL3C)

18. 6. 14 19:30 MIKU1 Martini BC Tatra 04 11. 4:4 (1:3)
Tatra si v první půli navýšila skóre, ve druhém poločase vypustila a soupeř dominoval. Zasloužená remíza. Janča
Martini BC Tatra 04
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Ondřej Mráz, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Roman Veselý vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Tomáš Mlejnek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
58. Tomáš Pojkar
11. 6. 14 20:45 MIKU2 Tatra 04 Santa Tranta PC C 10. 5:0 (4:0)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem. Klail
Tatra 04 Santa Tranta PC C
Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka vs Michal Petráš – David Čejka, Luděk Hnátek, Ondřej Kantor, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Ladislav Musel, Tomáš Platil, Ondřej Svačina, David Tomšej
2., 7., 19. Vladimír Pešata
29. Tomáš Sloup
59. Miroslav Šenfeld
4. 6. 14 19:00 P3 Torpedo Ohrobec SKA Tatra 04 9. 1:6 (1:3)
Zápas bojovné úrovně a v tempu rozhodlo posledních 15 minut. Výsledek je možná krutý, ale spravedlivý. Jan Severa
Torpedo Ohrobec SKA Tatra 04
Jan Vlček – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
16. Robert Chačaturov 5., 23. Tomáš Sloup
26. Tomáš Pojkar
43. Jakub Vágenknecht
55., 57. Jan Štěpnička
28. 5. 14 19:00 P2 Tatra 04 Kings FC 8. 1:4 (1:1)
Zajímavé a korektně hrané utkání.
Tatra 04 Kings FC
Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka vs Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček
27. Miroslav Šenfeld 7. Jiří Pivoňka
38. Jan Falc
46., 58. Martin Bendák
21. 5. 14 17:45 STOD Kožich II.FC Tatra 04 7. 8:3 (1:1)
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu na obou stranách. Zasloužená výhra domácích. David Mottl
Kožich II.FC Tatra 04
Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Milan Koblic, Juraj Kuka, Jiří Novák, Ondřej Paul, Petr Šťástka, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
39. Vladimír Pešata
7. 5. 14 19:00 STOD Tatra 04 Skif 6. 2:2 (0:1)
V první půli byli lepší hosté, po změně stran domácí zlepšili pohyb na hřišti. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Michal Franc, Josef Poslední
Tatra 04 Skif
Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Mykola Shokodko – Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu
39. David Kotouč
48. Vladimír Pešata
7. Viktor Nihalchuk
31. Mykola Popovych
23. 4. 14 20:15 P3 Kumpáni Tatra 04 5. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Nakonec rozhodla větší chladnokrevnost domácích v zakončení.
Kumpáni Tatra 04
František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník vs Tomáš Mlejnek – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
2., 57. Jan Jablonský
14. Michal Vašek
49. Tomáš Vlasák
8. Jan Štěpnička
36. OG
16. 4. 14 19:00 P3 Tatra 04 Petrohradská BFK A 4. 4:7 (2:0)
Velmi dobré utkání. Domácí po nevyužitých šancí soupeře před půlí dvakrát skórovali. Hosté měli šance ale čaroval brankář Tatry. Ovšem od 40. minuty hosté branku odčarovali a zápas zaslouženě otočili.
Tatra 04 Petrohradská BFK A
Martin Mika – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Martin Procházka, Jakub Rajniš
26., 28., 58. Tomáš Sloup
40. Vladimír Pešata
39., 42., 47., 57., 58. Tomáš Birma
45., 55. Martin Kapucián
9. 4. 14 19:15 ZAK GFC Regent A Tatra 04 3. 2:3 (2:3)
pěkně odehraný zápas s poněkud nervózním závěrem, zasloužená výhra Tatry. Aleš Mička, Václav Blažek
GFC Regent A Tatra 04
Petr Klouček – Roman Doubek, Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Tomáš Mlejnek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
3. Lukáš Krupička
19. Lukáš Radouš
7., 15. Vladimír Pešata
30. Tomáš Pojkar
24. Tomáš Sloup
2. 4. 14 19:30 MIKU1 Tatra 04 Medvídkova tlapička 2. 1:3 (0:2)
Tak tenhle zápas byl reklamou na hru malého fotbalu! Měl úplně všechno, co fotbal má mít. Tatra prohrávala o půli o 2 góly, ale drtivým tlakem ve 2.půli snížila, ale hosté z brejku přidali třetí gól a bylo rozhodnuto.. Smetana, Dokoupil
Tatra 04 Medvídkova tlapička
Tomáš Mlejnek – Michal Cimbál, David Kotouč, Martin Mika, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Jaroslav Kutych – Antonín Hrdina, Michal Kajaba, Ladislav Kloud, Vojtěch Kühn, Petr Lacina, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel, Petr Studnička
53. David Kotouč 10., 25. Ondřej Šourek
58. Antonín Hrdina
26. 3. 14 19:00 P2 Ferri FC Tatra 04 1. 1:3 (0:1)
Poklidné utkání, ve kterém oba týmy mnoho šancí neproměnili a často zvonili také tyče. Janda
Ferri FC Tatra 04
Alexandr Vejsada – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda vs Tomáš Mlejnek – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Martin Mika, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml