Čt 3.4.14 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Čt 3.4.14 20:45 BECH Šejk Peterka Druhá fáze   (HL8I)
Po 9.6.14 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Tramway FC   (HL3A)
Po 9.6.14 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Nova LFC A   (HL2A)
Čt 26.6.14 19:00 ZABEH Sargas FC Atlético Cerveza   (HL7G)
Čt 26.6.14 20:15 ZABEH Deko VET Zachovalí   (VL3C)

15. 6. 14 17:30 P1 Lord Mayor Idiot Borussia Dortšpunt B 11. 4:0 (1:0)
Lord Mayor Idiot Borussia Dortšpunt B
Stanislav Futera – Pavol Bendík, Karel Engliš, Jakub Junek, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně, Jiří Vícha, Pavel Voráček vs Jakub Vlnatý – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka
17., 38., 45., 56. Jakub Junek
1. 6. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Havri Havri 10. 1:6 (1:2)
Od začátku zápasu byli hosté v přesile. A na co šáhli, to jim vyšlo. Ladislav Malý
Borussia Dortšpunt B Havri Havri
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý vs Milan Voračka – Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Michal Macek, Filip Masri, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka
17. Jan Šrepl 6., 38., 57. Jiří Rédr
9. Šimon Kozák
47., 49. Tomáš Kaliba
25. 5. 14 18:45 MIKU1 Dynamo UK Borussia Dortšpunt B 9. 6:4 (3:4)
Vyrovnané utkání po celou dobu první půle a výborná hra obou celků. Domácí ve druhém poločase měli více sil a zaslouženě vyhráli. Janča
Dynamo UK Borussia Dortšpunt B
Oleg Ivantsiv – Pavel Batvinev, Andrii Fylypiv, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ihor Kostyshyn, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Mula, Oleksii Ostafiichuk vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl
30. Matěj Holeček
18. 5. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Youngsters FC 8. 4:6 (2:3)
Krásné utkání dvou fotbalově vyspělých týmů. V prvním poločase naprosto vyrovnaný zápas ve všech směrech, po přestávce hosté rozhodli třemi rychlými góly, zejména branka na 4:2 z přímého kopu byla velmi vydařená. Borussia si v závěru vytvořila solidní tlak, na vyrovnání už ale neměla dostatek sil. Jan Karlík, Miroslav Malý
Borussia Dortšpunt B Youngsters FC
Martin Denovský – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka vs Jan Nováček – Tomáš Hlaváček, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk, Jan Šneberk
58. Jakub Maršoun
11. 5. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Sokol Vysočany B 7. 3:2 (2:1)
Přestože měli hosté po většinu utkání převahu, byl to soupeř, který se štěstím, ale po zásluze radoval z výhry.
Borussia Dortšpunt B Sokol Vysočany B
Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý vs Jan Pekárek – Jiří Horák, Miloš Hrdlička, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Václav Král, Ondřej Richetský
24. Jakub Vlnatý
28., 56. Ondřej Vachulka
14. Václav Král
50. Jiří Horák
4. 5. 14 18:45 MIKU1 Bum bar PV B Borussia Dortšpunt B 6. 2:3 (0:1)
Hosté celou dobu kontrolovali zápas a zaslouženě ho dovedli do vítězného konce. David Dorničák, Radek Zaoral
Bum bar PV B Borussia Dortšpunt B
Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Jakub Andres – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý
40. Vladimír Urban
55. Jaroslav Kubík
2., 36. Ondřej Vachulka
46. Matěj Holeček
27. 4. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Atomovej brouk B 5. 2:0 (0:0)
Velice pohledné utkání z obou stran rozhodly 2 slepené góly. Matyáš Hájek, Dimitris Patenidis
Borussia Dortšpunt B Atomovej brouk B
Jakub Andres – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Josef Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
31., 33. Jan Šrepl
21. 4. 14 18:45 MIKU1 Améby AFC A Borussia Dortšpunt B 4. 1:4 (0:1)
Domácí dorazili ve větším počtu, což se později projevilo jako rozhodující faktor. Na obou stranách byl k vidění pěkný kombinační fotbal. Jan Hála, Karel Matoušek
Améby AFC A Borussia Dortšpunt B
Karel Jindřichovský – Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý
52. Pavel Voska 3., 35. Ondřej Vachulka
44. Jan Šrepl
59. Jakub Koudelka
13. 4. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Bohemia Roztyly 3. 3:1 (0:1)
Utkání výborné úrovně, vyrovnaného průběhu, o jehož vítězi rozhodla přesnost zakončení.
Borussia Dortšpunt B Bohemia Roztyly
Jakub Andres – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Pavel Schiller, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
31. Jakub Vlnatý
33. Ondřej Vachulka
59. Tomáš Novotný
17 Jiří Lopata 14. Jan Šterner
4. 4. 14 19:15 P1 Těžká demence Borussia Dortšpunt B 2. 3:4 (1:3)
Nudný zápas, hosté berou oba body. Husák
Těžká demence Borussia Dortšpunt B
Adam Bystřický – Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý
28., 39. Pavel Korček
40. Lukáš Bláha
1., 45. Jan Šrepl
23. Ondřej Vachulka
29. Michal Kučera
30. 3. 14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Zimbru Olymp A 1. 3:3 (0:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Domácím se ve druhé půli podařilo vybojovat alespoň bod. Čapla