So 26.4.14 10:00 ZABEH Trafic Kladno Profesoři   (HL7H)
So 26.4.14 11:15 ZABEH Corleone Guláš FC   (HL7H)
Ne 8.6.14 18:45 P1 Drsný šrouby Slavoj Legends   (HL5I)
Ne 8.6.14 20:00 P1 Benda OFC Sturm JM   (HL6L)

15. 6. 14 20:00 TEMPO Levá fuska Athletico Spořilov 11. 3:2 (2:0)
Utkání dlouho pod kontrolou domácích. Až těsně před koncem hosté zdramatizovali zápas dvěma slepenými góly. Michal Koudelka, Michal Koudelka
Levá fuska Athletico Spořilov
Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Lukáš Valenta vs Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Milan Bartoň, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Jiří Květoň, Petr Olha, Martin Šabat, Zdeněk Šabat, Jiří Vlach
13., 18. Lukáš Fiala
34. OG
56. Daniel Černý
57. Jiří Květoň
1. 6. 14 18:45 MIKU2 Améby AFC B Levá fuska 10. 2:0 (2:0)
Pohledný fotbal se spoustou rychlých akcí. Na hřišti dominoval hráč domácích Pařízek. Výhra je zasloužená. Jaromír Srba, Tomáš Rollinger
Améby AFC B Levá fuska
Martin Matoušek – Richard Adamec, Marek Čekan, František Kroužil, Pavel Pařízek, Daniel Souček vs Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Jan Vencour, Ondřej Venglař
10. Marek Čekan
30. Pavel Pařízek
25. 5. 14 13:45 HANSP Levá fuska Sokol Suchdol TJ 9. 6:0 (2:0)
Domácí zápas zcela ovládli a svému soupeře nedali šanci. Klail, Beneš
Levá fuska Sokol Suchdol TJ
Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Luboš Kepšta, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Josef Petr – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Michal Zatrapa
7., 58. Michal Kubrycht
26. Jan Vencour
42., 57., 60. Lukáš Fiala
18. 5. 14 16:15 MIKU3 Strážci Pomeranče Levá fuska 8. 2:6 (2:2)
Do poločasu vyrovnané utkání, po změně stran jasná záležitost v podání hostů. Janča
Strážci Pomeranče Levá fuska
Richard Zandt – Harry Löwit, Tomáš Prokš, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra vs Václav Strnad – Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Lukáš Valenta, Jan Vencour
25. Milan Vondra
29. Petr Tinka
16. Jakub Kabourek
30. Jan Vencour
34. Tomáš Hes
49., 54., 55. Pavel Mejstřík
11. 5. 14 17:30 MIKU2 Květák Levá fuska 7. 3:1 (2:1)
Vyrovnané bojovné utkání s lepší koncovkou domácích.
Květák Levá fuska
Štěpán Havel – Jan Kalous, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour
15. Jakub Zálešák
27. Jan Kalous
60. Michal Sitár
13. Petr Urban
4. 5. 14 16:15 MIKU1 Levá fuska Komety FC A 6. 3:3 (3:1)
Utkání výborné úrovně mělo dva různé poločasy. V prvním měli navrch domácí, ve druhém zase hostů. I přes závěrečné šance na obou stranách skončil zápas zaslouženou remízou. Smetana
Levá fuska Komety FC A
Tomáš Hes – Jakub Kabourek, Luboš Kepšta, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Petr Urban, Jan Vencour vs Dzmitry Zhmako – Oleksandr Bratanov, Igor Efimov, Chacik Gevorkjan, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Volodymyr Koturko, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Petr Popov
8. OG
9. Luboš Kepšta
24. Michal Kubrycht
28., 39. Oleksandr Bratanov
43. Dzmitry Zhmako
27. 4. 14 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Levá fuska 5. 1:7 (0:3)
Pěkný, rychlý zápas, vyhrál celou dobu lepší tým. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Kolomajzna TJ Levá fuska
Karel Klíma – Juan Carlos Bernal, Allan Canales, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Samih Mukhaimer, Enrique Navarro, Jiří Philipp vs Jan Vencour – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Lukáš Valenta
48. Juan Carlos Bernal 11. Tomáš Hes
21., 27., 42., 60. Michal Kubrycht
40. Lukáš Valenta
44. Pavel Mejstřík
21. 4. 14 17:30 MIKU1 Levá fuska Kanálpucers PL 4. 1:2 (1:0)
Domácí vedli, ale soupeř zápas ve druhé půli otočil ve svůj prospěch z dvou rychlých akcí během jedné minuty. Jan Hála, Karel Matoušek
Levá fuska Kanálpucers PL
Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
28. Pavel Mejstřík 49. Vít Ryboň
50. Jan Čuřín
13. 4. 14 16:15 HANSP Fifty-two faders Levá fuska 3. 1:5 (0:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu.
Fifty-two faders Levá fuska
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Dominik Petr, Jakub Toušek vs Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Petr Urban, Jan Vencour
36. Jakub Milion 12., 20. Michal Kubrycht
48. OG
49. Tomáš Hes
57. Pavel Opletal
6. 4. 14 12:30 HANSP Levá fuska Bruchos HFC 2. 3:2 (0:1)
Zajímavé utkání, ve kterém domácí otočili skóre. Hosté za stavu 2:2 nedali penaltu. Klail
Levá fuska Bruchos HFC
Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Pavel Bendl – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Doležal, Martin Macháček, Petr Steinbauer, David Valeš
49., 50., 53. Lukáš Valenta 45 Petr Urban 3. Martin Macháček
35. Adam Doležal
38. Filip Čabrádek
45. Petr Steinbauer
30. 3. 14 17:30 MIKU4 Atomový veverky B Levá fuska 1. 0:7 (0:4)
Velice pěkné utkání s převahou hostujícího týmu a velmi nadstandardního výkonu brankáře hostů, kterého po celý zápas nemohli a ani nepotřebovali. Díky tomu se dostali do brejku, kde se probudili útočníci. Tomáš Tábor, Tomáš Prchal
Atomový veverky B Levá fuska
Miroslav Sládek – Michal Boháč, Martin Dubský, Václav Froněk, Pavel Mencl, Ivan Procházka, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Václav StrnadJan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Luboš Kepšta, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, Lukáš Valenta