So 10.5.14 11:15 KBELY Poštmistři A Přezletice SK RSC   (HL4E)
So 10.5.14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Skleňák AC   (HL7I)
Ne 15.6.14 18:45 DEKAN My Target FC   (HL6J)
Ne 15.6.14 20:00 DEKAN Květák Atomový veverky B   (HL6K)

22. 6. 14 16:15 ZAK Manchlastr FC Desítníci CH.C. 11. 1:7 (0:3)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém se od začátku jasně prosazoval hostující tým a zaslouženě vyhrál.
Manchlastr FC Desítníci CH.C.
Lukáš Kuba – Vojtěch Bálek, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Kryštof Petr, Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Ondřej Horčic, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
40. Kryštof Petr 15. Ondřej Horčic
18. Jiří Bauer
30., 32. Miloslav Sejrek
47., 59. Jiří Kratochvíl
48. David Kratochvíl
8. 6. 14 15:00 P1 Černý pumy Manchlastr FC 10. 2:2 (0:1)
Černý pumy Manchlastr FC
Tomáš Malina – Petr Jandourek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček vs Lukáš Augustýn – Vojtěch Bálek, Martin Bejček, Marek Filko, Vasil Jalaghonia, Lukáš Kuba, Matěj Veselý
35. Martin Smetana
40. Jan Nosek
25. Matěj Veselý
48. Vasil Jalaghonia
1. 6. 14 16:15 ZAK Manchlastr FC Callida CS 9. 1:9 (1:4)
Domácí hráli bez střídání, po 15cti minutách jim došly síly a i podle toho utkání vypadalo. Kaňok, Solich
Manchlastr FC Callida CS
Lukáš Kuba – Martin Bejček, Petr Bejček, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Matěj Veselý vs Lukáš Souček – Marek Červenka, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Miroslav Plašil, Petr Šoufek, Marek Štěpán
7. Antonín Lanhaus ml. 3., 47. Marek Červenka
4., 26., 46. Petr Šoufek
17., 36. Petr Laurich
49., 53. Michal Nehyba
25. 5. 14 17:30 P1 Benda OFC Manchlastr FC 8. 6:4 (1:2)
Napjaté utkání, kdy domácí lépe využili koncovku.
Benda OFC Manchlastr FC
Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Lukáš Kuba – Vojtěch Bálek, Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Vasil Jalaghonia, Jakub Stecker, Jakub Tichý, Matěj Veselý
9. Petr Bejček
18. 5. 14 16:15 ZAK Manchlastr FC Texas N.Strašecí FC 7. 2:1 (1:1)
Oboustranně běhavé utkání se spoustou šancí na obou stranách. V první půli bylo skóre vyrovnané. V závěru z ojedinělé akce přišlo rozhodnutí.
Manchlastr FC Texas N.Strašecí FC
Lukáš Augustýn – Martin Bejček, Petr Bejček, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Dominik Hejcman, Václav Macháň, Jiří Pelc, David Scharf, Dominik Štoger, Radek Volf
1. Kryštof Petr
55. Jakub Tichý
29. Dominik Hejcman
11. 5. 14 16:15 ZAK Sturm JM Manchlastr FC 6. 5:3 (3:1)
Již první poločase byl ve znamení nástupu domácích, kteří si vypracovali vedení. Ve druhé půli domácí přidali další branky, soupeř už jen ke konci korigoval skóre.
Sturm JM Manchlastr FC
Roman Volák – Jiří Březina, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Tomáš Matoušek, Jiří Navrátil, Petr Ondrejec, Martin Soukup vs Lukáš Augustýn – Martin Bejček, Petr Bejček, Vasil Jalaghonia, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý
11., 30., 35., 37. Adam Horký
29. Tomáš Matoušek
18. Jakub Tichý
50., 53. Matěj Veselý
4. 5. 14 16:15 ZAK Manchlastr FC NBND FC 5. 4:5 (2:4)
K vidění byl velmi fotbalový zápas z obou stran. Lepším týmem se ukázali být hosté, kteří ve 41. minutě vstřelili vítězný gól.
Manchlastr FC NBND FC
Lukáš Kuba – Martin Bejček, Petr Bejček, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Petr Stejskal – Martin Loquens, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Pavel Šafář, Petr Šebesta, Milan Šturma, Petr Voldan
10., 35. Matěj Veselý
16., 31. Jakub Tichý
5. Pavel Šafář
6., 41. Josef Rajchl
8., 21. Martin Loquens
27. 4. 14 18:45 KBELY Ukradený širáci Manchlastr FC 4. 3:2 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil! V prvním poločase jasně lepší domácí, ve druhém hosté.
Ukradený širáci Manchlastr FC
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Michal Odvárka, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný vs Lukáš Kuba – Martin Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Kryštof Petr, Patrik Ryba, Matěj Veselý
2. Tomáš Hazlbauer
14. Petr Kučera
15. Miloslav Pokorný
40. Patrik Ryba
50. Matěj Veselý
13. 4. 14 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Manchlastr FC 3. 3:1 (1:1)
Domácí hráli kompaktně, zodpovědně a obětavě. Hosté sice byli v poli lepší, ale domácí vydřeli vítězství.
Malvazinky 1.FC Manchlastr FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman vs Lukáš Augustýn – Vojtěch Bálek, Petr Bejček, Zdeněk Dítě, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Patrik Ryba, Matěj Veselý
27., 35., 59. Pavel Rákosník 29. Antonín Lanhaus ml.
6. 4. 14 16:15 ZAK Manchlastr FC Free team 2. 4:5 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodly chyby a neproměňování šancí domácího týmu. Jiří Philipp, Martin Kozelka
Manchlastr FC Free team
Lukáš Kuba – Vojtěch Bálek, Petr Bejček, Zdeněk Dítě, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Jakub Žinčík – Robert Apolín, Matěj Chvojka, David Ejem, Václav Frýba, Jan Kastl, Petr Malknecht, Petr Meckel, Martin Olišar