Ne 6.4.14 19:15 BECH Běchovice VET Caroil VET   (VL4E)
Ne 6.4.14 20:30 BECH Parádníci Gang of Jan Palach   (HL6I)
Ne 13.4.14 19:15 BECH Double United Běchovice VET   (VL4E)
Ne 13.4.14 20:30 BECH Dropa FC A Sturm JM   (HL6L)
Ne 27.4.14 19:15 BECH Los Gigoalos VET Běchovice VET   (VL4E)
Ne 27.4.14 20:30 BECH Alkohol Vršovice FC Tus Pelotas   (HL5H)

16. 6. 14 18:15 MIKU3 PFC Kodymka B Kerata Chíjos 11. 2:5 (1:4)
V utkání dominovali hosté, byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Šmahal, Rajniš
PFC Kodymka B Kerata Chíjos
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Pavel Honců, Lukáš Kroupa, David Kupr, Vitaliy Shobey, Lukáš Zindulka vs Jaroslav Schlosser – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Jiří Novotný, Petr Ševčík, Pavel Skála, David Souček, Tomáš Vosátka
25. Lukáš Kroupa
48. Lukáš Zindulka
4. Jiří Novotný
16., 43. Martin Doubrava
20. Ivo Bronec
21. Pavel Skála
9. 6. 14 18:15 MIKU4 Eukaryota 2.LKW PFC Kodymka B 6. 5:3 (2:2)
Domácí měli po celý zápas otěže ve svých rukou a zaslouženě vyhráli. Šťástka
Eukaryota 2.LKW PFC Kodymka B
Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Lukáš Ševčík, Jaroslav Sita, Filip Vodička vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Pavel Honců, Richard Kejval, Jan Koreš, David Kupr, Vitaliy Shobey, Lukáš Zindulka
13., 40., 47., 53. Jaroslav Sita
19. Michal Příbaň
6. Lukáš Zindulka
23. Richard Kejval
48. Vitaliy Shobey
2. 6. 14 19:45 HRAB1 S.F.O.T. PFC Kodymka B 10. 1:0 (0:0)
Na sedmou ligu kvalitní utkání, bojovné, ale v duchu fair-play. Vyrovnaný match rozhodl jediný gól. Jan Malypetr, Jan Klofáč
S.F.O.T. PFC Kodymka B
Václav Hranáč – Lukáš Habart, Milan Karas, Jiří Sedlák, Jan Švorc, Jakub Vašek vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Pavel Honců, Lukáš Kroupa, David Kupr, Vitaliy Shobey, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka
44. Jakub Vašek
26. 5. 14 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Liboc united 9. 1:0 (0:0)
vyrovnaný zápas kde skoro 50 minut byl bezbrankový stav, nakonec Kodymka urvala vítězství na svou stranu. Janča, Horák
PFC Kodymka B Liboc united
Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Lukáš Zindulka vs Tibor Szenczi – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Martin Wilczek
49. David Kupr
19. 5. 14 19:45 HRAB1 Rum Zahořany HT PFC Kodymka B 8. 6:2 (1:2)
Kodymka se ujala vedení již ve dvacáté vteřině. Záhořany hru postupně vyrovnaly a výsledek po zásluze otočily. Paleček
Rum Zahořany HT PFC Kodymka B
Tomáš Pouček – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Jakub Prachař, Lukáš Vidner vs Patrik Guldan – Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka
3., 49. Jakub Prachař
34., 58. Petr Nepraš
37. Lukáš Vidner
55. Radek Petřina
1. Lukáš Kroupa
16. Jan Koreš
12. 5. 14 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Pradox 1.FC 7. 5:3 (3:1)
Domácí první půli byly jednoznačně lepší. V druhé Pradox málem obrátil skore. Jiří Panocha, Jan Niessner
PFC Kodymka B Pradox 1.FC
Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Pavel Honců, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Ondřej Pípal, Lukáš Zindulka vs Ladislav Houžvička – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Pavel Houžvička, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Roman Sahula
6. Lukáš Kroupa
21., 24., 46. Jan Koreš
50. David Kupr
29., 35. Roman Sahula
48. Ondřej Hatina
28. 4. 14 19:45 HRAB1 Gólostroje FC PFC Kodymka B 5. 2:1 (1:1)
Nezáživné utkání rozhodl vlastní gól kapitána Kupra. Slovy Jaromíra Bosáka: ,, nuda, nuda, šeď, šeď". Jaromír Srba, Tomáš Rollinger
Gólostroje FC PFC Kodymka B
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Pavel Honců, Richard Kejval, Jan Koreš, David Kupr, Ondřej Pípal, Lukáš Zindulka
14. Jakub Noha
56. OG
15. Lukáš Zindulka
14. 4. 14 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Literpool United 4. 1:4 (0:1)
Literpool měl smrtící standartní situace a ty v dnešním vyrovnaném utkání rozhodly. Procházka
PFC Kodymka B Literpool United
Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Ondřej Pípal, Lukáš Zindulka vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Martin Kraus, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Jaroslav Polívka, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
46. Jan Koreš 14., 31. Michal Martinek
39., 58. Stanislav Gergela
7. 4. 14 20:15 ZABEH Green shock FC PFC Kodymka B 3. 3:4 (0:1)
V první půli vyrovnaný a bojovný zápas. V úvodu 2.půle domácí zaspali a dostali 3 rychlé branky. Při velké snaze srovnat nakonec stáhli na jediný gól, což na body nestačilo. Karel Němeček, Martin Plevka
Green shock FC PFC Kodymka B
Radek Kohák – Jiří Benda, Petr Čuda, Petr Mikolajek, Jiří Stejskal, Jan Svoboda, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Jiří Abrahamčík, Pavel Honců, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Ondřej Pípal, Lukáš Zindulka
39., 60. Petr Čuda
56. Petr Mikolajek
22., 32., 35. Jan Koreš
31. Jan Abrahamčík
31. 3. 14 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Delfínci 2. 2:4 (1:3)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Jen se jim nepodařilo přidat více branek. Procházka M.
PFC Kodymka B Delfínci
Jiří Škarvada – Jan Abrahamčík, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Lukáš Zindulka vs Ondřej Joch – Petr Bakalár, Nazar Koska, Martin Králíček, Martin Lukavský, Jiří Moravec, Jakub Šoustek
3. Lukáš Kroupa
59. Richard Kejval
18., 45. Jiří Moravec
22. Petr Bakalár
25. Jakub Šoustek
24. 3. 14 19:45 HRAB1 Torpédo Hulín FC PFC Kodymka B 1. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Robin Machka, Ondřej Vašek
Torpédo Hulín FC PFC Kodymka B
František David – Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Richard Kejval, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, David Kupr, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka