Ne 1.6.14 10:00 P3 F.R.F. mit vocet Hyens United   (HL7J)
Ne 1.6.14 11:15 P3 Na zdraví p.Macháčka Deportivo Praga   (HL6I)
Ne 1.6.14 12:30 P3 Fiasko Stříbrný hroch C   (HL8O)
So 21.6.14 08:45 DEKAN Purple Team AFK New Jersey Devils B   (HL6H)
So 21.6.14 10:00 DEKAN Pornolištičky GP Rangers   (HL7H)
So 21.6.14 11:15 DEKAN Notor Střešovice FC Rychlá rota   (HL8K)

14. 6. 14 12:30 TEMPO Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice 11. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný první poločas nepřinesl žádné velké šance, vše se změnilo v druhé půli po příchodu Hančla, který vystřelil Opatovským kanonýrům výhru. Martin Doubek
Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Jiří Lupoměch, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec
40., 52. Josef Hančl
55. Ondřej Lupoměch
53. Jan Hanton
7. 6. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Opatovští kanonýři FC 4. 1:2 (1:1)
Krásné zápasové tempo, kde se střídali fantastické akce. Po celou dobu se hrálo v nesnesitelném tempu. Janča
Kbelské vosy B Opatovští kanonýři FC
Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Petr Knedlík, Matěj Lačík, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler
6. Jaroslav Souček 8. Valery Mezentsev
52. Ondřej Lupoměch
31. 5. 14 12:30 DEKAN Hustá pěna FC Opatovští kanonýři FC 10. 1:2 (0:1)
Utkání mělo poměrně dobrou úroveň, ve kterém rozhodl krásnou střelou dvě minuty před koncem Opatovský kanonýr Lupoměch. Hrálo se slušně a korektně. Svoboda
Hustá pěna FC Opatovští kanonýři FC
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Robert Smutný – Pavel Gillern, Tomáš Hyršl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler
33. Jaroslav Blažek 10., 58. Ondřej Lupoměch
24. 5. 14 12:30 DEKAN Opatovští kanonýři FC Bratři v lihu FC 9. 9:2 (4:0)
Laxnější přístup hostů usnadnil cestu k bodům pro Kanonýry. Jasná záležitost domácích. Kohout
Opatovští kanonýři FC Bratři v lihu FC
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Matěj Lačík, Jiří Lupoměch, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Martin Pilík, Jiří Štádler vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Michal Kocourek, Ladislav Stehlík
51. Michal Kocourek
17. 5. 14 12:30 STER2 Avengers FC Opatovští kanonýři FC 8. 4:7 (0:4)
Pěkné utkání sedmé ligy, rozhodli hosté v první půli a přes snahu vyrovnat nakonec zvítězilo techničtější mužstvo. Jan Bělonožník, Adam Vála
Avengers FC Opatovští kanonýři FC
Tomáš Engel – David Dohányos, Tomáš Malý, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl vs Robert Smutný – Pavel Gillern, Tomáš Hyršl, Michael Koževnikov, Matěj Lačík, Ondřej Lupoměch, Jiří Štádler
41., 44. Jan Soukup
58. Lukáš Stróžik
59. David Dohányos
5., 22., 27., 60. Matěj Lačík
9. Jiří Štádler
43., 55. Michael Koževnikov
10. 5. 14 12:30 P3 Opatovští kanonýři FC A.F.K. 7. 3:0 (0:0)
Utkání rozhodl druhý poločas, kanonýři sehraní, technicky zdatní. Vlastimil Jansa
Opatovští kanonýři FC A.F.K.
Jiří Lupoměch – Pavel Gillern, Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Martin Pilík, Jiří Štádler vs Ondřej Zika – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Martin Prejda
45., 48., 53. Ondřej Lupoměch
3. 5. 14 12:30 TEMPO Sporting Luka Opatovští kanonýři FC 6. 5:8 (3:5)
Rozhodčí se nedostavil.
Sporting Luka Opatovští kanonýři FC
Štěpán Doležal – Martin Dudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Martin Zbránek vs Ondřej Lupoměch – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Jiří Lupoměch, Valery Mezentsev, Martin Pilík, Robert Smutný, Jiří Štádler
37. Petr Knedlík
26. 4. 14 12:30 P2 Opatovští kanonýři FC Skleňák AC 5. 4:5 (2:3)
Na rozehrané čtyřicáté minutě zajímavého utkání otočili Op. kanonýři skóre poprvé ve svůj prospěch díky dvěma slepeným brankám, Skleňák nicméně deset minut na to dokázal odpovědět stejným způsobem a těsné vítězství již udržel. Voldán
Opatovští kanonýři FC Skleňák AC
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler vs Filip Poonam – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Robert Hájek, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen
52. Filip Poonam
12. 4. 14 12:30 P3 Opatovští kanonýři FC Pfefrs FC 3. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, šance na obou stranách. Zvítězili šťastnější. Ondřej Čerbačeský, Petr Sluka
Opatovští kanonýři FC Pfefrs FC
Ondřej Lupoměch – Pavel Gillern, Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Jiří Lupoměch, Valery Mezentsev vs Pavel Staněk – Jan Čada, Matyáš Hájek, Jakub Novotný, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec
29. Valery Mezentsev
34., 52. Josef Hančl
10. Jakub Skuhrovec
41., 44. Matyáš Hájek
50. Tomáš Rothe
5. 4. 14 12:30 DEKAN Šnek FC B Opatovští kanonýři FC 2. 2:5 (1:3)
Zajímavé utkání, ve kterém domácí nastoupili nekompletní a než se rozkoukali tak prohrávali o tři branky. Ač zabojovali tak oba body berou hosté. Procházka M.
Šnek FC B Opatovští kanonýři FC
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Miroslav Neubauer, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk vs Matěj Lačík – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Valery Mezentsev, Martin Pilík, Jiří Štádler
24., 43. Miroslav Neubauer 2., 19. Petr Knedlík
11. Jiří Štádler
56. Martin Pilík
57. Valery Mezentsev
45. Pavel Gillern
29. 3. 14 12:30 P3 Made in Košíře Opatovští kanonýři FC 1. 3:1 (2:0)
Celkem pohledné a technické utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka domácích. Boris Zahradníček, Jiří Philipp
Made in Košíře Opatovští kanonýři FC
Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Daniel Markovič, Ondřej Smutný, Petr Žaba, Jan Zmeškal vs Ondřej Lupoměch – Pavel Gillern, Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Michael Koževnikov, Jiří Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler