11. Prosím, nesmějte se 11 2 1 8 17:55 5

St 16.4.14 18:00 STER1 Kovárna PC Rudý teror   (HL8F)
St 16.4.14 19:15 STER1 Daltonové VET Sebranka FC VET   (VL4C)
St 16.4.14 20:30 STER1 Athletico KMF Homunculus   (HL8G)
St 7.5.14 19:00 P2 Ďáblice FK J.R.Club A   (HL5E)
St 7.5.14 20:15 P2 Partizan Východ Lipnice   (HL7E)

24. 6. 14 19:45 HRAB3 Yellow Dildos B Medvědi C 11. 4:6 (2:3)
Velmi zajímavý zápas se spoustou branek převyšoval uroveň osmé ligy. Šišák, Vitásek
Yellow Dildos B Medvědi C
Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Petr Želechovský – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Jan Šimůnek, Tomáš Vogl
60. Jan Šimůnek
10. 6. 14 19:30 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Yellow Dildos B 10. 0:2 (0:1)
Zcela poklidné utkání s mírnou převahou hostů skončilo jejich spravedlivou výhrou. Pavel Jiřičko, Michal Staněk
Zodyhyd P.N.P. Yellow Dildos B
Jan Pošta – Michal Bílý, Ondřej Čerych, Jan Cupl, Zdeněk Kopic, Jiří Kulhavý, Jan Saitl, Jan Sandr, Petr Vrba vs Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Pavel Schleiss, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt
16. Pavel Schleiss
39. Vojtěch Bek
4. 6. 14 18:00 zzDOLME Prosím, nesmějte se Yellow Dildos B 9. 0:7 (0:1)
Domácí hráli celý zápas v pěti, přesto si vytvořili řadu šancí, které však nedokázali proměnit. Hosté byli produktivnější a hlavně ve druhé půli byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Prosím, nesmějte se Yellow Dildos B
Jiří SmíšekFilip Friedman, Petr Friedman, Jiří Platil, Václav Pokorný, Jan Rychlovský vs Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík
3., 40., 56. Martin Minha
36., 50. Pavel Schleiss
45. Matěj Vaclík
59. Martin Sobotka
27. 5. 14 20:15 METE2 Yellow Dildos B Pražská Stoka 8. 1:1 (1:1)
V první půli byli domácí jednoznačně lepší, nedokázali ale svou převahu zúročit. V druhém poločase se už skóre nezměnilo a zápas tak skončil remízou. Čapla
Yellow Dildos B Pražská Stoka
Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Jan Vondráček – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Filip Šebek, Jaroslav Vrkoč
14. Martin Minha 12. Jiří Chládek
13. 5. 14 18:15 KBELY Pragoflora TJ Yellow Dildos B 7. 1:4 (0:3)
Hosté byli lepším týmem od první až do poslední minuty utkání a zaslouženě vyhráli.
Pragoflora TJ Yellow Dildos B
Richard Kepka – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt
32. Tomáš Bahník 3., 11., 48. Pavel Schleiss
22. Jakub Šenkárčin
6. Petr Virt
47. Jakub Šenkárčin
6. 5. 14 20:45 CESMI Yellow Dildos B Beercelona FC 6. 6:0 (1:0)
Hosté drželi krok do poločasu, pak se utkání změnilo v exhibici.
Yellow Dildos B Beercelona FC
Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Vít Nešpor – Přemysl Bašta, Michal Dostál, Vojtěch Farion, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Michael Jirsa, Jakub Krejbich, Pavel Moskaljuk, Martin Wagenknecht
9., 44., 49. Pavel Schleiss
36. Martin Mrug
46. Jan Bek
55. Vojtěch Bek
29. 4. 14 20:45 MIKU3 Kolíci Yellow Dildos B 5. 2:12 (0:6)
Hosté si šli od první minuty jasně za vítězstvím, což také potvrdili. Výsledek je pro domácí až příliš krutý, nicméně pravdou je, že hosté byli o několik levelů jinde.
Kolíci Yellow Dildos B
Miroslav Majerčík – Tomáš Charvát, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Michal Volek vs Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt
42. Michael Sklenička
22. 4. 14 20:45 MIKU3 Yellow Dildos B JUDr. Brouk Pytlík 4. 5:2 (3:0)
Úvod v režii žluťáků a vedení 3:0. Pak ztráta koncentrace a vzepětí 4 Pytlíků (jeden odstoupil) a málem drama. Ale jenom málem. Jiří Sudek, František Hanzák
Yellow Dildos B JUDr. Brouk Pytlík
Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Petr Laštůvka, Richard Peša, Petr Valášek
6., 14. Michael Sklenička
13., 50. Jakub Šenkárčin
45. Jan Bek
34. Petr Valášek
39. Petr Laštůvka
15. 4. 14 20:45 CESMI Gangbeng Yellow Dildos B 3. 2:1 (0:0)
Utkání rozhodla vlastní branka, díky které slaví domácí šťastné vítězství. Zápas byl v 54.minutě přerušen kvůli vážnému zranění, po příjezdu záchranné služby bylo utkání dohráno. Plucar,Mlynařík
Gangbeng Yellow Dildos B
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt
37. Lukáš Kohoutek
43. OG
42. Pavel Schleiss
8. 4. 14 18:15 ARIT Yellow Dildos B DTS Praha 2. 2:5 (1:0)
Mnoho šancí bylo na obou stranách, ale domácí nedokázali být efektivní jako hosté, a proto prohráli. Napoleaová
Yellow Dildos B DTS Praha
Martin Minha – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Martin Sobotka, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, Ondřej Klouda, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Marek Truska
10. Jakub Šenkárčin
52. Petr Virt
33., 50., 58., 59. Vít Ryba
42. Ondřej Klouda
1. 4. 14 18:15 DEKAN Bullets FC Yellow Dildos B 1. 9:3 (5:3)
V první půli se hrálo rychle nahoru dolů a skóre mohlo být všelijaké. Po odstoupení kapitána hostí se Dildům rozpadla obranná fáze a byl z toho debakl. Šišák, Pavlík