8. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 33:31 10

Út 16.9.14 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Trops 1.SK   (HL2A)
Út 16.9.14 20:45 zzNOVOB SP Clif Strahovská 10 B   (HL8H)
Pá 7.11.14 18:00 P1 Sedm zbabělých B Youngsters FC   (HL3C)
Pá 7.11.14 19:15 P1 Literpool United Žlutá křídla   (HL7G)
St 12.11.14 18:30 HRAB3 Vidím čaj Paráda   (HL6D)
St 12.11.14 19:45 HRAB3 M - Bubo A AG team   (HL5D)

24. 11. 14 20:15 METE1 Sean team A Domácí potřeby A 11. 2:11 (1:5)
Ani se nechtělo věřit, že oba celky startují ve stejné soutěži. Propast ve výkonosti byla obrovská. Procházka M.
Sean team A Domácí potřeby A
Robert Moretti – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jaroslav Bernášek – Matěj Pikous, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Patrik Urban, Jakub Zatkal
39. Patrik Urban
10. 11. 14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Libčice FC 10. 7:7 (1:2)
Pohledné kombinační utkání se spoustou brankových šancí na obou stranách. Zasloužená remíza. Jiří Měsíček, Vladimír Hnát
Domácí potřeby A Libčice FC
Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal vs Ondřej Hrdina – Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Daniel Přibáň, Jakub Šindler, Martin Tenkl
51. Daniel Přibáň
3. 11. 14 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A 9. 3:4 (3:1)
Vyrovnané utkání rozhodlo zbytečné vyloučení domácího kapitána. Kučera
G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A
Dušan Melíšek – Miroslav Elman, Ondřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman
54., 59. Petr Zeman
20. 10. 14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Ekonom WT 8. 1:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu rozhodli hosté ve svůj prospěch už v prvním poločase. Domácí sice velmi šťastnou brankou hned po přestávce snížili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Jan Kroj, Michal Alexandridis
Domácí potřeby A Ekonom WT
Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Lukáš Fabera, Zdeněk Fiala, Daniel Filip, Michal Pivoňka, Jan Škornička, Ondřej Vacek
31. Petr Zeman 31 Lukáš Urban 20. Daniel Filip
25. Ondřej Vacek
13. 10. 14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Ujde to 1980 SK 7. 6:3 (1:2)
Jednoznačná záležitost domácích, rychlá kombinace a dobrá koncovka. Janča
Domácí potřeby A Ujde to 1980 SK
Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Martin Houdek – Viktor Komar, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, David Zavadil
2., 35., 48., 53., 60. Matěj Pikous
37. Lukáš Urban
9., 14., 55. Jan Malypetr
6. 10. 14 19:00 METE1 Celtic THK Domácí potřeby A 6. 2:6 (0:5)
Domácí tahali celé utkání za kratší konec, čemuž odpovídá i výsledek. Šťástka, Bouzid
Celtic THK Domácí potřeby A
Petr Soukup – Petr Brejcha, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Tomáš Jiříček, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Jan Suchan vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman
40., 52. Jaroslav Píšek 1. Petr Zeman
4. Patrik Urban
11., 13. Matěj Pikous
20. Jan Roule
45. Lukáš Urban
29. 9. 14 19:30 BECH Domácí potřeby A Břewnow boys KMK 5. 4:4 (4:3)
Svižné utkání jak se patří. První půle byla zajímavá a bohatá na góly. Ve druhém poločase hosté přidali a vybojovali bod za remízu. Jan Ries
Domácí potřeby A Břewnow boys KMK
Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Lukáš Urban, Patrik Urban, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Michal Šiškun – Michal Ander, Jaromír Bulíček, Petr Čížek, Michal Haleš, Josef Šimůnek, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
9. Lukáš Urban
15., 24. Matěj Pikous
25. Patrik Urban
2., 20., 22. Karel Tůma
58. Jan Šulc
22. 9. 14 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Domácí potřeby A 4. 2:2 (1:0)
Velmi dobré utkání z obou stran. Kvalitní technické i kombinační výkony obou mužstev. V 59´se zdálo, že domácí šťastně vyhrají, ale se závěrečným hvizdem hosté vyrovnali. Kohout, Hauptman
4 TD Ala Bundy A Domácí potřeby A
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Dančo Jašev, Martin Kukla, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Marek Štefan, Václav Svoboda vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman
19. Marek Štefan
59. Václav Svoboda
54., 60. Matěj Pikous 56. Michal Louda
15. 9. 14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Tatra 04 3. 5:4 (4:1)
V prvním poločase si domácí vypracovali náskok 4:1. Ten ale málem ve druhé půli promrhali.
Domácí potřeby A Tatra 04
Zdeněk Vlach – Jaroslav Bernášek, Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Tomáš Mlejnek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
5., 11., 25. Petr Zeman
19. Jan Roule
37. Matěj Pikous
6., 46. Tomáš Sloup
32. Vladimír Pešata
59. Tomáš Pojkar
8. 9. 14 20:30 SCBEC Stará dáma Domácí potřeby A 2. 6:4 (4:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili domácí díky brance v poslední minutě prvního poločasu a dvěma rychlými brejky dokázali své vítězství v druhé potvrdit.
Stará dáma Domácí potřeby A
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Vojtěch Engelmann, Milan Hanák, Vladimír Křelina, Tomáš Kvapil, Jan Vosátka vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman
1., 37. Vladimír Křelina
19., 23., 30., 39. Ondřej Brusch
9., 19. Matěj Pikous
24. Lukáš Urban
57. Michal Louda
1. 9. 14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Sebranka FC A 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání na mokrém terénu za stálého deště. Rozhodlo proměňování šancí. Jaromír Kubík
Domácí potřeby A Sebranka FC A
Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Jakub Janáček – Václav Chmel, David Folwarczny, Jan Folwarczny, Jakub Novák, Jan Prokop, Václav Šmejkal, Jan Staněk, Ivo Urban