Po 29.9.14 19:00 DABLI Don Giovanni Vládci Prahy   (HL4A)
Po 29.9.14 20:15 DABLI Blue devils VET Vyprahlo FC VET   (VL4A)
Út 4.11.14 19:30 STOD DTS Praha Vibromax 1985   (HL7B)
Út 4.11.14 20:45 STOD Viktoria Bítovská A Sedm zbabělých A   (HL8C)

4. 12. 14 19:30 MIKU1 Reage boys VŠSK MFF UK B 11. 2:1 (1:1)
Z vyrovnaného utkání vyšel šťastněji tým domácích. Kohout
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Pavel Sivák vs Jan Butora – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Jakub Kandra, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Viktor Szabados, Michal Vališka
15. Richard Onile - Ere Adekeye
41. Michal Jareš
2. Jakub Kandra
20. 11. 14 19:15 SCBEC VŠSK MFF UK B Útlum 10. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Hráno s nasazením, bez faulů. Martin Ponikelský, Jiří Prokop
VŠSK MFF UK B Útlum
Jan Butora – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Jakub Kandra, Dominik Marko, Matěj Ryston, Viktor Szabados, Michal Vališka vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč
10. Dominik Marko
36. Viktor Szabados
49. Matěj Ryston
13. 11. 14 20:45 MIKU4 Raiffani VŠSK MFF UK B 9. 3:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost domácích. Janča
Raiffani VŠSK MFF UK B
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Jiří Hervert, Luboslav Leško, Tomáš Oberreiter, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička vs Jan Butora – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Viktor Szabados
8., 33. Vojtěch Štěpnička
21. OG
6. 11. 14 20:45 MIKU3 VŠSK MFF UK B Torpedo Cannabis 8. 3:6 (0:1)
Utkání nadprůměrné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase si po změně stran hráči hostů vytvořili rozhodující náskok. Trnka
VŠSK MFF UK B Torpedo Cannabis
Jan Butora – Oldřich Dominik, Jakub Kandra, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka vs Jiří Kopřiva – Michal Bošela, Peter Čižmár, Róbert Drál, Pavol Habuda, Ján Labant, Radan Šafařík
53., 57. Dominik Marko
59. Matěj Ryston
4 Jan Butora 6. Peter Čižmár
34., 52., 60. Róbert Drál
49. OG
53. Ján Labant
23. 10. 14 20:45 MIKU3 Gepard AFC VŠSK MFF UK B 7. 8:4 (6:2)
Velmi kvalitní utkání. O vítězi bylo do poločasu jasno. Zbytek zápasu domácí v klidu kontrolovali výsledek. Zdeněk Zmeškal, Jan Falc
Gepard AFC VŠSK MFF UK B
Karel Rochl – Michal Chaloupka, Jan Martinka, Michael Procházka, Martin Radina, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Jan Butora – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka
7., 36. Michal Chaloupka
12., 14., 28. Martin Radina
20., 26., 31. Jan Martinka
8., 21. OG
40. Oldřich Dominik
45. Jakub Šťasta
16. 10. 14 18:15 HOSTI VŠSK MFF UK B Strašnická šlechta 6. 1:1 (1:1)
Slušně hrané utkání v němž obě mužstva v první i druhé půli nevyužila své šance. Zasloužená remíza. Jan Malypetr, Jan Klofáč
VŠSK MFF UK B Strašnická šlechta
Jan Butora – Oldřich Dominik, Jakub Kandra, Dominik Marko, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Michal Vališka vs Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Martin Janeček, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
24. Dominik Marko 10. Karel Švec
9. 10. 14 20:45 MIKU4 Banana Chiquíta VŠSK MFF UK B 5. 1:0 (0:0)
Pěkné živé utkání plné gólových příležitostí. Přesněji zakončil tým domácích a tak zvítězil. Trnka
Banana Chiquíta VŠSK MFF UK B
František Kouba – Karel Kejval, Jiří Mlčkovský, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs Jan Butora – Jakub Kandra, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka
39. Jan Zelenka
2. 10. 14 19:30 MIKU1 VŠSK MFF UK B Sokol Picasso A 4. 4:1 (2:1)
Bojovné utkání s vyrovnaným počtem šancí. Šťastnější nakonec byli domácí. Čapla
VŠSK MFF UK B Sokol Picasso A
Jan Butora – Oldřich Dominik, Jakub Kandra, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka vs František Beňo – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Tomáš Horák, Petr Šmejkal, Michal Špírek, Jakub Vinš, Lukáš Zahradníček, David Žák, Vojtěch Zdražil
21. Viktor Szabados
23., 53. Vladimír Šišma
44. Dominik Marko
28. Martin Hladil
24. 9. 14 19:30 CESMI Dynamo UK VŠSK MFF UK B 1. 1:3 (0:2)
Bojovné a pohledné utkání se spoustou osobních soubojů, které rozhodla taktická vyspělost hostujícího týmu. Plucar, Mlynařík
Dynamo UK VŠSK MFF UK B
Yosyp Kovaliv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Juba Hamid, Viktor Kachur, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ihor Kostyshyn, Ivan Krechun, Artur Replyuk vs Jan Butora – Pavel Borský, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka
33. Mykhaylo Karabin 15. Pavel Borský
20. Jakub Šťasta
55. Vladimír Šišma
18. 9. 14 19:30 MIKU4 1.FP Praha VŠSK MFF UK B 3. 1:1 (0:1)
Pěkné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
1.FP Praha VŠSK MFF UK B
Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr vs Vladimír Šišma – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Matěj Ryston, Viktor Szabados, Michal Vališka
45. Michal Petr 12. Viktor Szabados
11. 9. 14 20:30 SCBEC VŠSK MFF UK B Restaurace U Pecků B 2. 1:5 (0:4)
Po jednoznačně hraném prvním poločase se hra ve druhém vyrovnala. Velmi férově hrané utkání z obou stran. Rudolf Kubín, Pavel Vokoun
VŠSK MFF UK B Restaurace U Pecků B
Matěj Ryston – Pavel Borský, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Michal Vališka vs Petr Novotný – Jan Filípek, Petr Kubát, David Mikoláš, Martin Oulehla, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar, Pavel Vičan