Po 22.9.14 18:15 MIKU1 Pirelli Eukaryota 2.LKW   (HL6A)
Po 22.9.14 19:30 MIKU1 Barclays Demínka A   (HL6B)
Po 22.9.14 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Klokan Perón club A   (HL2A)
Čt 30.10.14 18:15 MIKU4 Atlético Cerveza Parta AC   (HL8G)
Čt 30.10.14 19:30 MIKU4 Inter Bubeneč Fešáci ve vatě   (HL5E)
Čt 30.10.14 20:45 MIKU4 AC SK Viktoria 1905 Kolíci   (HL8E)

25. 11. 14 19:30 BECH Tatran Válec Kliďas FC 11. 7:0 (2:0)
Utkání průměrné úrovně se střeleckým koncertem Brože z týmu Tatran Válec. Kamil Molnár
Tatran Válec Kliďas FC
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Martin Jirman, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Jan Slezák, Petr Zelenka
14., 21., 33., 41., 45., 47. Pavel Brož
38. David Michajlov
12. 11. 14 18:30 HRAB1 Dejnámbůra FC Tatran Válec 10. 3:5 (0:4)
Tatran dostál svému jméno a od první minuty soupeře jednoznačně válcoval. Výsledkem je pak jeho zasloužená pohodlná výhra, kterou však domácí v závěru sympaticky zkorigovali. Vodrážka
Dejnámbůra FC Tatran Válec
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Ondřej Panák, Ladislav Šinágl, Allan Zípek vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
23. Petr Dlouhý
4. 11. 14 20:45 BECH Tatran Válec 1.FC Žižkov 9. 2:4 (0:3)
Pěkné bojovné utkání v kterém byli lepší hosté. Ivan Blažek
Tatran Válec 1.FC Žižkov
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák vs Petr Bešta – Radim Fojtík, Petr Kostelník, Josef Řezníček, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
35. Pavel Brož
45. Petr Houra
5., 10., 54. Zdeněk Šimek
29. Zbyněk Šimek
28. 10. 14 20:15 METE2 Vemex Tatran Válec 8. 6:3 (4:1)
Oboustranně útočný vyrovnaný zápas. Vemex byl trpělivější.
Vemex Tatran Válec
Ondřej Měchura – Michal Kuník, Lukáš Ledvina, Matěj Slabý, Eduard Topor, Matyáš Urbanec, Kryštof Vicherek, David Voves vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
9., 26. Matyáš Urbanec
20., 60. Michal Kuník
25. David Voves
46. Eduard Topor
27. Pavel Brož
45., 55. Jakub Novotný
21. 10. 14 20:45 BECH Tatran Válec TJ Spoje Praha A 7. 7:6 (5:1)
Od začátku se domácí dostali do rázu a válcovaly Spoje ve velkém stylu. Vypadalo to po první půli na pořádný debakl, ale opak byl pravdou. Spoje se ve druhé půli vzpamatovaly a začaly s výsledkem markantně hýbat. Dokonce to vypadalo i na velký obrat, ale Tatran si výsledek a plný bodový zisk pohlídal. Ries, Martoš
Tatran Válec TJ Spoje Praha A
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Jaroslav Šubrt – Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Jan Křemen, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček
3., 44. Pavel Pastorčák
7., 7., 11., 28., 57. Pavel Brož
25. Jiří Rašplička
33., 42., 50. Lukáš Šedivý
35. Kamil Kadoumi
60. Jan Křemen
7. 10. 14 20:45 BECH Yellow Dildos A Tatran Válec 6. 2:1 (2:0)
Utkání hrané nahoru dolů plné pohledných akcí rozhodly dvě branky v prvním poločase Yellow. Válec do druhého poločasu nastoupil s útočnou aktivitou, která jim ovšem touženou remízu nepřinesla. Michal Stránský
Yellow Dildos A Tatran Válec
Vilém Fasura – Marek Frank, Jan Fried, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Martin Sobotka, Štefan Sulák vs Marek Dastych – Pavel Brož, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák
15. Jan Janoušek
20. Martin Sobotka
54. Petr Dlouhý
30. 9. 14 20:45 BECH River lejt B Tatran Válec 5. 1:5 (0:1)
Důrazné ale čisté utkání proti snaživým hostům zvládli takticky hosté. Jen díky brankářům na obou stranách neskončil zápas více brankami. Milan Matoušek, Jiří Šebek
River lejt B Tatran Válec
Jan Lőbl – Václav Bezděkovský, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Libor Novák, Jiří Semotán, Libor Taubman vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák
45. Tomáš Horčička 20., 39. Pavel Brož
32. Rastislav Malý
55., 58. David Michajlov
23. 9. 14 20:45 BECH Tatran Válec Pekárny United FC 4. 6:6 (2:4)
Neskutečné utkání plné zvratů. Hosté byli lepším týmem co se týká držení míče a technické vyspělosti, ale defenziva spolu s gólmanem byli slabý článek. U domácích nebýt hráče Brože, tak odejdou domů s debaklem. Ale tento hráč byl prostě excelentní a dirigoval domácí ofenzivu. Klail
Tatran Válec Pekárny United FC
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Vilém Hanzlík, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Tomáš Nytra, David Šturma