St 3.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Nalejto 1.FC
Čt 4.9.14 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Těžká demence
Po 8.9.14 19:00, 20:15 zzSANC4 Purple Team AFK
So 13.9.14 10:00, 11:15, 12:30 KBELY Chuchle
Po 15.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Chuchle
St 17.9.14 18:30, 19:45 HRAB1 Bohemia AFK
Čt 18.9.14 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Badíci
Ne 21.9.14 17:30, 18:45 ARIT Gumídci Méďové FC
Ne 21.9.14 17:30, 18:45, 20:00 MALES President FC
Po 29.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 President FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Bohemia absolvovala s Purple Teamem zápas o postup a dlouho to vypadalo, že si své druhé místo obhájí. Čtyři minuty před koncem se však Purple Team vyhecoval a dvěma rychlými góly urval výhru a postup pro sebe. President si mohl dovolit i slabší výsledek a na začátku utkání s Efficenzou se nesoustředil, ve druhém poločase se však probral a vyrovnal. Víťazný február hrál s Gumídky o záchranu a výrazně je rozdrtil, v pětce se tak zachránil on. Gumídky do šestky doprovodí Badíci a Chuchle.

21. 11. 14 18:15 DEKAN Power Rangers GoGo 1.NC 11. 1:3 (1:1)
Oba týmy měly šanci, ale proměnit se je podařilo pouze hostům, kteří nakonec zaslouženě vyhráli, Vasyl Povarnitsyn, Serhyi Pundor
Power Rangers GoGo 1.NC
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Jiří Brožík – Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský
7. Jan Nádvorník 14. Daniel Kopic
41. Radovan Král
47. Marek Radotínský
21. 11. 14 18:15 BECH Nalejto 1.FC Chuchle 11. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání v rámci fair play. O svém vítězství rozhodli domácí v těsném závěru zápasu. Aleš Homolka, Šimon Kulakowski
Nalejto 1.FC Chuchle
Martin Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký vs Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jan Kozák, Jaroslav Němec, Jiří Novotný ml., Josef Stehlík
14. Vojtěch Kliment
23. Miroslav Dvořák
57. Zdeněk Semecký
28 Miroslav Dvořák 5. Jan Kozák
35. Pavel Harvánek
21. 11. 14 18:00 P1 Gumídci Méďové FC Víťazný február FK 11. 2:7 (0:3)
Hostující tým trestal chyby domácích a jednoznačně zvítězil. Tomáš Starý, Kryštof Šídlo
Gumídci Méďové FC Víťazný február FK
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Milan Tichý vs David Bohuslav – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka, Pavel Zelený
50. Michal Krušina
56. Milan Tichý
40 Milan Tichý 7., 51., 57. Michal Caithaml
25., 25. Pavel Zelený
37., 56. Jan Ihnát
21. 11. 14 18:00 P2 Purple Team AFK Bohemia AFK 11. 4:2 (1:2)
Utkání plné emocí, jelikož šlo oběma týmům o postup. Byl k vidění aktivní fotbal, ke konci plný emocí. Kocman
Purple Team AFK Bohemia AFK
Karel Sehnoutka – Michael Kotrč, Martin Kubala, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Marek Šafr, Jakub Strašek vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Stanislav Starý
8., 60. Marek Šafr
45. Jakub Strašek
56. Martin Kubala
5. Stanislav Starý
12. Miloslav Adámek
55. Ladislav Jacko
21. 11. 14 18:00 P3 Těžká demence Badíci 11. 4:2 (0:0)
Badíci vyrovnali ke konci zápasu a sahali po výhře, ale Těžká demence v samém závěru strhla výhru na svou stranu.
Těžká demence Badíci
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Martin Bašta – Jan Franz, Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Michal Slavík, Roman Tumpach, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček
35. Jan Bárta
36., 59. Pavel Korček
60. Petr Řeřicha
48. Vojtěch Plecitý
55. Matěj Vorlíček
21. 11. 14 18:00 ZAK President FC Efficenza AC 11. 2:2 (0:2)
Efficenza začala ve čtyřech hráčích, dobře bránila a dokonce 2:0 vedla. President po poločase zpřesnil střelbu a podařilo se mu vyrovnat. Výborný brankář Efficenzi s nasazením vlastní tváře 2x zabránil gólu. Jiří Jindra, Luděk Chmelík
President FC Efficenza AC
Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Jan Šmíd, Michal Váňa vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý