Út 25.3.14 17:00, 18:15, 19:30 BECH Efficenza AC
St 26.3.14 18:15, 19:30 BIHOR Pivní balet
Čt 27.3.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 1.FP Praha
Po 31.3.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Polární záře
St 2.4.14 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Oratoř Kobylisy
St 2.4.14 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Chuchle
St 2.4.14 18:30, 19:45 HRAB3 Power Rangers
Po 7.4.14 18:00, 19:15 zzDOLME Real Hagrid CF
Po 7.4.14 18:15, 19:30, 20:45 BECH Bohemia AFK
Čt 10.4.14 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Oratoř Kobylisy
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Do poslední chvíle se čekalo na zápisy z důležitých utkání, ty sice nedorazily, ale výsledky máme, což je hlavní. Gladiators Beroun byli proti 1.FP Praha skutečně ve formě a svého soupeře rozstříleli 7:1, což jim zajistilo první příčku, Praha spadla na druhou, ale také postupuje. Na výsledek utkání jistě netrpělivě čekala Efficenza, které tak zhasla naděje na postup. To výsledek utkání Pivního baletu s Hagridem žádné změny v tabulce nepřinesl, oba týmy sestupují, doprovází je Atlanta. Králem střelců se s 19 brankami stali společně David Lojek z Polární záře a také Pavel Novanský z Power Rangers, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál jeho spoluhráč Tomáš Ottomanský.

20. 6. 14 18:15 HANSP Pivní balet Atlanta Žižkov FC 11. 0:6 (1:0)
Hráči Pivního baletu se při konfrontaci v 15. minutě neprokázali RP ani OP a následně odmítli pokračovat v utkání.
Pivní balet Atlanta Žižkov FC
Ludvík Mlch – Marek Böhm, Vít Petrák, Jan Pilát, David Poláček, Josef Soukup, Pavel Žák vs Vladek Šlezingr – Jaroslav Franěk, Filip Krutský, Jan Krutský, Leoš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Roman Voženílek, Jan Zikmund
11. Pavel Žák
20. 6. 14 18:15 HOSTI Real Hagrid CF Démoni 11. 3:4 (1:1)
Slušný vyrovnaný zápas, který v závěru rozhodl šťastnější tým. Haco
Real Hagrid CF Démoni
Dominik Herman – František Fiala, Jakub Hoffmann, Jakub Kurnas, Matouš Lorenc, Lukáš Matera, Michal Novák, Jakub Šimsa, Petr Šimsa vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Petr Wolf
18., 34., 44. Jakub Šimsa 23., 49. Pavel Drápal
38., 47. Vladislav Matetič
20. 6. 14 18:15 BECH Oratoř Kobylisy Bohemia AFK 11. 2:4 (1:1)
Druhý rozhodčí dorazil později z důvodu zácpy na Jižní Spojce. Hanovský
Oratoř Kobylisy Bohemia AFK
Petr Urban – Tomáš Erben, Michal Kocvelda, Petr Nepraš, František Rodr, Miroslav Tipta vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Václav Komárek, Aleš Krupička, Stanislav Starý
22. Miroslav Tipta
36. František Rodr
1. OG
42. Stanislav Starý
45., 59. Petr Bartoníček
20. 6. 14 18:00 ZAK Polární záře 1.FP Praha 11. 4:1 (2:0)
Slušné utkání vyhráli lepší střelci. Kubír
Polární záře 1.FP Praha
Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Michal Petr, Tomáš Petr
24., 28. David Lojek
36. Vítězslav Rákosník
48. Petr Štěpánek
42. Michal Petr
20. 6. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Power Rangers 11. 4:5 (1:3)
Dvacet minut prvního poločasu byli Gladiators lepší a zaslouženě vedli. V závěru 1. půle přišel nečekaný zvrat a Power Rangers v rozmezí čtyř minut třikrát skórovali. Když v úvodu druhé půle zvýšili již na 4:1, zdálo se být vše jasné. Za stavu 1:5 se však Gladiators vzchopili, během chvíle třikrát skórovali a nebyli daleko od vyrovnání. Josef Dufek, Petr Buchta
Gladiators Beroun Power Rangers
Antonín Joska – Josef Hejna, Vít Holub, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, David Tregler vs David Anděl – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík