Út 9.9.14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC B Los Muchachos   (HL7E)
Út 9.9.14 18:15 HANSP Klokan club UVL AGČV UVL   (UVL1A)
Út 9.9.14 19:30 HANSP Skif Speciál Bráník A   (HL3B)
Út 30.9.14 17:00 HANSP Válcovna plechu FC Klika CFA   (HL8G)
Út 30.9.14 18:15 HANSP Pistol Shrimps Sipral Stars   (HL8D)
Út 30.9.14 19:30 HANSP Pigs FC Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7B)

26. 11. 14 18:15 MIKU3 Pendula Bona AC Cerveza 18.FC 11. 3:0 (2:0)
Pohledné utkání, ve kterém se střelecky prosadili pouze hráči týmu Pendula Bona. Trnka
Pendula Bona AC Cerveza 18.FC
Tomáš Nykl – Ladislav Král, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Jiří Pondělíček – Jan Kovář, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
14., 59. Václav Zrno
18. Petr Sedlák
12. 11. 14 19:30 HANSP Borcibalona FC B Pendula Bona AC 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Borcibalona FC B Pendula Bona AC
vs Tomáš Nykl – Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
5. 11. 14 19:30 HANSP Pendula Bona AC 1.W.C. 9. 4:1 (2:1)
Domácí tým si hlídal celý průběh zápasu a do ničeho svého soupeře nepustil. David Dratva, Vilém Pacák
Pendula Bona AC 1.W.C.
Tomáš Nykl – Ladislav Král, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Kliment, Petr Koloničný, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Roman Vokroj, Petr Zíka
10. Ondřej Petrů
20. Štěpán Mentberger
40. Petr Sedlák
50. Tomáš Pavlíček
15. Jaroslaw Chustecki
22. 10. 14 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Pendula Bona AC 8. 3:1 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli tým Pendukla herně odpadl a tým Hlavonožců dokázal využít šance ve svůj prospěch. Tomáš Hettner, Petr Kotrbáček
Hlavonožci na niti FC Pendula Bona AC
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Marek Školud vs Tomáš Nykl – Ladislav Král, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
44. Hynek Černý
47., 56. Marek Školud
58. Petr Sedlák 52. Ladislav Král
15. 10. 14 19:30 HANSP Pendula Bona AC Sporčestr City FC 7. 3:2 (2:0)
Hosté dokázali zápas zdramatizovat, ale vyrovnat už ne. Hošek
Pendula Bona AC Sporčestr City FC
Tomáš Nykl – Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
10., 48. Václav Zrno
15. Petr Sedlák
14 Tomáš Pavlíček 39., 55. Tomáš Coufal
8. 10. 14 19:30 HANSP Sparta Pivaři AC Pendula Bona AC 6. 2:1 (2:0)
Šťastné vítězství pivařů. V závěru mocně tlačila Pendula, ale vyrovnání se nedočkala. David Motl, Jakub Motl
Sparta Pivaři AC Pendula Bona AC
Bohumil Říčař – Jakub David, Michal Dvořák, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Ladislav Král – Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
18. Jaroslav Stehlík
26. Petr Lochman
49. Ondřej Petrů
1. 10. 14 19:30 HANSP Pendula Bona AC Kojots United 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi. Boubín
Pendula Bona AC Kojots United
Tomáš Nykl – Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda
24. Ondřej Petrů
38. Václav Zrno
12. Tomáš Jozífek
24. 9. 14 19:30 HANSP XXX Pendula Bona AC 4. 3:3 (2:0)
Týmu XXX patřil první poločas, Pendule zase druhý. Proto se zrodila zasloužená dělba bodů.
XXX Pendula Bona AC
Jaroslav Poplužník – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, Milan Kejzlar, Petr Palkoska, Pavel Poplužník, Petr Pozníček vs Tomáš Nykl – Ladislav Král, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Petr Sedlák, Václav Zrno
8., 47. Zbyněk Dusil
25. Jiří Hlavín
45. Ondřej Petrů
49., 56. Tomáš Podzimek
17. 9. 14 19:30 HANSP J.R.Club A Pendula Bona AC 3. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Boubín
J.R.Club A Pendula Bona AC
Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Alessio Scarano, Kamil Zimmer vs Aleš Mecner – Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
6., 13. David Mička 18. Petr Sedlák
21. Václav Zrno
10. 9. 14 19:30 HANSP Pendula Bona AC Killing power FC 2. 3:1 (2:1)
Pendula byla rychlejší, techničtější a efektivnější v zakončení. Prvních 10 minut patřilo Killingu, ale poté převzala otěže zápasu Pendula. Zasloužená výhra Penduly. Janča
Pendula Bona AC Killing power FC
Tomáš Nykl – Ladislav Král, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Daniel Preis – Milan Čepela, Jiří Černý, Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Lukáš Preis
16., 24. Václav Zrno
60. Petr Sedlák
5. Lukáš Preis 34. Jan Hrdina
3. 9. 14 19:30 HANSP GK Ohradní A Pendula Bona AC 1. 0:4 (0:2)
GK zaplatili nováčkovskou daň, Pendula držela balon, vstřelila branky a odvrátila všechny ataky soupeře. Hošek